Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Консультація адвоката

background
ACTUM

Консультація адвоката

КЛІЄНТ МАЄ ЗНАТИ І РОЗУМІТИ ПЕРСПЕКТИВИ СПРАВИ

Повна відвертість та прямота – повинні панувати між адвокатом і клієнтом. Це важливий принцип для нас – Адвокатського об’єднання Актум. Ми завжди кажемо клієнтові правду про його перспективи, не даємо надій даремно, проте неодмінно знаходимо такий варіант вирішення проблеми, який людину вдовольняє.

Наша юридична команда – з тих, хто на ділі, а не тільки на словах вірний присязі й адвокатській етиці: поважаємо кожного клієнта, цінуємо його час і заощаджуємо ресурси.

natalia

популярні

запитання

 • Адвокат по військових питаннях

  arrow
 • Адвокат по сімейних питаннях

  arrow
 • Адвокат по кримінальних питаннях

  arrow
 • Адвокат по ДТП

  arrow
 • Адвокат по кредитах

  arrow
 • Адвокат по адміністративних провадженнях

  arrow
 • Адвокат по земельних питаннях

  arrow
 • Адвокат по питаннях з нерухомістю

  arrow
 1. Адвокат по військових питаннях

  Військове право має власний комплекс законів, що регулюють аспекти військової діяльності, статус військовослужбовців, їх права та обов'язки. Наш досвід формується з 2014 року, тому фахівці об'єднання мають роки напрацювань на посадах юристів при частинах, у військовій прокуратурі, ВСП. Ми сформували суттєву адвокатську практику з захисту і відновлення прав військових: солдатів та офіцерів різних формувань. Наші адвокати мають можливість якісно оцінити вашу справу, запропонувати оптимальний шлях для вирішення питання, забезпечити повноцінний захист інтересів у сфері військового права.

 2. Адвокат по сімейних питаннях

  З 2004 року ми пройшли довгий шлях у сфері сімейного права. Участь у судових процесах та тисячі консультацій сформували якісні компетенції у вирішенні заплутанних проблем у родинах. Наша команда - це адвокати, психологи та інші фахівці, які працюють над вирішенням ситуацій різного рівня складності та враховують індивідуальні потреби кожної людини. Ми спеціалізуємося на справах, які вимагають особливої уваги та глибоких знань: від позбавлення батьківських прав до розірвання шлюбів у міжнародних юрисдикціях. Швидко реагуємо на складні ситуації та забезпечуємо високий рівень якості ведення справ.

 3. Адвокат по кримінальних питаннях

  Наша команда кримінальних адвокатів об'єднує професіоналів з різних категорій справ, які мають великий досвід роботи у якості слідчих, прокурорів, помічників суддів. Різноманітність знань дозволяє нам надавати комплексні послуги на усіх стадіях кримінального процесу - слідчі дії, оголошення підозри, слухання у суді, апеляційні та касаційні провадження. Досконало володіємо судовою практикою, контролюємо законність та дотримання норм кримінально-процесуального кодексу, відповідність стандартів утримання людини в місцях позбавлення волі. Більше про нашу кримінальну практику натисніть "ДЕТАЛЬНІШЕ"

 4. Адвокат по ДТП

  Аналізуємо складні механізми ДТП пригоди та вирішуємо проблеми, пов'язані з багатьма учасниками. Працюємо з різними видами транспорту. Представляємо інтереси клієнтів на всіх етапах судового процесу в справах, пов'язаних зі складними ДТП. Допомагаємо у юридичних процедурах з оформленням та поданням документів страхувальникам, до суду тощо.

 5. Адвокат по кредитах

  Владнання проблем, які виникають щодо кредитних карт, позик, іпотеки, овердрафту й та ін. – наша робота. Маємо сильні навички у веденні переговорів з кредиторами, значний досвід справ про банкрутство та керування активами з обтяженням. Реструктуризація боргу на оптимальних умовах, судова практика оскарження умов кредитних договорів – поділимось власними напрацюваннями.

 6. Адвокат по адміністративних провадженнях

  Недотримання ПДР, громадського порядку, умов торгівлі та господарювання - забезпечуємо кваліфіковану допомогу у вирішенні правових питань, пов'язаних з адміністративними порушеннями. Адвокат володіє усіма тонкощами законодавства: професійна консультація захистить ваші права в усіх аспектах адміністративного процесу.

 7. Адвокат по земельних питаннях

  Зробимо юридичний аналіз статусу землі – з виявленням наявних проблем та можливих ризиків. Роз'яснимо порядок отримання землевпорядних та правоустановчих документів. Проконсультуємо щодо сплати земельного податку. Маємо різноманітний досвід у земельних спорах – оренда, сервітути, розділ ділянки в натурі між спадкоємцями чи при розлученні.

 8. Адвокат по питаннях з нерухомістю

  Перевіримо нерухоме майно на юридичну чистоту: легальність будівництва, право власності, позови третіх осіб і арешти. Зробимо аудит забудовника/продавця, проаналізуємо договір купівлі-продажу – на предмет виявлення порушень законодавства та загроз шахрайства. Розкажемо, як безпечно провести фінансову операцію, заощадити на податках тощо. Проконсультуємо щодо спору між родичами, прав неповнолітніх та узаконення самовільного будівництва. Маємо багату практику приватизації цілісних майнових комплексів, розпаювання – надамо власні напрацювання.

 • 50000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід - більше 50000 консультацій та справ різної складності. Наш досвід є запорукою високоякісної підтримки у вашій справі.

 • 10

  10 офісів в різних містах

  Ми маємо універсальну команду адвокатів, що спеціалізуються на питаннях з різних галузей права та перебувають поряд із вами. Це надає змогу формувати широку та якісну практику та дає вам можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого знаходження.

 • 90/100

  Показник успіху

  Наші результати говорять сами за себе: понад 90% справ завершуються так, як цього очікують наші клієнти. Ця статистика відображає нашу здатність досягати поставлених цілей, забезпечуючи успішне вирішення справ у відповідності до очікувань та потреб тих, хто довіряє нам свої справи.

 • 2002

  Досвід у справах більше 20 років

  Завдяки багатому досвіду ми успішно представляємо інтереси наших клієнтів у складних ситуаціях. Наша команда має глибокі знання та різноманітну практику вирішення правових питань, завдяки чому ми здатні забезпечити ефективну підтримку у будь-якій справі.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Андрій Васильович Ковальов

  Інтелектуал, лідер за характером, людина з відмінною аналітикою, проламує опір опонентів

  Андрій Васильович Ковальов
 • Артем Васильович Бондар

  Багатогранний досвід допомагає швидко орієнтуватися, будувати стратегію і перемагати

  Артем Васильович Бондар
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знань та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Дисциплінований, переконливий, вимогливий до себе, ніколи не пускає справу на самоплив

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Загострене відчуття відповідальності, вміння твердо відстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Наш базовий принцип – постійне вдосконалення: безперервний професійний розвиток та впровадження інормаційних технологій.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку