Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат по кримінальним справам

background
ACTUM

Адвокат по кримінальним справам

ЯКІСНИЙ ЗАХИСТ НЕМОЖЛИВИЙ БЕЗ ДОВІРИ ТА ВІДВЕРТОСТІ

Мене звати Андрій Ковальов, я відповідаю за практику кримінального права. В кримінальному процесі ми понад 25 років. На цьому шляху сформувалася команда, яка об'єднує адвокатів з досвідом роботи в різних організаціях: адвокатура, слідчі органи, суди тощо.

Наодинці боротися з величезною правоохоронною системою важко та майже неможливо. Наша мета - підставити плече, забезпечити захист та відстоювання ваших прав на усіх етапах справи.

Я особисто гарантую, що ваша справа у досвідчених та надійних руках.
natalia

популярні

запити

 • Послуги адвоката у кримінальних справах в Києві та в 10 містах України

  arrow
 • Цивільний позов в кримінальних провадженнях

  arrow
 • Апеляційне та касаційне оскарження

  arrow
 • Військові кримінальні правопорушення

  arrow
 • ОБІГ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ

  arrow
 • КРАДІЖКИ, Розбій, грабіж та вимагання

  arrow
 • Розповсюдження порнографії. Захист авторів контенту OnlyFans

  arrow
 • ШАХРАЙСТВО

  arrow
 • Службові та корупційні злочини

  arrow
 • Вбивство, насильство, зґвалтування

  arrow
 • ДТП З ПОТЕРПІЛИМИ

  arrow
 1. Послуги адвоката у кримінальних справах в Києві та в 10 містах України

  Досвідчені адвокати у кримінальних справах знаходяться в офісах компанії Актум у таких містах як Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Житомир, Харків, Кривий Ріг, Чернівці, Слов'янськ, Миколаїв, Херсон і Слов'янськ. Ми надаємо увесь спектр послуг адвокатів у кримінальних справах від консультації до захисту в ЄСПЛ. Дивіться приклади успішних справ, та звертайтесь до наших помічників з 8:00 до 10:00 без вихідних, вони максимально швидку сконтактують вас з досвідченим адвокатом по вашій справі.

 2. Цивільний позов в кримінальних провадженнях

  Своєчасно заявленні та обґрунтовані цивільні позови ефективно захищають та поновлюють порушені права потерпілих. Непрофесійні або взагалі відсутні цивільні позови призведуть до значного зниження розміру відшкодувань або взагалі його відсутності. Неподання цивільного позову унеможливлює отримання компенсації спричинених збитків як моральних, так і матеріальних. Тому важлива як своєчасність подання такого позову, так і якість, яка залежить від досвіду та вміння адвоката. Досвідчений кримінальний адвокат завжди зможе зорієнтувати та обґрунтувати відшкодування.

 3. Апеляційне та касаційне оскарження

  Якість складання, досвід адвоката та глибоке знання законодавства та судової практики. Це те, що треба шукати в адвокатах, яким ви довіряєте участь у таких справах. Саме тому ми маємо власний аналітичний відділ. У таких справах вкрай важливо дотримання вимог, виклад доводів та обґрунтувань, посилання на норми матеріального та процесуального права, посилання на судову практику національного, міжнародного законодавства та практики ЄСПЛ. Адвокат по кримінальним справам в Києві - Ковальов А.В. очолює напрямок написання апеляційних та касаційних скарг.

 4. Військові кримінальні правопорушення

  Судова практика у військових кримінальних справах набрала оберти після 24.02.2022. Ми створили спеціалізований відділ, що фокусується на захисті військовослужбовців, яким інкримінують скоєння кримінального правопорушення. Маємо досвід захисту як індивідуальну, так і груп осіб, наприклад, в справах про непокору або дезертирство. Характерна ознака таких справ - ведення слідства «на швидку руку». Адвокат з кримінальних справ знаходить прогалини в неякісних матеріалах та порушення процесуальних норм, клопоче про дослідження всіх обставин - таким чином, вибудовує стратегію захисту.

 5. ОБІГ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ

  Наша стратегія захисту по ст. 306–317 ККУ зазнає постійного вдосконалення. Слідство часто завищує кваліфікацію, тобто може інкримінувати додаткові кваліфікуючі ознаки: виробництво, придбання обладнання, створення злочинної організації тощо. Сторона звинувачення не цурається чинити тиск, провокувати на здійснення додаткових злочинів - це порушення законодавства. Адвокат по кримінальних справах вибудовує стратегія захисту, що передбачає вилучення епізодів, які не знаходять підтвердження, визнання доказів недопустимими, зміну запобіжних заходів та недопущення свавілля з боку органів слідства.

 6. КРАДІЖКИ, Розбій, грабіж та вимагання

  В умовах воєнного або надзвичайного стану такі злочини суворо караються: крадіжка від 5р., розбій від 8р., грабіж і вимагання від 7р. Такі дії слідства як затримання, огляди та обшуки проводяться з грубим порушенням норм процесуального права, іноді взагалі є незаконними. Досвідчений адвокат, обізнаний в методах слідства: сприяє захисту та дотриманню процесуальних вимог; запобігає свавіллю та маніпуляціям; сприяє вірній кваліфікації дій та призначенню справедливого покарання в подальшому або закриттю провадження за відсутністю ознак складу злочину, події злочину тощо.

 7. Розповсюдження порнографії. Захист авторів контенту OnlyFans

  Маємо досвід у такій специфічний категорії справ й розуміємо механізми захисту. Останнім часом автори контенту на різних платформах у т.ч. OnlyFans можуть стати жертвами здирництва або порушення кримінальних справ. Прогалини у законодавстві створюють можливість для правоохоронних органів безпідставно відкривати провадження та наполягати на покараннях у вигляді позбавлення волі. Обізнаність діянь один одного кожною із сторін обвинувачення, доцільність експертиз, наявність умислу, це те, з чим буде працювати адвокат з досвідом у кримінальних справах по таких статтях.

 8. ШАХРАЙСТВО

  За роки практики наші адвокати напрацювали комплексний досвід в справах такого роду: виступали в ролі захисників потерпілих, представляли інтереси як сторона захисту, взаємодіяли як з фіз. особами, так і комерційними структурами. Тенденції часу обумовили технологічність компетенцій в шахрайстві (використовуються цифрові технології, інтернет, додатки тощо), тому ми розвиваємо специфічні знання адвокатів та активно співпрацюємо з відповідними фахівцями. Своєчасне звернення до адвоката підвищує шанси на позитивний результат та зменшує негативні наслідки.

 9. Службові та корупційні злочини

  В нашому колективі працюють кримінальні адвокати, які добре володіють специфікою роботи органів з протидії корупції через призму власного досвіду праці в цих органах. Це стає перевагою у наданні ефективної допомоги та дозволяє досягти позитивного результату в таких неоднозначних справах.

 10. Вбивство, насильство, зґвалтування

  Це особливо тяжкі злочини, які караються найсуворіше. Складність як для сторони захисту, так і обвинувачення зводиться до встановлення мотивів, наміру та способу скоєння. Органи слідства мають на меті швидке розкриття злочину, що може призвести до неповного аналізу та притягнення до відповідальності невинних осіб. У таких справах важлива своєчасна та активна участь адвоката на всіх етапах, в т.ч. на досудовому слідстві: залучення свідків, ініціювання експертиз, участь в експериментах тощо. Це може суттєво зменшити терміни розгляду та надасть можливість використовувати важливі докази в суді.

 11. ДТП З ПОТЕРПІЛИМИ

  Щоб розуміти, як захищати потерпілого або обвинуваченого в подібних справах, треба знати, як будуть діяти слідчі органи. Наш керівник практики ДТП більше 10 років займав керівні посади в органах досудового слідства в справах ДТП з потерпілими. Правильний аналіз обставин та особливостей ДТП - головні показники для будування стратегії захисту.

Успішні справи

Кримінальні адвокати Актум

 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Висока активність, чесність, цілеспрямованість та гнучке творче мислення

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Адвокат по кримінальним справам Київ. Партнер Об'єднання.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Тетяна Юріївна Книш

  Небайдужа до людей, практично рідна, «своя» для підопічних захисниця

  Тетяна Юріївна Книш
 • Артем Васильович Бондар

  Багатогранний досвід допомагає швидко орієнтуватися, будувати стратегію і перемагати

  Артем Васильович Бондар
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знань та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Руслан Олександрович Пронін

  Лідер та диригент процесу, спеціаліст в складанні апеляційних та касаційних скарг

  Руслан Олександрович Пронін
 • map

  Працюємо по всій Україні: дистанційні консультації, в офісі або виїжджаємо до вас

  Офіси: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків

Наша мета - унеможливлення будь-якого свавілля з боку слідства та забезпечення максимально об'єктивного розгляду справи

our team

контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку