background
ACTUM

Послуги адвоката

КЛІЄНТ МАЄ ЗНАТИ І РОЗУМІТИ ПЕРСПЕКТИВИ СПРАВИ

Повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом - важливий чинник для успішного розгляду справи. Юристи адвокатського об’єднання "Актум" завжди повідомляють клієнтові правдиву інформацію про перспективи його справи. Ми не даємо даремних надій, проте неодмінно знаходимо такий варіант вирішення проблеми, який задовільнить.

Наша юридична команда - ті, хто не тільки на словах, а й на ділі вірний присязі та адвокатській етиці. Ми поважаємо кожного клієнта, цінуємо його час, заощаджуючи ресурси.

natalia

популярні

запитання

 • Адвокат по військових питаннях

  arrow
 • Адвокат по сімейних питаннях

  arrow
 • Адвокат по кримінальних питаннях

  arrow
 • Адвокат по ДТП

  arrow
 • Адвокат по кредитах

  arrow
 • Адвокат по адміністративних провадженнях

  arrow
 • Адвокат по земельних питаннях

  arrow
 • Адвокат по питаннях з нерухомістю

  arrow
 • Консультація адвоката в Києві та по всій Україні

  arrow
 • Послуги адвоката - ціни

  arrow
 1. Адвокат по військових питаннях

  Військове право має власний комплекс законів, що регулюють аспекти військової діяльності, статус військовослужбовців, їх права та обов'язки. Ми захищаємо військових з 2014 року. Фахівці об'єднання мають роки напрацювань на посадах юристів при частинах, у військовій прокуратурі, ВСП. Ми сформували суттєву адвокатську практику з захисту і відновлення прав військових: солдатів та офіцерів різних формувань. Наші адвокати мають можливість якісно оцінити вашу справу, запропонувати оптимальний шлях для вирішення питання, забезпечити повноцінний захист інтересів у сфері військового права.

 2. Адвокат по сімейних питаннях

  З 2004 року ми пройшли довгий шлях у галузі сімейного права. Участь у судових процесах та тисячі консультацій сформували якісні компетенції для вирішення заплутанних родинних проблем. Наша команда - адвокати, психологи та інші фахівці, що розв'язують проблеми різного рівня складності, враховуючи індивідуальні потреби кожної людини. Ми спеціалізуємося на справах, що вимагають особливої уваги та глибоких знань: від позбавлення батьківських прав до розірвання шлюбів у міжнародних юрисдикціях. Швидко реагуємо на складні ситуації та забезпечуємо високий рівень якості ведення справ.

 3. Адвокат по кримінальних питаннях

  Наша команда кримінальних адвокатів - професіонали у різних категоріях справ. Всі вони мають великий досвід роботи у якості слідчих, прокурорів, помічників суддів. Різноманітність знань дозволяє нам надавати комплексні послуги на усіх етапах кримінального процесу - слідчі дії, оголошення підозри, слухання у суді, апеляційні та касаційні провадження. Досконало володіємо судовою практикою, контролюємо законність та дотримання норм кримінально-процесуального кодексу, відповідність стандартів утримання людини в місцях позбавлення волі. Більше про нашу кримінальну практику натисніть "ДЕТАЛЬНІШЕ"

 4. Адвокат по ДТП

  Аналізуємо складні механізми ДТП пригоди та вирішуємо проблеми, пов'язані з багатьма учасниками. Працюємо з різними видами транспорту. Представляємо інтереси клієнтів на всіх етапах судового процесу в справах, пов'язаних зі складними ДТП. Допомагаємо у юридичних процедурах з оформленням та поданням документів страхувальникам, до суду тощо.

 5. Адвокат по кредитах

  Владнання проблем щодо кредитних карток, позик, іпотеки, овердрафту й та ін. – наша робота. Маємо сильні навички у веденні переговорів з кредиторами, значний досвід справ про банкрутство та управління активами з обтяженням. Реструктуризація боргу на оптимальних умовах, судова практика оскарження умов кредитних договорів – поділимось власними напрацюваннями.

 6. Адвокат по адміністративних провадженнях

  Недотримання ПДР, громадського порядку, умов торгівлі та господарювання - забезпечуємо кваліфіковану допомогу у вирішенні правових питань, пов'язаних з адміністративними порушеннями. Адвокат володіє усіма тонкощами законодавства: професійна консультація захистить ваші права в усіх аспектах адміністративного процесу.

 7. Адвокат по земельних питаннях

  Проведемо юридичний аналіз статусу землі – з виявленням наявних проблем та можливих ризиків. Роз'яснимо порядок отримання землевпорядних та правоустановчих документів. Проконсультуємо щодо сплати земельного податку. Маємо різноманітний досвід у земельних спорах – оренда, сервітути, поділ ділянки в натурі між спадкоємцями чи при розлученні.

 8. Адвокат по питаннях з нерухомістю

  Юридична перевірка нерухомого майна: легальність будівництва, право власності, позови третіх осіб і арешти. Проведемо аудит забудовника/продавця. Проаналізуємо договір купівлі-продажу – на предмет виявлення порушень законодавства та загроз шахрайства. Розкажемо, як безпечно провести фінансову операцію, заощадити на податках тощо. Проконсультуємо щодо спору між родичами, прав неповнолітніх та узаконення самовільного будівництва. Маємо суттєву практику приватизації цілісних майнових комплексів та розпаювання.

 9. Консультація адвоката в Києві та по всій Україні

  Наші адвокати надають весь спектр адвокатських послуг від попередніх консультацій до захисту в ЄСПЛ. Ви можете замовити послуги адвоката в Києві та в інших містах: Одеса, Львів, Дніпро, Житомир, Харків, Кривий Ріг, Чернівці, Слов'янськ, Миколаїв, Херсон. Працюємо з 8:00 до 22:00, без вихідних. Зауважимо, що вартість послуг адвоката у Києві формується виключно індивідуально. Сталого прайсу або ціни на послуги адвоката - не існує, адже сформувати ціну може лише адвокат після детального аналізу та вивчення всіх нюансів справи. Консультація адвоката ціна - від 550 до 950 грн.

 10. Послуги адвоката - ціни

  Звертаємо вашу увагу, що ціна адвокатських послуг формується виключно індивідуально, адже сформувати остаточну вартість може лише адвокат після ретельного аналізу та вивчення всіх нюансів вашої справи. Орієнтовна вартість: консультація від 550 до 950 грн; допит, затримання, обшук, медичний огляд, підозра, обрання заходу запобігання у суді та ін. – від 4 тис. грн; на досудовому слідстві та у суді – від 15 тис. грн; апеляція від 30 тис.; касація – від 40 тис. Актум - послуги адвоката Київ та по всій Україні.

 • 50 000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід - понад 50 000 консультацій та справ різної складності. Наш досвід - запорука високоякісної підтримки вашої справи.

 • 10

  10 офісів в різних містах

  Наша універсальна команда адвокатів, які спеціалізуються у різних галузях права - завжди поряд із вами. Для нас, це формування широкої та якісної практики. Для вас - можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого перебування.

 • 90/100

  Показник успіху

  Наш результ - понад 90% справ завершуються так, як цього очікують наші клієнти. Ця статистика свідчить про нашу здатність досягати встановлених цілей, забезпечуючи успішне вирішення справ у відповідності до очікувань та потреб тих, хто нам довіряє.

 • 2002

  Досвід у справах понад 20 років

  Завдяки ґрунтовному досвіду ми успішно представляємо інтереси наших клієнтів у складних ситуаціях. Наша команда має фахові знання та різноманітну практику вирішення правових питань, завдяки чому ми здатні забезпечити ефективну підтримку у будь-якій справі.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Андрій Васильович Ковальов

  Інтелектуал, лідер за характером, людина з відмінною аналітикою, проламує опір опонентів

  Андрій Васильович Ковальов
 • Артем Васильович Бондар

  Багатогранний досвід допомагає швидко орієнтуватися, будувати стратегію і перемагати

  Артем Васильович Бондар
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знань та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Дисциплінований, переконливий, вимогливий до себе, ніколи не пускає справу на самоплив

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Загострене відчуття відповідальності, вміння твердо відстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Наш базовий принцип – постійне вдосконалення, професійний розвиток та впровадження інормаційних технологій.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку