background
ACTUM

Консультація юриста онлайн «Просто Зараз»

НЕПОХИТНІСТЬ ПРИНЦИПІВ ТА ВІРНІСТЬ АДВОКАТСЬКІЙ ЕТИЦІ

Важливим принципом роботи Адвокатського об’єднання "Актум" є досягнення повного рівня довіри та відкритості між клієнтом та адвокатом на всіх етапах введення справи. Термінові запити, консультації, та виклики - звичний робочий процес, адже наші адвокати супроводжують клієнтів у будь який час доби.

Ми кожного дня доводимо ефективність та результативність, залишаючись вірними етиці та присязі, поважаючи кожного клієнта - цінуючи довіру, час та ресурси.

natalia

популярні

запитання

 • Юрист по військових питаннях

  arrow
 • Юрист по сімейних питаннях

  arrow
 • Юрист по кримінальних питаннях

  arrow
 • Юрист по ДТП. Вартість консультації

  arrow
 • Юрист по кредитах

  arrow
 • Юрист по адміністративних провадженнях

  arrow
 • Юрист по земельних питаннях

  arrow
 • Юрист по питаннях з нерухомістю

  arrow
 1. Юрист по військових питаннях

  Армія живе за власними правилами: спеціальне законодавство регулює діяльність, права та обов'язки військовослужбовців. Наш досвід у воєнному праві сформувався з 2014 року. Кваліфіковані юристи Актум, працювали у в/ч, військовій прокуратурі та поліції. Захищаємо права солдатів та офіцерів різних підрозділів – індивідуально та колективно. Наші юристи оцінюють випадок та пропонують найкращий варіант задля вирішення проблеми. Ми забезпечуємо повноцінний захист під час воєнного стану.

 2. Юрист по сімейних питаннях

  Розпочавши практику сімейного права у 2004 році, ми подолали великий шлях у цій царині, участь у сотнях судових процесів, тисячі консультацій. Ми маємо навички у розв'язання складних проблем у родинах. Наша команда - це адвокати, психологи та інші фахівці, які працюють над різними ситуаціями, враховуючи всі виклики, що постають. Швидке вирішення простих справ і розв'язання тривалих та заплутаних спорів – добре нам вдаються завдяки командній роботі. Ми знаємось на сімейному праві та приділяємо особливу увагу дрібницям.

 3. Юрист по кримінальних питаннях

  Наша команда кримінальних юристів складається з фахівців, які мають великий досвід у сфері кримінальних правопорушень. Синергієя досвіду роботи у різних галузях кримінальної юстиції та адвокатури дозволяє надавати послуги на різних стадіях кримінального процесу – від проведення оперативно-слідчих дій до участі у судових слуханнях. Апеляція та касація, УДЗ – допоможемо. Ми розуміємо судову практику та займаємо активну позицію у провадженні: знаємо, як працювати з системою на випередження. Відстоюємо законність та дотримання процесуальних норм.

 4. Юрист по ДТП. Вартість консультації

  Розв'язуємо заплутані історії автопригод "за документами", виїжджаємо на місце транспортних інцидентів. Вирішуємо проблеми, пов'язані з численними учасниками. Ми фахівці по роботі з різними видами транспорту. На всіх етапах розслідування та у суді – захищаємо інтереси клієнтів, яких притягають до відповідальності за ДТП. Надаємо юридичну допомогу у складних процедурах оформлення та подання документів страховикам, представляємо інтереси за позовами та у взаємодії з іншими інстанціями. Ціна консультації від 550 до 950 грн.

 5. Юрист по кредитах

  Ми консультуємо щодо умов кредиту, позики та запозичень для бізнесу. Аналізуємо кредитні угоди на предмет прихованих пасток. Домовляємось про реструктуризацію або викуп боргу. Допомагаємо в управлінні арештованим майном і активами, ведемо справи з банкрутства. Скасовуємо в суді окремі пункти кредитних договорів – обнуляємо пеню та штрафи. Оскаржуємо перепродаж боргів іншим фінансовим установам, відкриття виконавчих проваджень із заборгованості по кредитах. Даємо відсіч колекторам.

 6. Юрист по адміністративних провадженнях

  Розбираємось з адмінками: ДТП, ст. 130, інші порушення ПДР, п’яні дебоші тощо. У випадку бізнесу – аморальна реклама, самовільна забудова, нелегальна торгівля, контрафакт. Ми знаємось на адмінпроцесах та недоліках роботи опонентів – запорука повернення водійських прав, скасування заборони торгівлі, приписів контролюючих служб тощо. Також через адміністративне судочинство, за певних умов, можливо перерахувати пенсію, стягнути з держави кошти за незаконне притягнення до юридичної відповідальності, отримати компенсації за порушення прав людини у місцях позбавлення волі.

 7. Юрист по земельних питаннях

  Консультуємо по всіх питаннях щодо земельних ділянок: отримання від держави, зміна категорії, оборудки з відчуження, оренда, сервітути, податки, розпаювання, самозахоплення тощо. Супроводжуємо процеси: землевпорядних робіт, реєстрації права власності, отримання документів. Сімейні чвари за спадщину, суперечки із сусідами за межу, субсидії с/г товаровиробникам, компенсації за втрату врожаю через стихійне лихо або карантинні заходи держави. Надамо правову допомогу та посприяємо справедливому вирішенню питання.

 8. Юрист по питаннях з нерухомістю

  Здійснюємо повний аудит нерухомості: хто насправді власник, проблемні документи, претензії третіх осіб або судові обмеження. Розбираємось із забудовником: перевіряємо права та дієздатність, дотримання законів при будівництві. Заощаджуємо ваші податки у разі фінансових операцій із нерухомим майном. Комплексно вирішуємо проблеми самовільної забудови, незаконної реконструкції, його перевід із житла під господарчу діяльність. Допомагаємо у створенні ОСББ. Захищаємо індивідуальні та колективні інтереси власників квартир у суперечках щодо якості та вартості комунальних послуг.

 • 50 000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід - 50 000 консультацій та справ різної складності. Наш досвід - запорука високоякісної підтримки вашої справи

 • 11

  11 офісів у різних містах

  Ми працюємо по всій Україні. Ви можете зустрітися та співпрацювати з адвокатом у місті свого знаходження

 • 90/100

  Показник успіху

  Наші результати говорять сами за себе: 90% справ завершуються так, як цього очікують наші клієнти

 • 2002

  Досвід у справах понад 20 років

  Завдяки досвіду ми успішно представляємо інтереси клієнтів. Наша команда має грунтовні знання та різноманітну практику вирішення правових питань. Ми здатні забезпечити ефективну підтримку у будь-якій справі

Успішні справи

ключові фахівці

 • Андрій Васильович Ковальов

  Інтелектуал, лідер за характером, людина з відмінною аналітикою, проламує опір опонентів

  Андрій Васильович Ковальов
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знать та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Дисциплінований, переконливий, вимогливий до себе, ніколи не пускає справу на самоплив

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

У селі, містечку, місті, в Україні та закордоном – ми зробили юридичні послуги зручними та доступними для вас. Найкращі адвокати, поміркована ціна, online, 7/365

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Для отримання консультації юриста заповніть форму запиту або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку