background
ACTUM

Юрист (адвокат) з нерухомості

ВЗАЄМОДІЯ З НАМИ – ЗАПОРУКА СПОКОЮ ТА ВПЕВНЕНОСТІ

Індивідуальна стратегія роботи по кожній ситуації, прискіпливість та увага до деталей – фундамент, на якому ґрунтується робота нашої адвокатської команди, зокрема щодо справ з нерухомим майном.

Кожен спір має свої особливості й тому стандартного підходу його вирішення не існує. Ми розробимо та реалізуємо план дій для вирішення саме вашого питання.

Наталя Георгіївна Коровіна, адвокат

natalia

популярні

запитання

 • Купівля/продаж нерухомості у новобудовах

  arrow
 • Купівля/продаж нерухомості на вторинному ринку

  arrow
 • ДОПОМОГА ЮРИСТА З НЕРУХОМОСТІ НЕРЕЗИДЕНТАМ ПРИ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ

  arrow
 • ЗНЯТТЯ АРЕШТІВ З НЕРУХОМОГО МАЙНА

  arrow
 • ОСКАРЖЕННЯ УГОД В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ

  arrow
 • Спадкові питання

  arrow
 1. Купівля/продаж нерухомості у новобудовах

  Послуги юриста при купівлі квартири: перевірка документації новобудови (ліцензії, дозволи, проекти тощо) на відповідність законодавству. Контроль будівництва на дотримання проекту та законодавчим вимогам. Адвокат по нерухомості проаналізує угоди купівлі/продажу квартири – виявить можливі ризики та приховані пастки. Адвокат з питань нерухомості стане на захист ваших інтересів у випадку можливих спорів чи невиконання умов договору. Юрист з нерухомості допоможе вирішити спори у суді.

 2. Купівля/продаж нерухомості на вторинному ринку

  Адвокат з нерухомості забезпечить юридичну перевірку об'єкта нерухомості: законність документів, наявність потенційних ризиків тощо. Перевірка правового статусу власності, виявлення заборон, обтяжень, претензій щодо нерухомого майна - це все зробить юрист по нерухомості в Києві та по всій Україні. Замовлення послуги адвоката по нерухомості - гарантія якісної підгтовки угоди купівлі/продажу та подання документів на реєстрацію права власності до Держреєстратора. Допомога адвоката по нерухомості також є запорукою вирішення спорів під час узгодження умов угоди.

 3. ДОПОМОГА ЮРИСТА З НЕРУХОМОСТІ НЕРЕЗИДЕНТАМ ПРИ КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ В УКРАЇНІ

  Ми пропонуємо іноземцям консультації юриста з нерухомості: роз’яснюємо законодавство України щодо їх правового режиму. Адвокат з нерухомості в Києві та по Україні допоможе придбати нерухомість. Замовлення послуги юриста з нерухомості - забезпечить аналіз юридичного статусу об’єктів та всіх можливих ризиків. Фахівець оформить угоду купівлі/продажу нерухомого майна з урахуванням інтересів клієнта, представить інтереси перед українськими органами та фізособами під час укладання угоди. Допоможе при оформленні всіх необхідних документів для отримання права власності. Ціна консультації від 550 грн.

 4. ЗНЯТТЯ АРЕШТІВ З НЕРУХОМОГО МАЙНА

  Юрист з нерухомості в Києві та по Україні здійснить комплексний аналіз ситуації – підстав для арешту та всіх, пов'язаних з цим документів. Визначить юридичні шляхи для зняття арешту, розробить та підготує необхідні документи для звернення до суду. Представить інтереси клієнта в суді – доведе необхідність зняття арешту, аргументує позиції. Судовий процес – участь у слуханнях, контроль за виконанням рішення суду. Відстеження усіх процедурних дій.

 5. ОСКАРЖЕННЯ УГОД В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ

  Для визнання договору недійсним необхідно звернутись до суду. Підставами можуть бути: недодержання в момент вчинення правочину вимог законодавства; правочин без відповідного дозволу (ліцензії); помилкова угода; фіктивний правочин (наприклад, боржник переоформив майно для приховання від кредиторів) тощо. Право на звернення до суду має одна зі сторін правочину або інша заінтересована особа, чиї права порушені (наприклад, дружина, без згоди якох чоловік продав майно). Для процесів такого типу рекомендуємо залучати фахового адвоката, бо "самолікування" може бути шкідливим для вашого майна.

 6. Спадкові питання

  Наші адвокати готові допомогти у питаннях оформлення спадкового майна, розподілу спадщини за законом, отриманні частки у випадку спадкування за заповітом. Процес оформлення спадщини у нотаріуса може супроводжуватись збором значної кількості документів, суперечками з іншими спадкоємцями, необхідністю поновлення строків на прийняття спадщини в судовому порядку тощо. Ми можемо зняти з вас тягар даного чутливого процесу та зробити все без вашої участі. Довірте нам супровід у розподілі спадку та залиште побоювання позаду. Ми тут, щоб вам допомогти в цьому процесі.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Володимир Сергійович Куля

  Завжди в русі по дорозі до нових вершин, як у роботі, так і у навчанні

  Володимир Сергійович Куля
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Загострене відчуття відповідальності, вміння твердо відстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Микола Володимирович Жмуцький

  Поєднує в собі високу працездатність, вміння знаходити позитивні варіанти рішень

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Ігор Іванович Мунтяну

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Ігор Іванович Мунтяну
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Ваша безпека, а з нею і спокій у питаннях нерухомості – це наша робота. Професійний підхід юриста до кожної угоди дає найвищий рівень надійності та захисту.

our team

Контактна форма

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку