Затримали за підозру у вживанні наркотиків – що робити?
Вживання наркотиків у більшості випадків призводить до кримінальної відповідальності. У Кримінальному кодексі виділено окремий розділ ХІІІ присвячений злочинам з наркотичними речовинами, в якому понад 20 статей описують правопорушення та санкції за їх вчинення.
Кримінальна відповідальність за статтею 316 КК України
Для відповідальності за цією правовою нормою необхідна наявність кількох умов: вживати відкрито «серед людей» або разом із іншими особами наркотичні речовини у громадських місцях, скверах, парках, спортмайданчиках, фестивальних та музичних майданчиках, тощо.Як себе поводити якщо затримали за підозру у вживанні наркотиків?
Перше, що радять робити адвокати, якщо особа опинилася у полі зору правоохоронних органів та підозрюється у вживанні наркотиків, скористатися професійною допомогою правозахисника та до його прибуття зберігати мовчання та не підписувати будь-які документи з посиланням на статті 63 та 64 Конституції України.Допомога адвоката за частиною 1 статті 316 КК України - вживання наркотиків
Досвідчений адвокат з наркотиків стане помічником при визначенні правильної кваліфікації інкримінованих особі злочинних дій за вживання наркотичних речовин, адже вчинки, передбачені нормами статей 307 Кодексу (незаконне використання наркотичних засобів з метою збуту) та 315 (налаштовувати на споживання наркотиків) також можуть вчинятися привселюдно та не одноособово, шляхом пропозиції чи пригощання будь-якою наркотичною речовиною, що може мати схожі риси із кримінально караними діяннями за ч. 1 ст. 316 ККУ.Адвокат з наркотиків у Києві та інших містах – до ваших послуг з 8.00 до 22.00. Телефонуйте: 098-665-05-40, 050-665-05-60.