background
ACTUM

Адвокат Харків та Харківська область

ПОСЛУГИ АДВОКАТА В ХАРКОВІ: ЕФЕКТИВНО, ДОСТУПНО, ЩОДЕННО

Адвокатська допомога у військовому, кримінальному та сімейному праві. Щодня з 8 до 22 години. До ваших послуг 25 юристів зі спеціалізацією за окремими категоріями справ: досвід практики – з 1998 року. Консультація, складання документів, супровід у судах та держорганах. Адвокатське об'єднання Актум – послуги кваліфікованих юристів у місті Харків та Харківській області: добрий результат і чесний рахунок.
natalia

популярні

питання

 • Юридична допомога у Харкові з мобілізації

  arrow
 • Послуги адвоката у Харкові з кримінальних справ

  arrow
 • Сімейні юристи у Харкові

  arrow
 • Адвокат у Харкові для військових та їх сімей

  arrow
 • Юридична консультація у м. Харків з інших питань

  arrow
 • Адвокати Харкова для організації бізнесу

  arrow
 • Консультація адвоката у Харкові

  arrow
 • Ціни на послуги адвоката у Харкові

  arrow
 1. Юридична допомога у Харкові з мобілізації

  Захищаємо людей і бізнес у мобілізаційному процесі. Консультуємо, супроводжуємо у ТЦК, виїжджаємо у разі затримання і досягаємо звільнення. Оскаржуємо процедуру і висновки ВВК – до перегляду. На законних підставах оформимо відстрочку, документи для виїзду за кордон. Проконсультуємо з організації військового обліку, бронювання працівників, реквізиції автотранспорту/техніки. Скасуємо протиправні рішення про притягнення до адмінвідповідальності, штрафи, розпорядження військових адміністрацій.

 2. Послуги адвоката у Харкові з кримінальних справ

  Кримінальні юристи з колосальним досвідом захисту підозрюваних/обвинувачених. Усі статті КК: насильницькі, корисливі, корупційні та злочини проти держави. Наркотики, ДТП із смертельними наслідками, СЗЧ, дезертирство, непокора. Унікальна експертиза з діджитал-злочинів: IT-шахрайство, порнографія, хакерство. Юридична допомога потерпілим і свідкам. Супровід обшуків, допитів, очних ставок, медогляду. Оскарження арештів майна і рахунків, вилучення комп'ютерної техніки, електронних девайсів.

 3. Сімейні юристи у Харкові

  Допомагаємо пройти процедуру спадкування або розлучення. Оформлюємо аліменти – у чесному розмірі, розшукуємо майно, стягуємо борги. Значний досвід у сімейних спорах – поділ майна, оскарження заповіту. Сильна експертиза у конфліктах щодо дітей у шлюбах, що зазнали розпаду: з ким житиме дитина, графік відвідувань, додаткові витрати. Вирішуємо труднощі, пов'язані з укладенням шлюбу з іноземцем або в іноземній юрисдикції. Складаємо/перевіряємо шлюбні договори та угоди про добровільні аліменти. Захищаємо у разі домашнього насильства.

 4. Адвокат у Харкові для військових та їх сімей

  Усе, що пов'язано з військовою службою – до нас: зарплата, додаткові виплати, звільнення, переведення, УБД. Консультуємо і супроводжуємо з питань компенсацій за поранення/травми/ушкодження або смерть. Допомагаємо з бюрократичними труднощами, змушуємо державу виконувати закони щодо пільг. Оскаржимо у судах відмови командування, висновки ВВК, бездіяльність ТЦК. Представляємо інтереси індивідуальних і колективних позивачів (підрозділів) у спорах з органами влади. Захищаємо солдатів і офіцерів від зловживань і свавілля начальників, добиваємося відновлення порушених прав.

 5. Юридична консультація у м. Харків з інших питань

  Нарахування і виплата пенсій. Земельні ділянки – приватизація, межування, кордони. Угоди з житлом та іншою нерухомістю. Захист інтелектуальної власності, авторських прав. Розбираємося з кредитами – банківськими, МФО: визнання недійсними протиправних умов – скасування нарахованих штрафних санкцій. Розблокування карток, управління арештованим майном, процедура банкрутства. Адвокат (Харків та Харківська область) для ДТП, судів з порушень ПДР та іншої «адміністративки». Спори з комунальних послуг, захист прав споживачів.

 6. Адвокати Харкова для організації бізнесу

  Моделювання форми ведення та реєстрація. Підготовка і супровід податкових перевірок: аудит звітності, зниження донарахувань, скасування адмінштрафів. Правова допомога на митниці, в АМКУ, СЕС, МНС. Тендери/конкурси – допуск, контроль результатів. Захист від «силовиків»: скасування протиправних ордерів, повернення документів та техніки, розблокування складів і цехів підприємств. Юридичний супровід – договори, ЗЕД, трудові спори, стягнення заборгованості. Корпоративні конфлікти, рейдерство. Розробка смарт-контрактів.

 7. Консультація адвоката у Харкові

  Двері офісу відкриті щодня: у нас немає вихідних. Якщо екстрена ситуація – проконсультуйтесь онлайн в інтернеті або телефоном. Консультація юриста у Харкові від Актум – це повне і всебічне розкриття теми зрозумілою мовою. Аналіз перспектив, варіантів правових рішень і рекомендація невідкладних заходів для зменшення ризиків. Прогнозування розвитку подій залежно від поведінки. Зауважте, у Харкові ви отримаєте комплексну юридичну підтримку і послуги адвокатів Актум по всій країні.

 8. Ціни на послуги адвоката у Харкові

  Вартість консультації в офісі – 950 грн, онлайн або по телефону – 550. Складання звернень, заяв, скарг, рапортів – від 2500 грн. Ціна підготовки і направлення адвокатського запиту – аналогічна. Позовна заява до суду – коштує від 5 до 10 тис. Апеляційна скарга – 30 тис, касаційна – 40. Захист у кримінальних справах на досудовому слідстві та у суді – від 15 тис грн. Адміністративні позови, ведення цивільних справ – питання гонорару обговорюється індивідуально: сума залежить від складності справи, місцезнаходження суду та кількості судових засідань.

Успішні справи

ключові фахівці

 • Руслан Олександрович Пронін

  Керівник напрямку корупційних справ та захисту бізнесу

  Руслан Олександрович Пронін
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Дисциплінований, не пускає справу на самоплив і забезпечує супровід підзахисного.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Веде процеси з сімейних та військових суперечок, кредитної заборгованості тощо.

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Керівник сімейної практики

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Стає не лише радником з питань юриспруденції, а й іншому

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Послуги адвоката в: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків.

Надійні адвокати в Харкова – збережемо спокій, заощадимо ресурси, врятуємо від халепи.

our team

контактная форма

country

Ознайомтесь з варіантами наших послуг Оберіть варіант запропонованої послуги: супровід справи, консультація в офісі або онлайн.