Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Земельний адвокат

background
ACTUM

Земельний адвокат

КВАЛІФІКОВАНА ДОПОМОГА ТА ЧЕСНІСТЬ – ПРИНЦИПИ НАШОЇ КОМАНДИ

Я – адвокат Володимир Куля, і моя царина – земельні питання. Ми завжди детально розбираємо проблему за елементами і пропонуємо законні та ефективні методи її розв’язання. Використовуємо власну унікальну методику ведення земельних справ – із адаптацією під індивідуальні ситуації кожного клієнта. Застосовуємо великий досвід, багаж знань, комплексну командну роботу – й досягаємо бажаного результату.
natalia

популярні

запитання

 • Оформлення у власність ділянки

  arrow
 • Присвоєння кадастрового номера

  arrow
 • Оренда та суборенда земельної ділянки

  arrow
 • Захист прав власності

  arrow
 • Стягнення орендної плати

  arrow
 • Питання про сплату земельного податку

  arrow
 1. Оформлення у власність ділянки

  Оформлення у власність ділянки - це багатоетапна процедура, яка відбувається при оформленні оренди чи суборенди, спадщини або приватизації земельної ділянки, за результатом якої людина або юридична особа набуває права володіння, користування і розпорядження. Сюди можуть входити наступні послуги: перевірка правового статусу земельної ділянки; перевірка арештів та інших обмежень/заборон; виявлення проблем та можливих ризиків; безпосередній супровід процесу оформлення власності; супровід у підготовці необхідної документації та подачі документів на державну реєстрацію; судові спори тощо.

 2. Присвоєння кадастрового номера

  Процедура реєстрації кадастрового номера в державному кадастрі, винесення земельної ділянки на Публічну кадастрову карту. Допомога у взаємодії з сертифікованими інженерами-землевпорядниками при складанні поданні необхідної документації, представництво інтересів клієнта перед відповідними державними органами, оскарження дій або бездіяльності кадастрового реєстратора, спори щодо узгодження меж земельної ділянки, супровід процесу до завершення реєстрації в кадастрі та реєстрації права власності, тощо.

 3. Оренда та суборенда земельної ділянки

  Юридична перевірка земельної ділянки, супровід на земельних торгах від підготовки документів до супроводу на самому аукціоні. Проведення переговорів щодо умов оренди земельної ділянки та укладення угод між сторонами. Аналіз умов договорів оренди чи суборенди землі з точки зору їх відповідності законодавству та інтересів клієнта. Складання "з нуля" договорів оренди/суборенди відповідно до вимог чинного законодавства. Приведення зразків/шаблонів договорів підприємства до стандартів, встановлених законом та клієнтом. Супровід при державній реєстрації речового права на земельну ділянку.

 4. Захист прав власності

  Способів захисту права власності існує багато, зазвичай їх поділяють на досудові та судові. Наша мета - вирішити спори "малою кров'ю" для клієнта в найкоротші терміни та надати результат, тому після детального аналізу справи підбираємо оптимальний захист порушеного права (в 70% - це досудовий) та розпочинаємо його реалізацію. Ми супроводжуємо клієнта до самого результату. Роз'яснення щодо правового статусу землі. Вирішенні конфліктів стосовно права власності на земельні ділянки шляхом переговорів. Підготовка документів для звернення до суду, представництво інтересів під час розгляду позову.

 5. Стягнення орендної плати

  Представництво інтересів фізичних осіб, фермерських господарств та компанії на досудовому етапі (в претензійному або переговорному порядку) з метою стягнення невиплаченої орендної плати. Повний цикл судового представництва (від подачі позову до виконання рішення суду) для стягнення орендної плати, трьох відсотків річних, штрафів та пені з боржника.

 6. Питання про сплату земельного податку

  Консультації щодо оплати земельного податку, його розміру. Супровід щодо оскарження надмірно нарахованого земельного податку або звільнення від його оплати у зв'язку з певними пільговими умовами.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Ігор Іванович Мунтяну

  Адвокат по земельних питаннях: сплата податку на землю бізнесом та приватними особами тощо

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Микола Володимирович Жмуцький

  Поєднує в собі високу працездатність, вміння знаходити позитивні варіанти рішень

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Коровіна Наталя Георгіївна

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Коровіна Наталя Георгіївна
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо дистанційніконсультації або виїжджаємо до Вас

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Ефективність у поєднанні з високим стандартом адвокатської етики – є нашою перевагою і відмінною рисою.

our team

контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку