Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат з нерухомості

background
ACTUM

Адвокат з нерухомості

ВЗАЄМОДІЯ З НАМИ – ЗАПОРУКА ВАШОГО СПОКОЮ ТА ВПЕВНЕНОСТІ

Мене звуть Наталя Георгіївна Коровіна, я адвокат із питань нерухомості. Індивідуальна стратегія роботи по кожній ситуації, прискіпливість та увага до деталей – фундамент, на якому будується робота нашої адвокатської команди у справах щодо нерухомого майна.

Кожен спір – є особливим, а тому стандартного підходу до нього не існує: ми розробимо та реалізуємо план дій під вирішення вашої персональної проблеми.

natalia

популярні

запитання

 • Купівля/продаж нерухомості у новобудовах

  arrow
 • Купівля/продаж нерухомості на вторинному ринку

  arrow
 • ДОПОМОГА НЕРЕЗИДЕНТАМ ПРИ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ

  arrow
 • ЗНЯТТЯ АРЕШТІВ З НЕРУХОМОГО МАЙНА

  arrow
 • ОСКАРЖЕННЯ УГОД В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ

  arrow
 • Спадкові питання

  arrow
 1. Купівля/продаж нерухомості у новобудовах

  Перевірка документації новобудови (ліцензії, дозволи, проекти тощо) на відповідність законодавству. Контроль будівництва на дотримання проекту та законодавчим вимогам. Аналіз угоди купівлі-продажу новобудови – з виявленням можливих ризиків і прихованих пасток. Захист інтересів покупця перед забудовником – у випадку можливих спорів чи невиконання умов договору. Вирішення спорів у суді.

 2. Купівля/продаж нерухомості на вторинному ринку

  Перевірка юридичної чистоти об'єкта нерухомості – законність документів, наявність потенційних ризиків тощо. Перевірка правового статусу власності на виявлення заборон, обтяжень, претензій щодо нерухомого майна. Підготовка угод про купівлю-продаж, збір та подання пакету документів на реєстрацію права власності до Держреєстратора. Переговори та вирішення спорів під час узгодження умов угоди.

 3. ДОПОМОГА НЕРЕЗИДЕНТАМ ПРИ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ

  Роз’яснення іноземцям законодавства України щодо їх правового режиму. Допомога в пошуку варіантів придбання нерухомості – з аналізом юридичного статусу об’єктів і можливих ризиків. Оформлення угоди купівлі-продажу нерухомого майна – з урахуванням інтересів іноземного клієнта. Представництво перед українськими органами та фізичними особами під час укладання угоди. Допомога в оформленні всіх необхідних документів для отримання права власності на нерухомість.

 4. ЗНЯТТЯ АРЕШТІВ З НЕРУХОМОГО МАЙНА

  Комплексний аналіз усієї ситуації – підстав для арешту та всіх документів, з ціим пов'язаних. Визначення юридичних шляхів для зняття арешту, розробка та підготовка необхідних документів для звернення в суд. Представництво інтересів клієнта в суді – доведення необхідності зняття арешту, аргументування позиції. Судовий процес – участь у слуханнях, контроль за виконанням рішення суду. Відстеження усіх процедурних дій.

 5. ОСКАРЖЕННЯ УГОД В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ

  Для визнання договору недійсним необхідно звернутись до суду. Підставами можуть бути: недодержання в момент вчинення правочину вимог законодавства; правочин без відповідного дозволу (ліцензії); помилкова угода; фіктивний правочин (наприклад, боржник переоформив майно для приховання від кредиторів) тощо. Право на звернення до суду має одна зі сторін правочину або інша заінтересована особа, чиї права порушені (наприклад, дружина, без згоди якох чоловік продав майно). Для процесів такого типу рекомендуємо залучати фахового адвоката, бо "самолікування" може бути шкідливим для вашого майна.

 6. Спадкові питання

  Наші адвокати готові допомогти у питаннях оформлення спадкового майна, розподілу спадщини за законом, отриманні частки у випадку спадкування за заповітом. Процес оформлення спадщини у нотаріуса може супроводжуватись збором значної кількості документів, суперечками з іншими спадкоємцями, необхідністю поновлення строків на прийняття спадщини в судовому порядку тощо. Ми можемо зняти з вас тягар даного чутливого процесу та зробити все без вашої участі. Довірте нам супровід у розподілі спадку та залиште побоювання позаду. Ми тут, щоб вам допомогти в цьому процесі.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Володимир Сергійович Куля

  Завжди в русі по дорозі до нових вершин, як у роботі, так і у навчанні

  Володимир Сергійович Куля
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Загострене відчуття відповідальності, вміння твердо відстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Микола Володимирович Жмуцький

  Поєднує в собі високу працездатність, вміння знаходити позитивні варіанти рішень

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Ігор Іванович Мунтяну

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Ігор Іванович Мунтяну
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Ваша безпека, а з нею і спокій у питаннях нерухомості – це наша робота. Професійний підхід юриста до кожної угоди дає найвищий рівень надійності та захисту.

our team

Контактна форма

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку