background
ACTUM

Адвокат Львів і Львівська область

ГРОМАДЯНАМ І БІЗНЕСУ – ОПІКА ТА ЗАХИСТ У НАЙСКЛАДНІШИХ ОБСТАВИНАХ

Знаєте, що треба, коли тичуть під носа повістку у ТЦК? Малюють «автопідставу»? Податкова накидує зашморг донарахувань? Так, вичерпне, ґрунтовне консультування та повноцінний захист. Досвідченого, хвацького, талановитого адвоката у Львові. Адвокатське об’єднання Актум – це 25 блискучих спеціалістів з окремих юридичних напрямків. Працюємо без вихідних – з 8 до 22 години. Представництво нашого об'єднання у Львові працює з 2022 року.
natalia

популярні

питання

 • Послуги адвоката у Львові по військових питаннях

  arrow
 • Сімейний юрист у Львові

  arrow
 • Послуги адвоката у Львові по кримінальних справах

  arrow
 • Допомога адвоката у Львові у веденні бізнесу

  arrow
 • Консультація адвоката у Львові

  arrow
 1. Послуги адвоката у Львові по військових питаннях

  Тетяна Лебєдєва. Військовий юрист у Львові, котрий продуктивно, тривало і безкомпромісно відстоює права військовозобов’язаних, мобілізованих, військовослужбовців, ветеранів, членів їх родин. Роз’яснимо нюанси мобілізаційного процесу і подбаємо, щоб ви змогли реалізувати законні права. Захистимо від свавілля горе-командування, відстоїмо гідність і добре ім’я солдата чи офіцера. Змусимо державу віддати захисникам належне – гроші, пільги, компенсації, статус УБД тощо. Юридична консультація (Львів, область) щодо ВЛК, оскарження рішень. Рапорти, адміністративні судові позови.

 2. Сімейний юрист у Львові

  Адвокат у Львові по сімейним справам, що вміє досягати прийнятного результату на користь клієнта. Від марудного оформлення спадщини до розірвання шлюбу із складним поділом майна та визначенням перебування дітей. Наші сімейні адвокати у м. Львів допоможуть швидко розлучитись, визнати батьківство і стягнути аліменти, вибороти долю у спадщині. Маємо сильну експертизу у родинних спорах про поділ землі, нерухомості, нематеріальних активів. Ефективно вирішуємо питання із визнання корпоративних прав, що перейшли у спадок. Допомагаємо у питаннях опіки, догляду тощо.

 3. Послуги адвоката у Львові по кримінальних справах

  Оксана Доготер. Коли потрібен кримінальний юрист, що вміє відшукати прогалини в законодавстві, помилки обвинувачення, недоліки в справі, які трактуються на користь підзахисного. В неї колосальний досвід захисту підозрюваних/обвинувачених/засуджених по тяжких і особливо тяжких злочинах. Має успіх у справах із колаборації, порно, IT-шахрайства тощо. І таких ще 14 – надійних адвокатів у Львові, які напоготові виступити на ваш захист під час службових перевірок, слідства, судового розгляду. Юридична допомога потерпілим, свідкам, бізнесу – теж до нас.

 4. Допомога адвоката у Львові у веденні бізнесу

  Пропонуємо 2 вектори співпраці: консалтинг, реєстрація підприємств, податкове планування; адвокатський захист. Різнобічна судова практика – краще за все вчить писати уставні документи та складати договори. Постійний супровід юросіб – оптимізації оподаткування за законом, без «сірих схем». Захищаємо керівників у кримінальних провадженнях, а бізнес – від штучних перевірок, обшуків, «тимчасових доступів». Консультації-тренінги працівників з питань мобілізації, супровід у ТЦК (місто Львів). Бронювання, реквізиція автотранспорту, свавілля можновладців – звертайтесь, допоможемо.

 5. Консультація адвоката у Львові

  Доступна якнайшвидше та у зручному форматі: інтернет, телефон, офіс. Ціна онлайн-консультування – 550 грн, якщо бажаєте зустрітись з адвокатом фізично – 950 грн. Вартість юридичного аналізу документів, підготовки адвокатського запиту, складання процесуальних документів – від 2500 грн. Зауважте, ви отримаєте кваліфіковані юридичні послуги у Львові: глибокий та всебічний аналіз, пояснення розвитку подій і реальний прогноз перспективи справи. Після консультації адвоката будете обізнані у ризиках, отримаєте план правового вирішення проблеми або негайних дій задля попередження ускладнень.

Успішні справи

ключові фахівці у Львові

 • Оксана Георгіївна Доготер

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знань та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Стає не лише порадником з питань юриспруденції, а й другом

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • Гнатик Наталя Ігорівна

  Юрист-дослідник, першою відшукує зміни у законах та судовій практиці, знавець нюансів

  Гнатик Наталя Ігорівна
 • Артем Васильович Бондар

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Тетяна Юріївна Книш

  Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Руслан Олександрович Пронін

  Керівник напрямку корупційних справ та захисту бізнесу

  Руслан Олександрович Пронін
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Консультація адвоката в: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків.

Надійні адвокати у Львові – збережемо спокій, заощадимо ресурси, врятуємо від халепи.

our team

контактная форма

country

Ознайомтесь з варіантами наших послуг Оберіть варіант запропонованої послуги: супровід справи, консультація в офісі або онлайн.