Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат з адміністративних правопорушень

background
ACTUM

Адвокат з адміністративних правопорушень

Наші адвокати завжди в захваті від того, що і як вони роблять

Захист інтересів клієнтів у будь-якому процесі вимагає розуміння ситуації, глибокого знання закону та вміння його практичного застосування. Саме такі вимогу я ставлю перед своєю командою адвокатів у справах про адміністративні правопорушення.

Щоб мати бажаний результат та розуміти свою роботу, - нею треба захоплюватися. Адвокат, Оксана Доготер

natalia

популярні

запитання

 • Порушення правил дорожнього руху

  arrow
 • Порушення митних правил

  arrow
 • Притягнення до відповідальності за ухилення від мобілізації

  arrow
 • Порушення правил торгівлі

  arrow
 • Порушення правил військового обліку

  arrow
 • Порушення правил громадського порядку

  arrow
 • Порушення правил щодо алкогольних напоїв

  arrow
 1. Порушення правил дорожнього руху

  Рух на автомобілі зі значним перевищенням встановленної швидкості руху, проїзд перехрестя або світлофора у момент, коли ввімкнений червоний сигнал світлофора. Небезпечний обгін на дорозі з порушенням правил безпеки. Паркування у недозволенному місці, керування транспортним засобом у стані сп'яніння (ст 130 КуПАП) тощо. Порушення при здійсненні пасажирських та вантажних перевезень – захист шоферів та компаній-перевізників.

 2. Порушення митних правил

  Невказання або неправильне вказання інформації про товари, які перетинають кордон або ввозяться в країну. Незаконне перевезення товарів через кордон без митного оформлення або без сплати необхідних митних платежів. Незаконне вивезення або ввезення грошових коштів або цінних паперів через кордон. Використання митних пільг або звільнень із сплати мит без відповідних підстав або умов тощо

 3. Притягнення до відповідальності за ухилення від мобілізації

  Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації може викликати серйозні наслідки – позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років. Наші адвокати мають досвід у супроводі подібних справ і готові забезпечити юридичний захист, надати консультації щодо оптимальних дій та взаємодії з військовими органами, щоб мінімізувати можливі наслідки у цьому процесі.

 4. Порушення правил торгівлі

  Продаж товарів чи послуг без відповідної ліцензії чи дозволу, необхідних для ведення певного виду діяльності, продаж товарів, що порушують авторські права або патенти, і не мають необхідних дозволів на виготовлення чи реалізацію, проведення комерційних операцій без відповідної реєстрації чи ліцензування діяльності, рекламні матеріали, що містять недостовірну інформацію або порушують законодавство у сфері реклами. Дотримання обмежень воєнного часу та карантину,обов’язку використання РРО (ПРРО), правил санітарного та пожежного контролю тощо.

 5. Порушення правил військового обліку

  Порушення правил військового обліку може стати причиною серйозних юридичних наслідків для юридичних осіб. Це включає штрафи, відповідальність за невиконання військових обов'язків, можливе притягнення до кримінальної відповідальності. Відповідальність за порушення персоніфікована і лягає на керівників - їх обов'язок організувати процес обліку та взаємодії з РТЦК. Наші адвокати мають поглиблене розуміння цієї сфери та готові надати компетентну консультацію та правовий захист для мінімізації наслідків порушення військових норм.

 6. Порушення правил громадського порядку

  Широченний спектр справ: протиправні торгівля й рекламні оголошення, куріння чи вживання алкоголю/наркотиків у громадських місцях, ремонт або гучна музика в заборонений час. Поява у п’яному вигляді та непристойна поведінка на публіці, пошкодження чи забруднення громадського майна. Порушення правил поводження зі сміттям, вигулу собак, мовного законодавства тощо.

 7. Порушення правил щодо алкогольних напоїв

  Незаконне виробництво та реалізація алкогольних напоїв. Підробка торгових марок, оманлива реклама, продаж сурогатів тощо. Пиття алкоголю у заборонених місцях; брудна лайка, спричинення галасу або конфліктних ситуацій. Продаж алкоголю неповнолітнім.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Ігор Іванович Мунтяну

  Оратор та диригент процесу, спеціаліст в підготовці апеляційних та касаційних скарг

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Микола Володимирович Жмуцький

  Поєднує в собі високу працездатність, вміння знаходити позитивні варіанти рішень

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Артем Васильович Бондар

  Багатогранний досвід допомагає швидко орієнтуватися, будувати стратегію і перемагати

  Артем Васильович Бондар
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Знання сильних та слабких місць в діяльності чиновників – є нашою перевагою. А виняткова ефективність завдяки командному методу пошуку виходу з ситуацій клієнтів – особливість.

our team

Контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку