Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат по кредитах

background
ACTUM

Адвокат по кредитах

МИ – ВАША НАДІЙНА ОПОРА У ВІДНОСИНАХ ІЗ ФІНУСТАНОВАМИ

Мене звуть Олена Хоменко, я адвокат по кредитах, і в Адвокатському Об'єднанні "Актум" відповідаю за напрям захисту клієнтів у банківських та фінансових спорах.

Через відкритий у банку кредит виникає чимало проблем, які настають зненацька, наздоганяючи власника картки крізь роки. Наша праця допомагає врегулювати кредитні правовідносини, керувати заарештованим майном і реструктуризувати борги на вигідних умовах.

natalia

популярні

запитання

 • Аналіз угод

  arrow
 • Зменшення пені та штрафу

  arrow
 • Судові провадження

  arrow
 • Оскарження виконавчих написів нотаріусів

  arrow
 • Посередництво та перемовини

  arrow
 1. Аналіз угод

  Часто банки та МФО користуються необізнаністю громадян, пропонуючи їм завідомо невигідний кредитний договір. Аналіз кредитних угод виявляє можливі ризики, приховані умови, невідповідність чинному законодавству. Для клієнта надважливо мати чітке розуміння відповідальності та зобов'язань перед кредитором або кредиторами (якщо є кредити у декількох банках). Професійна допомога адвоката в аналізі та роз'ясненні умов кредитних угод – кращий інструмент захисту його інтересів.

 2. Зменшення пені та штрафу

  Залучення адвоката дозволяє знайти уразливі місця в тексті або процедурі укладання та виконання кредитного договору. Це дає змогу ефективно вести переговори з кредиторами з метою отримання більш вигідних умов для погашення кредиту. Перелік дій та можливостей: аналіз угоди – пошук недоліків у договорі з додатками; переговори – з виходом на перенесення термінів виплати, зменшення пені та штрафів; подання заперечень – щодо суми боргу; зменшення відсоткової ставки за кредитом; представництво в суді – визнання протиправності окремих пунктів кредитної угоди зі скасуванням нарахування пені й штрафу.

 3. Судові провадження

  Судові провадження щодо кредитів можуть виникати у зв'язку з різноманітними ситуаціями – зміст і виконання умов угоди, недоліки у діяльності кредитора, банкрутство тощо. Залучення адвоката може відбуватись у форматі таких послуг: юридичний аудит, підготовка судових документів (позовні заяви, відгуки зі спростуванням позовів, аргументовані висновки про докази тощо), представництво в суді інтересів людини та розгляд справи без її участі.

 4. Оскарження виконавчих написів нотаріусів

  Через звернення до нотаріуса кредитор отримує зручний інструмент стягнення кредитного боргу – виконавчий напис, який має силу виконавчого документу. З огляду на те, що таким чином можна стягувати лише безспірну заборгованість – виникає доцільність в його скасуванні. У цьому випадку адвокат може: оцінити всі документи та обставини; підготувати судовий позов про перегляд правомірності оформлення нотаріального напису; домовитись про мирову угоду з кредитором – із відкликанням виконавчого документу нотаріуса.

 5. Посередництво та перемовини

  Залучення адвоката у кредитних справах допомагає знизити конфліктність та сприяє досягненню взаємовигідних рішень для обох сторін. Адвокат може вступати в переговори від імені клієнта, спрямовуючи їх на отримання прийнятних умов виплат та закриття кредиту. Домогтися реструктуризації боргу, включаючи зменшення пені та штрафів, розтермінування платежів тощо. У випадку досягнення домовленості, адвокат оформлює угоду з кредитором щодо нових умов погашення боргу.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Ігор Іванович Мунтяну

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знать та високої етики

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Наталя Ігорівна Гнатик

  Висока активність, чесність, цілеспрямованість та гнучке творче мислення

  Наталя Ігорівна Гнатик
 • Володимир Сергійович Куля

  Завжди в русі по дорозі до нових вершин, як у роботі, так і у навчанні

   Володимир Сергійович Куля
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Кредит у банку - не вирок. Наша мета – захистити від неправомірних дій і шахрайства на ринку позик; забезпечити справедливі умови кредитування та допомогти знайти вихід у скрутний час.

our team

контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку