Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат (юрист) по земельним питанням

background
ACTUM

Адвокат (юрист) по земельним питанням

КВАЛІФІКОВАНА ДОПОМОГА ТА ЧЕСНІСТЬ – ПРИНЦИПИ НАШОЇ КОМАНДИ

Адвокат із земельних питань завжди детально розбирає проблему за елементами і пропонує законні та ефективні методи її розв’язання. Наші фахівці використовують власну унікальну методику ведення земельних справ – із адаптацією під індивідуальні ситуації кожного клієнта. Юрист по земельним питанням застосовує не тільки весь свій досвід та знання, а й комплексну командну роботу задля досягнення бажаного результату.

Коровіна Наталя Георгіївна, адвокат у царині земельних питань

natalia

популярні

запитання

 • Оформлення у власність ділянки

  arrow
 • Присвоєння кадастрового номера

  arrow
 • Оренда та суборенда земельної ділянки

  arrow
 • Захист прав власності

  arrow
 • Стягнення орендної плати

  arrow
 • Питання про сплату земельного податку

  arrow
 • Вартість послуг адвоката із земельних питань

  arrow
 • Адвокат із земельних питань у Києві

  arrow
 1. Оформлення у власність ділянки

  Оформлення у власність ділянки - це багатоетапна процедура, яка відбувається при оформленні оренди чи суборенди, спадщини або приватизації земельної ділянки, за результатом якої людина або юридична особа набуває права володіння, користування і розпорядження. Адвокат із земельних справ перевірить правовий статус земельної ділянки; арешти та інші обмеження/заборони; виявить проблеми та можливі ризики. Земельний юрист надасть безпосередній супровід процесу оформлення власності, підготує необхідні документи та подасть на державну реєстрацію. Супроводить судові спори тощо.

 2. Присвоєння кадастрового номера

  Процедура реєстрації кадастрового номера в державному кадастрі, винесення земельної ділянки на Публічну кадастрову карту. Адвокат по земельним питанням допоможе у взаємодії з сертифікованими інженерами-землевпорядниками при складанні поданні необхідної документації, представить інтереси клієнта перед відповідними державними органами, оскаржить дій або бездіяльність кадастрового реєстратора. Адвокат із земельних спорів допоможе узгодити спори щодо меж земельної ділянки, супроводить процес до завершення реєстрації в кадастрі та реєстрації права власності, тощо.

 3. Оренда та суборенда земельної ділянки

  Юрист по земельних питаннях - перевірить земельну ділянку, супровить на земельних торгах - підготує документи для аукціону. Проведе переговори щодо умов оренди земельної ділянки та укладе угоду між сторонами. Забезпечить аналіз умов договорів оренди чи суборенди землі з точки зору їх відповідності законодавству та інтересів клієнта. Складе "з нуля" договір оренди/суборенди відповідно до вимог чинного законодавства. Приведе зразки/шаблони договорів підприємства до стандартів, встановлених законом та клієнтом. Супроводить при державній реєстрації речового права на земельну ділянку.

 4. Захист прав власності

  Способів захисту права власності існує багато, зазвичай це досудові та судові. Ми вирішуємо спори ефективно та прийнятно для клієнта, в найкоротші строки. Адвокат з земельних питань після детального аналізу справи підбирає оптимальний захист порушеного права (70% - досудовий) та розпочинає його реалізацію. Ми супроводжуємо клієнта до результату. Зателефонуйте та замовте консультацію юриста по земельних питаннях: роз'яснення щодо правового статусу землі, як вирішити спір щодо права власності на земельну ділянку шляхом переговорів, як підготувати документи для звернення до суду.

 5. Стягнення орендної плати

  Представництво інтересів фізичних осіб, фермерських господарств та компанії на досудовому етапі (у претензійному або переговорному порядку) з метою стягнення невиплаченої орендної плати. Повний цикл судового представництва (від подачі позову до виконання рішення суду) для стягнення орендної плати, трьох відсотків річних, штрафів та пені з боржника.

 6. Питання про сплату земельного податку

  Юрист по земельних питаннях проконсультує щодо оплати земельного податку, його розміру. Супровить оскарження надмірно нарахованого земельного податку або звільнить від його оплати у зв'язку з певними пільговими умовами.

 7. Вартість послуг адвоката із земельних питань

  Ціна на послуги адвоката з земельних питань залежить від складності та масштабів роботи. Так, перевірка ділянки з аналізом документів - від 2 000 грн. Перевірка та аналіз договорів - від 4 000 грн. Юридичний супровід у землевпорядних організаціях, державних і муніципальних органах - від 4 000 грн. Супровід купівлі/продажу, оренди ділянки, з перевіркою та аналізом - від 6 000 грн. Земельні спадкові справи, досудовий чи судовий розгляд - від 7 000 грн. Вартість консультації від 950 грн.

 8. Адвокат із земельних питань у Києві

  Наше адвокатське об’єднання пропонує комплекс юридичних послуг із земельного права фізичним та юридичним особам по всій Україні. Купівля/продаж, оренда, аналіз та перевірка документації, підготовка до земельних аукціонів, складання та подача позовних заяв, стягнення орендної плати чи інших заборгованостей тощо. Ви можете попередньо проконсультуватись з адвокатом у офісі або дистанційно. Наші юридичні офіси: Київ та ще 11 міст України. Працюємо без вихідних, з 8.00 до 20.00.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Ігор Іванович Мунтяну

  Адвокат по земельних питаннях: сплата податку на землю бізнесом та приватними особами тощо

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Микола Володимирович Жмуцький

  Поєднує в собі високу працездатність, вміння знаходити позитивні варіанти рішень

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Коровіна Наталя Георгіївна

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Коровіна Наталя Георгіївна
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо дистанційніконсультації або виїжджаємо до Вас

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Харків

Ефективність у поєднанні з високим стандартом адвокатської етики – є нашою перевагою і відмінною рисою.

our team

контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку