Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат по ДТП

background
ACTUM

Адвокат по ДТП

ДОСВІД – НАДІЙНИЙ СОЮЗНИК І КРАЩИЙ ДРУГ

Мене звати Євген Ігорьович Кабанов, я адвокат і керівник напрямку правозахисту по ДТП з тяжкими наслідками. Мій професійний досвід, пов’язаний з автоаваріями, формувався на протязі 25 років.

За цей час я пройшов шлях від розслідування дорожніх інцидентів до представництва клієнтів у суді по кримінальних справах ДТП з потерпілими. Тому добре розумію всі аспекти справ по ДТП, у тому числі стресовий стан учасників. Наша юридична команда згуртована навколо 1 мети: забезпечити людині ефективний захист та особисту підтримку, допомігши пережити складний час.

natalia

популярні

запитання

 • ДТП з потерпілими

  arrow
 • Дорожньо-транспортні пригоди з участю багатьох транспортних засобів

  arrow
 • Зіткнення зі стаціонарним об'єктом

  arrow
 • Зіткнення з іншим автомобілем

  arrow
 • Врегулювання спорів зі страховиками

  arrow
 1. ДТП з потерпілими

  Зазвичай, автоаварія призводить до пошкодження автомобіля й винуватця чекають адміністративні санкції за порушення ПДР. Однак у разі травм чи смерті людей, потрапивших у ДТП – йому загрожує кримінальна відповідальність. Правильна поведінка на місці події – багато в чому стане критично важливою для визначення вини, зменшення її ступеню та покарання: не тікайте, а кличте медичну допомогу потерпілими, та юридичну – собі. Залучення автоадвоката унеможливить помилки та перекручення під час фіксування обставин ДТП в документах, посприяє неупередженому розгляду справи.

 2. Дорожньо-транспортні пригоди з участю багатьох транспортних засобів

  Аналізуємо складні сценарії пригоди та вирішуємо проблеми, пов'язані з багатьма учасниками. Працюємо з різними видами транспорту. Представляємо інтереси клієнтів на всіх етапах судового процесу в справах, пов'язаних зі складними ДТП. Допомагаємо у складних процедурах з оформленням та поданням документів перед страховими компаніями та судами

 3. Зіткнення зі стаціонарним об'єктом

  Юридичний супровід інциденту: з’ясуємо та задокументуємо обставини аварії, роз’яснимо алгоритм дій для уникнення ризиків. За бажанням – візьмемо на себе підготовку пакету документації для вирішення правових наслідків ДТП і захисту Ваших інтересів.

 4. Зіткнення з іншим автомобілем

  Надаємо комплексну правову допомогу: експрес-консультація в онлайні, виїзд автоюриста для участі в оформленні місця пригоди та розслідуванні обставин ДТП, юридичний аудит аварії. Забеспечимо психологічну підтримку.

 5. Врегулювання спорів зі страховиками

  Коли виникають спори щодо виплати страховки після ДТП – наша команда юристів сприяє ефективному розв’язанню проблеми у як найшвидший термін. Надаємо кваліфіковано правову допомогу, спрямовану на захист ваших інтересів у взаємовідносинах із страховими компаніями. Маємо власні методики врегулювання страхових випадків у досудовому порядку. У разі необхідності – готуємо позов, отримуємо та виконуємо судове рішення.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Микола Володимирович Жмуцький

  Адвокат з глибокими знаннями в галузі ПДР, кримінальному та цивільному законодавстві.

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Знання процедур, уміння допитувати свідків, аргументувати свою позицію у суді.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Віктор Вікторович Бондаренко

  Вміння вести ефективні переговори з іншими сторонами, страховими компаніями та судами.

  Віктор Вікторович Бондаренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

25-річний досвід, спеціалізація ДТП, експертний рівень знань у цій категорії справ та людське ставлення – запорука успішного захисту Ваших інтересів у випадку ДТП

our team

контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку