Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат по кримінальним справам

background
ACTUM

Адвокат по кримінальним справам

ЯКІСНИЙ ЗАХИСТ ҐРУНТУЄТЬСЯ НА ДОВІРІ

Боротися з величезною правоохоронною системою наодинці - важко та майже неможливо. Команда адвокатів у кримінальних справах «Актум» - це когорта фахових адвокатів з величезним та різноплановим досвідом роботи в різних структурах: адвокатура, слідчі органи, суди тощо. Ми з середини знаємо всі нюанси та специфіку ведення слідства та призначення покарань за кримінальні злочини. Своєчасне звернення до досвідченого адвоката дозволить відстояти та забезпечити захист ваших прав на всіх етапах вашої справи.

Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

Андрій Васильович Ковальов, адвокат, керівник напряму кримінального права з понад 25-річним досвідом

natalia

популярні

запити

 • Послуги адвоката у кримінальних справах в Києві та по Україні

  arrow
 • Цивільний позов у кримінальних провадженнях

  arrow
 • Апеляційне та касаційне оскарження

  arrow
 • Військові кримінальні правопорушення

  arrow
 • Обіг наркотичних засобів та речовин

  arrow
 • Крадіжки, розбій, грабіж та вимагання

  arrow
 • Розповсюдження порнографії та захист авторів контенту OnlyFans

  arrow
 • Шахрайство

  arrow
 • Службові та корупційні злочини

  arrow
 • Вбивство, насильство, зґвалтування

  arrow
 • ДТП з потерпілими

  arrow
 • Вартість послуг адвоката у кримінальній справі

  arrow
 1. Послуги адвоката у кримінальних справах в Києві та по Україні

  Адвокати Актум у кримінальних справах надають весь спектр адвокатських послуг від попередніх консультацій до захисту в ЄСПЛ. Наші офіси у містах: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Житомир, Харків, Кривий Ріг, Чернівці, Слов'янськ, Миколаїв та Херсон. Працюємо з 8:00 до 22:00, без вихідних. Ціни на послуги кримінального адвоката формуються індивідуально, з урахуванням складності справи. Мінімальні розцінки на стадіях досудового слідства та суду першої інстанції – 15 тис. грн. Ви маєте змогу отримати дистанційну консультацію найкращих адвокатів у кримінальних справах, у зручний для вас час.

 2. Цивільний позов у кримінальних провадженнях

  Своєчасно заявлений та обґрунтований цивільний позов – запорука ефективного захисту та поновлення порушених прав потерпілих. Відсутність цивільного позову або його непрофесійне складання може призвести до значного зменшення розміру відшкодування або взагалі - відмови. Неподання цивільного позову унеможливлює отримання моральних і матеріальних компенсацій завданих збитків. Досвідчені адвокати у кримінальних справах пояснять всі нюанси, своєчасно подадуть позов та фахово обґрунтують належне відшкодування.

 3. Апеляційне та касаційне оскарження

  При виборі адвокатів у кримінальних справах для апеляційного та касаційного оскарження радимо звертати увагу на досвід адвоката та його знання законодавства і судової практики. Важливим є: дотримання вимог, виклад доводів та обґрунтувань, посилання на норми матеріального та процесуального права, на судові практики національного та міжнародного законодавства та ЄСПЛ. Ми маємо власний аналітичний відділ – адвокати у кримінальних справах допоможуть скласти та подати апеляційні та касаційні скарги. Вартість послуг кримінального адвоката: апеляція у суді – від 30 тис., касаційна скарга від 40 тис.

 4. Військові кримінальні правопорушення

  З початком повномасштабної війни судова практика військових кримінальних справ чи не найзатребуваніша. Ми створили спецвідділ з фокусом на захист прав військових, яким інкримінують кримінальні правопорушення. Характерною ознакою цих справ є – слідство нашвидкуруч. Наші адвокати достатньо досвідчені як в індивідуальному, так і груповому захисті справ про непокору та дезертирство. Адвокат побудує стратегію захисту: знайде прогалини у нашвидкуруч складених матеріалах, зафіксує порушення процесуальних норм, поклопоче про ретельне дослідження всіх обставин справи.

 5. Обіг наркотичних засобів та речовин

  Ми постійно вдосконалюємо наші стратегії захисту по ст. 306-317 ККУ, адже зазвичай слідство воліє завищувати кваліфікацію, інкримінуючи додаткові кваліфікуючі ознаки: виробництво, придбання обладнання, створення злочинної організації тощо. Сторона звинувачення у таких справах не цурається порушувати закон: чинити тиск та вдаватись до провокацій щодо скоєння додаткових злочинів. Адвокат по кримінальним справам в Києві захистить, допоможе вилучити непідтверджені епізоди, доможеться визнання доказів неприпустимими, змінить запобіжний захід та не допустить свавілля з боку органів слідства.

 6. Крадіжки, розбій, грабіж та вимагання

  В умовах воєнного або надзвичайного стану такі злочини суворо караються: крадіжка від 5 років, розбій - 8, грабіж/вимагання від - 7. Непоодинокі випадки коли такі дії слідства, як затримання та обшук відбуваються з порушенням норм процесуального права або взагалі незаконно. Досвідчені адвокати у кримінальних справах знають про це та зможуть захистити, домогтися дотримання процесуальних вимог, завадять свавіллю та маніпуляціям, сприятимуть вірній кваліфікації дій та, надалі - призначенні справедливого покарання або закриття провадження за відсутністю ознак складу злочину тощо.

 7. Розповсюдження порнографії та захист авторів контенту OnlyFans

  Наші адвокати мають достатньо досвіду і механізмів захисту у такій специфічній категорії справ. Так, автори контенту різних інтернет-платформ, зокрема OnlyFans можуть стати жертвами здирництва або порушення кримінальних справ щодо своєї діяльності. Прогалини у законодавстві відкривають для правоохоронних органів нові можливості щодо безпідставного відкриття проваджень та призначення покарань у вигляді позбавлення волі. Адвокат з кримінальних справ: проаналізує обізнаність діянь кожної зі сторін обвинувачення, обґрунтує доцільність/недоцільність експертиз, наявність умислу та складу злочину.

 8. Шахрайство

  За роки практики ми напрацювали комплексний досвід в таких справах: виступали захисниками потерпілих, представляли інтереси сторони захисту, взаємодіяли з фізособами та комерційними структурами. Тенденції часу обумовлюють технологічність компетенцій шахрайства (цифрові технології, інтернет, різноманітні додатки тощо), саме тому ми теж постійно вдосконалюємось, розвиваючи специфічні знання адвокатів у кримінальних справах та залучаючи до співпраці відповідних фахівців. Своєчасне звернення до адвоката підвищує шанси на позитивний результат справи, зменшуючи негативні наслідки.

 9. Службові та корупційні злочини

  Кримінальні адвокати «Актум» добре знаються на специфіці роботи органів з протидії корупції, зокрема завдяки власному досвіду роботи у цих органах. Як продемонструвала практика, це стає неабиякою перевагою при наданні ефективної допомоги та дозволяє нам досягати позитивних результатів у таких неоднозначних справах. Ціна на послуги адвоката у кримінальних справах визначається індивідуально, з урахуванням складності справи.

 10. Вбивство, насильство, зґвалтування

  Особливо тяжкі злочини з найсуворішим покаранням. Складність таких справ, як для захисту, так і для обвинувачення, полягає у встановленні мотивів, наміру та способу скоєння. Для органів слідства принципове – швидке розкриття, що натомість може призвести до притягнення до відповідальності невинних осіб. Такі справи потребують своєчасної та активної участі адвоката на всіх етапах справи, зокрема на досудовому розслідуванні: залучення свідків, експертизи, слідчі експерименти тощо. Це може суттєво зменшити термін розгляду справи та надасть можливість використовувати важливі докази в суді.

 11. ДТП з потерпілими

  Задля розуміння захисту потерпілого або обвинуваченого в подібних справах, адвокат має знати, як будуть діяти слідчі органи, адже чіткий та об’єктивний аналіз обставин і особливостей ДТП – головний показник для побудови успішної стратегії захисту. Наш провідний фахівець справ ДТП має понад 10 років досвіду роботи в органах досудового слідства у справах ДТП з потерпілими.

 12. Вартість послуг адвоката у кримінальній справі

  Вартість послуг адвоката у кримінальних справах: допит, затримання, обшук, медичний огляд, підозра, обрання заходу запобігання у суді та ін. – від 4 тис. грн; на досудовому слідстві та у суді – від 15 тис. грн; апеляція від 30 тис.; підготовка касації – від 40 тис. Суми остаточні, без доплат.

Успішні справи

Кримінальні адвокати Актум

 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Висока активність, чесність, цілеспрямованість та гнучке творче мислення

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Адвокат по кримінальним справам Київ. Партнер Об'єднання.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Тетяна Юріївна Книш

  Небайдужа до людей, практично рідна, «своя» для підопічних захисниця

  Тетяна Юріївна Книш
 • Артем Васильович Бондар

  Багатогранний досвід допомагає швидко орієнтуватися, будувати стратегію і перемагати

  Артем Васильович Бондар
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знань та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Руслан Олександрович Пронін

  Лідер та диригент процесу, спеціаліст в складанні апеляційних та касаційних скарг

  Руслан Олександрович Пронін
 • map

  Працюємо по всій Україні: дистанційні консультації, в офісі або виїжджаємо до вас

  Офіси: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків

Наше прагнення – унеможливити будь-яке свавілля з боку слідства та забезпечити максимально об'єктивний розгляд справи

our team

контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку