Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат по ДТП

background
ACTUM

Адвокат по ДТП

ДОСВІД – НАДІЙНИЙ СОЮЗНИК І КРАЩИЙ ДРУГ

Наша юридична команда згуртована навколо забезпечення ефективного захисту та особистої підтримки клієнта у складні часи. Ми добре розуміємо всі аспекти справ по ДТП, зокрема й щодо стресового стану учасників аварії. Адвокат з питань ДТП виїде на місце інциденту, проведе всі першочергові дії на місці ДТП, проконтроює розслідування та представить ваші інтереси у суді по кримінальних справах ДТП з потерпілими. Адвокати Актум, маючи колосальний досвід та добре розуміючись на всіх нюансах справи, сприятимуть неупередженому та справедливому її розгляду.

Євген Ігорьович Кабанов, адвокат, керівник напряму правозахисту по ДТП з тяжкими наслідками з понад 25-річним досвідом

natalia

популярні

запитання

 • ДТП з потерпілими

  arrow
 • Дорожньо-транспортні пригоди з участю багатьох транспортних засобів

  arrow
 • Зіткнення зі стаціонарним об'єктом

  arrow
 • Зіткнення з іншим автомобілем

  arrow
 • Врегулювання спорів зі страховиками

  arrow
 1. ДТП з потерпілими

  Зазвичай, автоаварія призводить до пошкодження авто, а винуватець підпадає під адмінсанкції за порушення ПДР. Проте у разі травм чи смерті людей, потрапивших у ДТП йому загрожує кримінальна відповідальність. Правильна поведінка на місці події багато в чому стане критично важливою для визначення вини, зменшення її ступеню та покарання. Не тікайте - кличте медичну допомогу потерпілими, та юридичну – собі. Залучення, виїзд на місце ДТП та консультація адвоката з ДТП унеможливить помилки та перекручення під час фіксування обставин інциденту. Адвокат сприятиме неупередженому розгляду справи.

 2. Дорожньо-транспортні пригоди з участю багатьох транспортних засобів

  Адвокат при ДТП проаналізує складні сценарії пригоди та вирішить проблеми, пов'язані з багатьма учасниками. Наші адвокати по ДТП в Києві та по всій Україні працюють з різними видами транспорту. Автоюрист з ДТП представить інтереси клієнта на всіх етапах судового процесу в справах, пов'язаних зі складними ДТП. Допоможемо у складних процедурах з оформленням та поданням документів перед страховими компаніями та судами.

 3. Зіткнення зі стаціонарним об'єктом

  Юридичний супровід інциденту: з’ясуємо та задокументуємо обставини аварії, роз’яснимо алгоритм дій для уникнення ризиків. За вашим бажанням, юрист при ДТП підготує весь пакет документів для вирішення правових наслідків ДТП і захисту ваших інтересів. Вартість допомоги адвоката по ДТП: консультація – 950 грн (компетентні відповіді та ефективні поради), мінімальна вартість роботи захисника у справі по ДТП - 4 тис. грн. Участь у суді: індивідуальний розрахунок за всіма етапами судочинства.

 4. Зіткнення з іншим автомобілем

  Адвокат по ДТП надасть комплексну правову допомогу: експрес-консультація онлайні, виїзд автоюриста для участі в оформленні місця пригоди та розслідуванні обставин ДТП, юридичний аудит аварії. Також наші фахівці забеспечують психологічну підтримку. Вартість допомоги адвоката по ДТП: консультація – 950 грн (компетентні відповіді та ефективні поради), мінімальна вартість роботи захисника у справі по ДТП - 4 тис. грн. Участь у суді: індивідуальний розрахунок за всіма етапами судочинства.

 5. Врегулювання спорів зі страховиками

  Коли виникають спори щодо виплати страховки після ДТП – наша команда юристів сприяє ефективному розв’язанню проблеми як найшвидше. Надаємо кваліфіковано правову допомогу, спрямовану на захист ваших інтересів у взаємовідносинах із страховими компаніями. Маємо власні методики врегулювання страхових випадків у досудовому порядку. У разі необхідності – готуємо позов, отримуємо та виконуємо судове рішення.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Микола Володимирович Жмуцький

  Адвокат з глибокими знаннями в галузі ПДР, кримінальному та цивільному законодавстві.

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Знання процедур, уміння допитувати свідків, аргументувати свою позицію у суді.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Віктор Вікторович Бондаренко

  Вміння вести ефективні переговори з іншими сторонами, страховими компаніями та судами.

  Віктор Вікторович Бондаренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

25-річний досвід, спеціалізація ДТП, експертний рівень знань у цій категорії справ та людське ставлення - запорука успішного захисту ваших інтересів у випадку ДТП

our team

контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку