background
ACTUM

Адвокат Одеса та Одеська область

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН ТА ОРГАНІЗАЦІЙ В ОДЕСІ: ШВИДКИЙ ДОСТУП

Проконсультуємо й надамо план дій, складемо документи, захистимо на слідстві та в суді. Адвокатське об'єднання Актум – правова допомога у сімейних, військових та кримінальних справах. До ваших послуг щодня з 8 до 22 годин. 25 спеціалізованих адвокатів – юридичний корпус Актум. Працюємо в Одесі та по всій країні. На результат. За чесний гонорар: узгоджена сума – кінцева.
natalia

популярні

питання

 • Послуги адвоката в Одесі по кримінальних справах

  arrow
 • Юридична допомога в Одесі по військових питаннях

  arrow
 • Сімейний юрист в Одесі

  arrow
 • Інші юридичні практики

  arrow
 • Консультація адвоката в Одесі

  arrow
 • Вигоди клієнтів від роботи з Актум

  arrow
 1. Послуги адвоката в Одесі по кримінальних справах

  Захищаємо підозрюваних та обвинувачених – за всіма складами злочинів КК. Маємо ексклюзивний досвід ведення справ у діджитал-сфері: веб-порно, електронно-комунікаційне шахрайство та інші кіберзлочини. У нас працюють сильні адвокати по ДТП з тяжкими наслідками, наркотикам, корупції. Також представляємо інтереси потерпілих, свідків та третіх осіб, яких торкнулися оперативно-слідчі дії або рішення суду у кримінальних справах. Допомагаємо бізнесу купірувати ризики: податкових перевірок та розслідувань, крадіжок на підприємстві, зловживань менеджменту.

 2. Юридична допомога в Одесі по військових питаннях

  З початку 2014 року ми захищаємо права та інтереси призовників, військових, ветеранів. Мобілізація, проходження служби, виплати, соціальний захист та пенсійне забезпечення, статус УБД – юристи Актум отримали колосальний досвід з усіх питань військового права. Ми напрацювали підходи та схемотехніку, завдяки яким руйнуємо бюрократичні стіни та змушуємо армійську машину працювати на людину. Оцінити фабулу справи, зорієнтуватися та обрати правильний шлях, скласти рапорт, подати скаргу, здобути інформацію, прискорити процедуру – послуги юриста в Одесі будуть потужною зброєю в будь-якій ситуації.

 3. Сімейний юрист в Одесі

  Чудово орієнтуємося в юридичній казуїстиці – вміємо швидко оформляти розлучення, аліменти та спадщину. Маємо сильну експертизу у «конфліктних» сімейних справах, що дозволяє досягати успіхів у найзаплутаніших випадках. З ким буде жити дитина, як ділити спільне майно, як розірвати шлюб з іноземцями або в іноземній юрисдикції, визнання заповіту недійсним, справедливий розмір аліментів – досвідчені адвокати в Одесі допоможуть вийти з непростої ситуації з прийнятним результатом. Скасовуємо в апеляції/касації незаконні рішення судів.

 4. Інші юридичні практики

  Ми корисні клієнтам у питаннях відкриття, організації та ведення бізнесу: реєстрація юросіб, вибір податкового режиму, «відкалібровка» договірної практики. Допоможемо розібратися з ЗЕД- та смарт-контрактами. Встановимо та захистимо право інтелектуальної власності. Надаємо послуги антимонопольного юриста – для участі в тендерах/конкурсах, захисту ексклюзивних прав, обмеження локального монополізму. Юридична допомога на митниці, в податковій службі та інших контролюючих органах. Захист по банківських кредитах, у справах про банкрутство. Управління проблемними активами.

 5. Консультація адвоката в Одесі

  Щоб отримати першу/швидку допомогу правознавця – зверніться до Актум зручним способом: телефон, інтернет, візит до офісу. Найпростіша та найдешевша консультація – онлайн, ціна – 550 грн (вартість розмови в офісі – 950 грн). За ці гроші вас вичерпно проконсультують: простою мовою пояснять правову ситуацію, підкажуть вірне рішення та заходи безпеки від ризиків. Як правило, достатньо півгодини – і ми підберемо для вас юриста, який спеціалізується на вашій проблемі. Наприклад, на питання по Центральній ВЛК можна отримати юридичну консультацію адвоката з Києва.

 6. Вигоди клієнтів від роботи з Актум

  Ви отримуєте експертний підхід до вирішення поставленого завдання, безумовну лояльність та ефективність дій. У нас працюють найкращі в країні військові, кримінальні та сімейні адвокати. Консолідуючи їх досвід, правові знання та талант – ми колективно фокусуємо свої зусилля на досягнення потрібного результату. У нас свій Центр аналітики та контролю якості послуг, якщо ви не знаходите спільну мову з адвокатом – його замінить колега з іншим психотипом. Офіси Актум розташовані в місті Одеса, великих обласних центрах та прифронтових районах: ми поруч і завжди прийдемо на допомогу вчасно.

Успішні справи

ключові фахівці в Одесі і Одеській області

 • Артем Васильович Бондар

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Руслан Олександрович Пронін

  Керівник напрямку корупційних справ та захисту бізнесу

  Руслан Олександрович Пронін
 • Ігор Іванович Мунтяну

  Договори, оферти, ВЕД- та смарт-контрактів. Захист у земельній сфері, IT, ЗЕД, тощо.

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Веде процеси з сімейних та військових суперечок, кредитної заборгованості тощо.

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Керівник сімейної практики

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Консультація адвоката : Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків.

Надійні адвокати в Одесі – збережемо спокій, заощадимо ресурси, врятуємо від халепи.

our team

контактна форма

country

Ознайомтесь з варіантами наших послуг Оберіть варіант запропонованої послуги: супровід справи, консультація в офісі або онлайн.