Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат з наркотиків

background
ACTUM

Адвокат з наркотиків

БЕЗ АДВОКАТА – НЕ РОЗІБРАТИСЯ З ПРОБЛЕМОЮ

Походження доказів – карма у справах з наркотиками. Провокація злочину, вибивання зізнань, маніпуляції з кількістю, експертиза речовин – професійні питання. І у системи завжди є переваги над звичайною людиною. Досвідчений адвокат – спеціаліст, який стане на заваді засудженню підзахисного за сфабрикованим звинуваченням або мінімізує покарання.

Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

Андрій Васильович Ковальов, кримінальний адвокат з понад 25-річним досвідом

natalia

популярні

запитання

 • Кращі адвокати з наркотиків

  arrow
 • Послуги адвоката у кримінальних справах про наркотики

  arrow
 • Кримінальний адвокат з наркотиків: як знайти свого

  arrow
 • Послуги адвоката з наркотиків: вартість

  arrow
 • Адвокат за статтею 309 КК

  arrow
 • Адвокат за статтею 307 КК

  arrow
 • Умовний термін або виправдувальний вирок у справах про наркотики

  arrow
 • Чи можна не доводити справу про наркотики до суду?

  arrow
 • Написання апеляцій і касацій у справах про наркотики

  arrow
 1. Кращі адвокати з наркотиків

  Колосальний досвід адвокатської практики з усього переліку статей по наркотикам КК (307, 309, 313 та ін.). Участь у складних справах з комбінованим обвинуваченням – організована злочинність, контрабанда, хабарництво, відмивання грошей. І це далеко не повний список успішних процесів наших юристів з кримінальних справ. Власний Центр аналітики та контролю якості роботи адвокатів: кодифікація новел судової практики, щомісячні семінари з обміну досвідом. Крім того, клієнт має право замінити адвоката у випадку, якщо не спрацювалися.

 2. Послуги адвоката у кримінальних справах про наркотики

  В ідеалі в справах про наркотики (виготовлення наркотичних засобів, зберігання наркотичних речовин, перевезення наркотичних засобів) адвокат потрібен зразу - з першої взаємодії з правоохоронцями. Терміновий виклик на обшук, затримання, допит. Участь у призначенні запобіжного заходу, апеляція арешту. На стадії досудового слідства, ведення справи в суді, за необхідності – в апеляції з касацією. Надаємо всебічну правову допомогу захисту клієнта та отримання прийнятного результату у кримінальній справі.

 3. Кримінальний адвокат з наркотиків: як знайти свого

  Юридичні офіси адвокатського об'єднання Актум відкриті по всій країні: Київ, Львів, Одеса, Житомир, Кривий Ріг, Дніпро, Миколаїв, Слов’янськ, Харків. Виїжджаємо до клієнтів у Покровськ, Херсон, Чернівці, у міста обласного підпорядкування, райцентри. Отримати консультацію – онлайн, усно або письмово – можна в будь-який день, без вихідних. Адвокат з наркотиків у Києві та інших містах – до ваших послуг з 8.00 до 22.00.

 4. Послуги адвоката з наркотиків: вартість

  Консультація в офісі Актум – 950 грн, онлайн – 550 грн. Компетентні відповіді та ефективні поради. Досудовий захист – від 15 000 грн (без додаткових оплат). Участь у суді: індивідуальний розрахунок за всіма етапами судочинства.

 5. Адвокат за статтею 309 КК

  Залежно від частини статті 69, 71 КК та її застосування – обвинувачений може отримати у якості покарання 240 годин громадських робіт, 17 тис. грн штрафу або довготривале ув’язнення. Робота адвоката – вибір стратегії захисту. Наприклад, в очевидних випадках (взяли «на гарячому») – надати медичний висновок про хворобу (наркоманію), оформити оформити добровільне лікування в клініці з закриттям кримінальної справи. У випадку фабрикації обвинувачення – викрити недопустимість доказів, вказавши на протизаконність обшуку, самозвинувачення під тиском, невідповідність експертизи.

 6. Адвокат за статтею 307 КК

  Збут наркотичних засобів, так само як і виготовлення для збуту наркотика, його трафік – караються максимально суворо, в крайніх випадках, при обвинуваченні у причетності до наркокартелів – суд призначить 10-15 років в’язниці з конфіскацією всього майна. Оцінка зібраних доказів – початкова робота, яку проводять адвокати з наркотиків. На цьому етапі можна уникнути арешту клієнта, поставивши перед правоохоронцями та судом складні й багатогранні завдання, які визначать необхідність тривалого слідства, а підзахисний буде на волі.

 7. Умовний термін або виправдувальний вирок у справах про наркотики

  Багаторічна практика наших адвокатів свідчить про високу ймовірність отримання м’якого покарання по статтям 75 або 69 КК: засудження умовно або призначення не передбаченого санкцією штрафу, виправних чи громадських робіт. До виправдальних вироків – «розвалені» адвокатом справи не доходять - їх закривають на слідстві. Ще одна можливість припинити кримінальне переслідування (ч. 1 стаття 309 КК), коли адвокат у справах про наркотики оформляє для клієнта добровільне лікування від наркоманії (на підставі експертизи про необхідність).

 8. Чи можна не доводити справу про наркотики до суду?

  Законом (ч. 4 статті 307 КК) передбачена можливість добровільної здачі наркотичних засобів або допомоги у викритті наркоторгівлі в обмін на припинення кримінального провадження. Проте правоохоронна система у цьому не завжди зацікавлена, адже орієнтована на кількість переданих до суду злочинців. Часто-густо обіцянки оперативників лише маніпуляція: довірився - оформляють затримання та фабрикують обвинувачення для суду. Уникнути пастки такої пастки допоможе адвокат: проконсультуйтеся з ним або дійте у його супроводі.

 9. Написання апеляцій і касацій у справах про наркотики

  Винесення судом неприйнятного вироку – не остаточне рішення у кримінальному процесі. Адвокати у справі про наркотики – консолідуючи власний досвід та судову практику національних судів та ЄСПЛ у рамках підготовки апеляції/касації, проаналізують якість слідства та судочинства, відповідність вердикту нормам процесуального та матеріального права. Середня вартість складання апеляційної/касаційної скарги на вирок суду по наркотикам – 35 000 грн.

 • 2004

  ДОСВІД

  Наш досвід у справах про наркотики - понад 20 років

 • 25

  НАЙКРАЩІ

  Висококваліфікований колегіум кримінальних юристів у справах про наркотики – 25 спеціалізованих адвокатів працюють для вас

 • 60

  БЕЗ ЗВОЛІКАНЬ

  Кримінальний адвокат з наркотиків проконсультує вас у межах 60 хвилин. Щодня та без вихідних.

 • 950|15 000

  Прозорість

  Вартість повноцінної, вичерпної консультації у справах про наркотики – 950 грн. Гонорар за ведення справи в поліції/суді – від 15 000 грн.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Львівський офіс. Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Партнер Об'єднання. Київський офіс. Працює по всій України.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Тетяна Юріївна Книш

  Дніпровський офіс. Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Артем Васильович Бондар

  Керівник одеського офісу. Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Жмуцький Микола Володимирович

  Керівник Житомирського офісу.

  Жмуцький Микола Володимирович
 • ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН

  Керівник Слов'янського офісу

  ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Офіси адвокатів по кримінальним справам : Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Слов'янськ, Чернівці

Адвокат у кримінальній справі про наркотики – реальна можливість отримати результат, який вас задовольнить.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.