Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокати по сімейним справам

background
ACTUM

Адвокати по сімейним справам

Наші адвокати у сімейних справах – люди, яким довіряють

Сімейне право – це про особисте і, цим особистим не завжди просто ділитись, а тим паче довірити сторонній людині. Звертаючись до нас, ви насамперед отримаєте конфіденційність, чесність, практичні та ефективні способи вирішення сімейних справ.

Звертайтесь. Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

Наталя Георгіївна Коровіна, адвокат по сімейних справах, керівник напряму сімейної практики з понад 15-річним досвідом

natalia

популярні

послуги

 • Розлучення в Україні та за кордоном

  arrow
 • Аліменти

  arrow
 • Поділ майна

  arrow
 • Спадкові питання

  arrow
 • Визначення місця проживання дитини

  arrow
 • Встановлення, оспорювання батьківства

  arrow
 • Позбавлення батьківських прав

  arrow
 • Усиновлення

  arrow
 1. Розлучення в Україні та за кордоном

  Розлучення – специфічна та, на жаль, затребувана сфера права з купою різноманітних питань, які потребують уваги до деталей та професійного підходу, адже прямо впливають на майбутні відносини, фінансове становище та добробут всіх, зокрема дітей. Наша компетенція: розлучення за взаємною згодою, за винятковими обставинами, розподіл спільного майна та нерухомості, складні сімейні справи тощо. Питання пов’язані з опікою над дітьми, визначенням їх місця проживання, обов'язків щодо аліментів. Окрема компетенція наших адвокатів - розлучення, пов'язані з правовими системами та законами різних країн.

 2. Аліменти

  Суперечки щодо аліментів стосуються обох з подружжя і є досить розповсюдженим запитом до адвоката з питань сімейного права. Це й сам процес призначення аліментів, зміна розміру аліментів - зменшення або збільшення, припинення їх стягнення тощо. Окремою темою, що потребує фахової допомоги допомоги адвоката по сімейних справах - є примусове виконання судових рішень, нарахування боргів та пені по аліментах. Наші фахівці готові захистити ваші права.

 3. Поділ майна

  Розлучення зазвичай не дуже приємна справа, а поділ спільного майна може додати проблем. За загальним правилом – майно розподіляється в рівних частках, якщо інше не передбачено шлюбним договором. У разі відсутності суперечок – договір оформляється та посвідчується нотаріусом. У протилежному випадку - необхідно звертатися до суду. Адвокат у сімейних справах надасть юридичний супровід, допоможе скласти позов щодо розподілу спільного майна та забезпечить справедливий результат. Довіртесь нам та впевнено рухайтесь далі.

 4. Спадкові питання

  Процес нотаріального оформлення спадщини може супроводжуватись збором значної кількості документів, суперечками між спадкоємцями, необхідністю поновлення строків щодо прийняття спадщини в судовому порядку та ін. Юрист по сімейним справам допоможе розв’язати питання оформлення спадкового майна, розподілу спадщини за законом, отримання частки у випадку спадкування за заповітом. Ми готові зняти з вас цей тягар та зробимо все без вашої безпосередньої участі. Ви можете впевнено довірити нам супровід спадкових справ. Вартість послуги сімейного адвоката залежить від складності вашої справи.

 5. Визначення місця проживання дитини

  Закон передбачає три способи визначення місця проживання дитини: за нотаріальною угодою, за рішенням органу опіки та піклування або за рішенням суду. Суд приймає рішення, враховуючи добробут та інтереси дитини, задля створення сприятливих умов і задоволення її найважливіших потреб. Проте зазвичай між батьками виникають суперечки щодо визначення способу участі у спілкуванні та вихованні дитини тому із батьків, який з дитиною не проживає. Сімейний юрист може виступити посередником у перемовинах між сторонами та, у разі необхідності, захистить права у суді.

 6. Встановлення, оспорювання батьківства

  Юридичне визнання особи батьком або матір’ю набувається через суд із обов’язковим дотриманням відповідних процедур і ДНК-тестування, що дає змогу визначити біологічний зв'язок між дитиною та одним або обома біологічними батьками, розв’язуючи питання: щодо батьківства, встановлення прав та обов'язків, а також визначення спадкоємності та інших правових аспектів, пов'язаних з родинним походженням. Сімейний адвокат в Києві допоможе зібрати всі необхідні докази та представити вашу позицію у суді.

 7. Позбавлення батьківських прав

  Свідоме порушення батьківських обов'язків, жорстоке поводження з дитиною, аморальний спосіб життя чи засудження за вчинення злочину щодо дитини – все це, є підставою для позбавлення батьківських прав. Це важкий і складний процес, який супроводжується негативними та неприємними емоціями. Наш сімейний адвокат, розуміючи всю делікатність і болючість питання, буде супроводжувати вас на цьому шляху, збере необхідні документи, зокрема і висновок органу опіки та піклування, необхідний для суду. Перекладіть на нас свої побоювання і ми забезпечимо вам професійний підхід і право на приватність.

 8. Усиновлення

  Усиновлення дитини — це важливий крок, який потребує консультації сімейного адвоката, правової підтримки та ретельного розгляду. Адвокат по сімейних справах в місті Київ допоможе оцінити вашу готовність до усиновлення, зрозуміти деталі процедури, а також роз'яснить правові наслідки для вашої родини. Ми спеціалізуємось на відповідних справах, допомагаємо у вирішенні юридичних аспектів цього процесу, забезпечуємо документальне оформлення та необхідну правову підтримку на усіх етапах процесу.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Олена Миколаївна Хоменко

  загострене відчуття відповідальності, вміння твердо відстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Оксана Георгіївна Доготер

  організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знань та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  стає не лише порадником з питань юриспруденції, а й другом

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • Степан Михайлович Потюк

  Поєднує в собі високу розумову працездатність, вміння знаходити позитивні варіанти рішень

   Степан Михайлович Потюк
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо дистанційні консультації або виїжджаємо до вас

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Ми працюємо скрізь - в Україні та за кордоном. Допоможемо в ситуації будь-якої складності – надамо юридичний супровід та психологічну підтримку.

our team

контактна форма

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку