background
ACTUM

Консультація юриста: Київ та Київська область

«ДИВ НЕ БУВАЄ, АЛЕ Є ФАХОВІ АДВОКАТИ»

Звичайна людина не може заглибитися в законодавчу казуїстику та нетрі правозастосування. Взяти її за руку та провести найкоротшим шляхом до бажаного результату через всі перепони правового поля – місія команди юристів у Києві. Унікальна експертиза та колективний метод адвокатського об'єднання Актум – до ваших послуг. Non-stop підтримка в режимі реального часу. Фіксований чек за юридичні послуги.
natalia

популярні

питання

 • Якими послугами юриста в Києві ви можете скористатися

  arrow
 • Консультація юриста в Києві

  arrow
 • Допомога юриста в різних ситуаціях

  arrow
 • Ціна юридичної консультації в Києві

  arrow
 • Юридична допомога для бізнесу

  arrow
 • Консультація юриста в Києві: гострі теми

  arrow
 • Чому не можна відкладати юридичну консультацію

  arrow
 • Юридичні консультації в Актум: у чому резон клієнтів

  arrow
 1. Якими послугами юриста в Києві ви можете скористатися

  Юридична консультація – сімейні, військові, кримінальні, земельні, кредитні, спадкові, трудові, житлові та інші питання повсякденного життя. Складання документів – заяв, рапортів, позовів. Підготовка та перевірка угод. Послуги кримінального адвоката на слідстві, у суді, під час службових перевірок. Адвокат для адміністративних та цивільних судових процесів. Оскарження вироків/рішень судів, ТЦК, ВЛК, держорганів та місцевого самоврядування. Адвокатські запити на отримання офіційної інформації, підтверджень, довідок. Супровід у військкоматах м. Києва.

 2. Консультація юриста в Києві

  Зрозуміло пояснимо складні питання права. Розкажемо про перспективи ситуації. Підкажемо оптимальне рішення. Попередимо про ризики, дамо план для їх усунення. Можливість вибору: конкретного юриста та формату – в офісі або онлайн, усно чи письмово, телефонна розмова чи відеодзвінок. Зручно погодимо дату та час. Екстрена допомога: з першого дзвінка – пояснимо, що робити негайно. І за 30-60 хвилин – надамо спеціаліста за вашою категорією справ, він зробить повний та детальний аналіз проблеми. Сімейне, кримінальне, військове право – наш пріоритет, консультуємо невідкладно.

 3. Допомога юриста в різних ситуаціях

  Дружина хоче розлучення. Сіли напідпитку за кермо. Квартиру залили сусіди, а у двері дзвонять ТЦК-шники? Такий «джекпот» малоймовірний. Хоча сімейні питання, що потребують доброго знання норм права, – повсюди: аліменти, спадщина, поділ майна. Адміністративні проступки – теж десь поруч (порушення ПДР, наприклад). Ніхто не застрахований і від участі в кримінальній справі: аварії, наркотики, корупція – удавані або реальні – частина життя. Ну і війна у нас. Юридична допомога – інструмент захисту та безпеки, доступний в Актум онлайн за кілька кліків.

 4. Ціна юридичної консультації в Києві

  Мінімальна – за онлайн-консультацію: 550 грн. Хочете проконсультуватися в офісі – 950 грн. Вартість аналізу документів – від 2500 грн. За ту ж ціну можна замовити підготовку адвокатського запиту – коли необхідно отримати офіційну інформацію чи документ, без чого справа не зрушиться з місця. Актум – це професійна юридична допомога, працюємо за гонорар. Однак у надзвичайних випадках не залишимо в біді та надамо допомогу тому, хто не має грошей на послуги юристів у Києві. Відповіді на елементарні питання – який закон регулює, куди звернутися – безкоштовно.

 5. Юридична допомога для бізнесу

  Для комерсантів, бізнесменів, промисловців – юридичний консалтинг і адвокатський захист. Зареєструємо організацію/підприємство, підкажемо оптимальну податкову модель. Розробимо або відредагуємо договори – щоб працювали без «зависань». Допоможемо у тендерах, на митниці, зі скаргами споживачів та у спорах із працівником. Узаконимо самовільне будівництво та реконструкцію. Підготуємо до податкової перевірки, оскаржимо результати, захистимо директора/бухгалтера у кримінальному провадженні. Профілактуємо корпоративні конфлікти та рейдерство. Встановимо інтелектуальну власність.

 6. Консультація юриста в Києві: гострі теми

  Захищаємо людей від банків: скасуємо протиправні умови кредитів, спишемо неправдиву заборгованість, виведемо з лабіринту іпотеки, розблокуємо картки та рахунки. Допомагаємо управляти арештованим майном, ведемо справи про банкрутства. Нас залучають для безпеки угод з нерухомістю та у земельних спорах. Операції з криптовалютою, авторські права, антикорупційні декларації – теж до нас. І військове право – мобілізаційний процес (ТЦК, ВЛК, відстрочка, бронювання, виїзд за кордон), виплати, звільнення, статус УБД – тут отримати консультацію юриста можна щодня з 8.00 до 22.00.

 7. Чому не можна відкладати юридичну консультацію

  Можете пропустити строк – процесуальних дій або подання документів, що зробить отримання результату ускладненим або неможливим. Затримка в реалізації права чи інтересу – збитки або втрачена вигода. Чим довше ви не знаєте про ризики ситуації – тим ймовірніше їх настання. А коли йдеться про кримінальне право чи мобілізацію, то зволікання – пряма загроза життю/здоров'ю. Нарешті, правова юридична допомога у місті Київ – завтра буде коштувати дорожче. Так само як хліб, бензин чи електроенергія. Та й бути ошуканим, скривдженим – просто некомфортно, навіщо терпіти це?

 8. Юридичні консультації в Актум: у чому резон клієнтів

  Допомога юриста – фактор, що безпосередньо впливає на майбутнє людини чи бізнесу. Прекрасно розуміючи всю повноту відповідальності, ми будуємо свою діяльність за чіткими правилами: сильна експертиза плюс чесні взаємини. У нашому об'єднанні – лідери юридичних практик, спеціалісти з добрим ім'ям та емпатією до людей. Ми консолідуємо досвід всіх адвокатів, проводимо регулярне навчання та обмін напрацюваннями. Колективний метод вирішення завдань – наш переважний підхід у роботі: діємо швидко та ефективно – у будь-якій точці країни.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Коровіна Наталя Георгіївна

  Партнер Об'єднання. Керівник сімейної практики

  Коровіна Наталя Георгіївна
 • Ковальов Андрій Васильович

  Партнер Об'єднання. Керівник кримінальної практики

  Ковальов Андрій Васильович
 • Хоменко Олена Миколаївна

  Партнер Об'єднання. Захист військовослужбовців, фінансові справи, сімейні спори.

  Хоменко Олена Миколаївна
 • Гулійчук Сергій Вікторович

  Дисциплінований, не пускає справу на самоплив і забезпечує супровід підзахисного.

  Гулійчук Сергій Вікторович
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Послуги адвоката в: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків.

Юрисконсульт у Києві: результативні рішення, що економлять ресурси і усувають ризики.

our team

контактна форма

country

Ознайомтесь з варіантами наших послуг Оберіть варіант запропонованої послуги: супровід справи, консультація в офісі або онлайн.