Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

наша команда

діємо задля результату

Адвокатське об’єднання АКТУМ – це робота на вашому боці команди кваліфікованих адвокатів та юристів. Кожен з нас має високоякісну освіту, що визнана за стандарт юридичної науки в Україні та Європі, а також значний і багатогранний досвід в адвокатській професії. Ми злагоджено працюємо над вирішенням питань клієнтів, тому ведемо доручені справи швидко та результативно.
natalia

наші фахівці

 • Андрій Васильович Ковальов

  "Шлях до ідеалів правової держави лежить через незалежну, професійну, відповідальну перед суспільством адвокатуру, для якої головне мірило – Людина, її гідність, честь та законні інтереси"


  Інтелектуал, лідер за характером, людина з відмінною аналітикою, «проламує» найзапекліший опір, надаючи суду незаперечні докази та аргументи.

  Київ

  Андрій Васильович Ковальов
 • Олена Миколаївна Хоменко

  "Адвокатура – більше, ніж фах, це спосіб життя"


  За плечима різнобічний досвід цивіліста, веде процеси, пов’язані з сімейним правом, військовими питаннями, кредитною заборгованістю тощо. Притаманні загострене відчуття відповідальності, розвинене логічне мислення, вміння чітко висловлюватися й твердо відстоювати позицію клієнта.

  Київ

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  "Професія адвоката – це постійне навчання, величезна відповідальність і щоденна робота над собою."


  Блискучий фахівець судових процесів. Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом. Завжди каже правду про перспективи, не обнадіює даремно, знаходить такий варіант вирішення проблеми, який людину вдовольняє.

  Київ

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Артем Васильович Бондар

  Його обирають, як вправного та наполегливого адвоката. Ветеран АТО/ООС, де «знайшов» важке захворювання. Має хорошу професійну репутацію і багатьох вдячних клієнтів.


  Спеціалізується на кримінальних справах, захисті прав військових та їх рідних. Багатогранний позитивний досвід допомагає швидко орієнтуватися, будувати правильну захисну стратегію і перемагати.

  Одеса

  Артем Васильович Бондар
 • Георгій Володимирович Попов

  Моя сфера – участь у різних проєктах Ради Європи у якості національного експерта , коли з року в рік виграєш тендер за певним напрямком, до тебе звертаються і запрошують - це надихає рухатись вперед. Наприклад, провести аналіз законопроєктів, створити тренінг тощо. В такі моменти думю: «Я не дарма обрав цю професію!»

  Київ

  Георгій Володимирович Попов
 • Євген Iгорович Кабанов

  Базує свою роботу на трьох китах: конфіденційність, якість, професійність, тому кожна справа – це позитивний результат на користь підзахисного.


  Спеціалізується на кримінальних та адміністративних провадженнях з питань ДТП. Має більше 20 років досвіду у розслідуванні особливо тяжких кримінальних справ в сфері транспорту - жоден факт чи аргумент з його поля зору не випаде.

  Дніпро

  Євген Iгорович Кабанов
 • Тетяна Юріївна Книш

  «Я розмовлятиму тільки в присутності свого адвоката» - впевнена фраза клієнтів, яких захищає представниця нашого офісу в місті Дніпро.


  Практично рідна, «своя» для підопічних захисниця. 12 років спеціалізуються на захисті тих, кому інкримінують скоєння кримінальних правопорушень. Рівень кваліфікації, її особисті чесноти, небайдужість до людей — головні переваги в процесі.

  Дніпро

  Тетяна Юріївна Книш
 • Оксана Георгіївна Доготер

  «Закон – не тільки інструмент для влади, але й засіб захисту прав та свобод», ‒ ці слова, сказані видатним юристом Робертом Кеннеді, час від часу повторює наша колега Оксана Доготер.


  Завжди організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знать та бездоганної етики. Тривалий досвід захисту підозрюваних, обвинувачених, засуджених за тяжкі і особливо тяжкі злочини

  Львів

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Дисциплінований, відповідальний, переконливий, вимогливий до себе ніколи не пускає справу на самоплив і забезпечує постійний супровід підзахисного. Диплом отримав в 2008 році у відомій кузні українських правознавців, Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого. Самостійне трудове життя почав із посади стажиста в Оболонській прокуратурі Києва.

  Київ

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Тетяна Олександрівна Лебєдєва

  Адвокат із глибоким знанням законодавства, твердими принципами, співчуттям у серці та щирим бажанням допомогти людині незалежно від її соціального статусу.


  Талановитий, ефективний перемовник, тому багато спорів вирішує на початковій стадії, без зайвих для клієнта клопотів і витрат.

  Львів

  Тетяна Олександрівна Лебєдєва
 • Валерій Вікторович Нікітін

  Досвідчений та рішучий адвокат по корисливим злочинам, наркотикам, хуліганству тощо. За плечами досвід роботи в оперативних та слідчих підрозділах: для нього не існує секретів у методиках роботи правоохоронних органів.


  Блискуче знання теорії та практики кримінального права, вміле використання процесуальних інструментів на користь клієнта.

  Слов'янськ

  Валерій Вікторович Нікітін
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  «Закони потрібні не для того, щоб лякати громадян ‒ а для того, щоб їм допомагати», - Вікторія Кузьменко, адвокат з військових і кримінальних питань у місті Дніпро.


  Притаманні вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми; вона відмінний організатор, талановитий медіатор, гарний промовець.

  Дніпро

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Микола Володимирович Жмуцький

  Уважне, доброзичливе ставлення до кожної людини й мотивоване бажання зарадити кожній проблемі.


  Поєднує в собі високу розумову працездатність, бажання та вміння знаходити позитивні для клієнтів варіанти рішень. Вміє дебатувати, рішуче відстоює позицію підзахисного та за будь-яких обставин з честю презентує клієнта в судових інстанціях.

  Житомир

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Ігор Іванович Мунтяну

  Серйозний аналітик та розробник договорів, оферт, ВЕД- та смарт-контрактів. Юридичний експерт ринку IT, сфери імпорту-експорту тощо – зі знанням декількох іноземних мов. Адвокат по земельним питанням, зокрема, щодо сплати податку на землю бізнесом та приватними особами.

  Одеса

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Руслан Олександрович Пронін

  Фаховість у кримінальному, антикорупційному та адміністративному судочинстві. Має досвід багаторічної праці на відповідальних посадах в прокуратурі та Вищому антикорупційному суді. Добрий процесуаліст, він вміє вибудовувати стратегію у судах різних рівнів. Прекрасний оратор та диригент процесу у першій інстанції, спеціаліст в складанні апеляційних та касаційних скарг.

  Київ

  Руслан Олександрович Пронін
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Неперевершений адвокат для бізнесу: реєстрація юридичних осіб, договірна практика, питання нерухомості, зловживання топ-менеджерів. Досвід захисту прав інвесторів – з 2005 року брала участь у десятках цивільних та кримінальних справ, які завершила на користь клієнтів.

  Миколаїв

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • Рустам Бейказович Нурієв

  Спеціалізується в тій же області права, в якій працював слідчим майже 10 років: на кримінальних справах, пов’язаних зі злочинами проти життя і здоров’я, з незаконним обігом наркотичних речовин та з майновими проблемами.


  До сильних сторін Рустама слід зарахувати такі якості, як розсудливість, обов’язковість і порядність. Здатен «битися» за свого підзахисного до перемоги.

  Київ

  Рустам Бейказович Нурієв
 • Наталя Ігорівна Гнатик

  "Бути добрим зовсім не важко, ‒ важко бути справедливим"


  Як правознавцю нашій колезі властиві висока суспільна активність, чесність, емпатійність, комунікабельність, толерантність до усіх національних, релігійних верств, відповідальність, цілеспрямованість та гнучке творче мислення. Для тих, хто до неї звертається, стає не лише порадником з питань юриспруденції, а й другом.

  Київ

  Наталя Ігорівна Гнатик
 • Софія Євгенівна Макознак

  «Гідність та професіоналізм – ось зброя адвоката проти хитромудрої системи минулого, де царює обвинувальний нахіл та телефонне право»


  Уособлює в собі жагу до знань, яка є передумовою досягнення вершини у будь-якій професії. Сплав щоденної практики та молодості – сформував серйозного фахівця. Розумна та амбітна, вона торує шлях юридичної науки семимільними кроками.

  Київ

  Софія Євгенівна Макознак

Працюємо по всій Україні. Окрім столиці – міста Києва, ми чекаємо на Вас в офісах у регіонах: Львів, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Харків, Кривий Ріг, Покровськ, Житомир, Одеса, Слов’янськ.