Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Консультація юриста онлайн «Просто Зараз»

background
ACTUM

Консультація юриста онлайн «Просто Зараз»

НЕПОХИТНІСТЬ ПРИНЦИПІВ ТА ВІРНІСТЬ АДВОКАТСЬКІЙ ПРИСЯЗІ

Важливим принципом роботи Адвокатського об’єднання Актум є досягнення повного рівня довіри та відкритості між клієнтом та адвокатом на всіх етапах введення справи. Термінові запити, консультації, та виклики для нас є звичною справою, оскільки наші адвокати супроводжують клієнтів у будь який час доби.

Кожного дня доводимо ефективність та результативність, залишаючись вірними присязі, поважаючи кожного клієнта та цінуючи їх довіру, час та ресурси.

natalia

популярні

запитання

 • Юрист по військових питаннях

  arrow
 • Юрист по сімейних питаннях

  arrow
 • Юрист по кримінальних питаннях

  arrow
 • Юрист по ДТП. Яка вартість консультації?

  arrow
 • Юрист по кредитах

  arrow
 • Юрист по адміністративних провадженнях

  arrow
 • Юрист по земельних питаннях

  arrow
 • Юрист по питаннях з нерухомістю

  arrow
 1. Юрист по військових питаннях

  Армія живе за власними правилами: спеціальне законодавство регулює діяльність, права та обов'язки військовослужбовців. Наш досвід у воєнному праві формувався з 2014 року. Кваліфіковані юристи Актум, працювали у в/ч, військовій прокуратурі та поліції. Допомагаємо захищати права солдатів та офіцерів різних підрозділів – індивідуально та колективно. Наші юристи можуть оцінити ваш випадок, запропонувати найкращий спосіб вирішення проблеми й забезпечити повноцінний захист під час воєнного стану.

 2. Юрист по сімейних питаннях

  Ми подолали великий шлях у справах сімейного права. Розпочавши практику у 2004 році, брали участь в сотнях судових процесів, дали тисячі консультацій, завдяки чому маємо навички у розв'язання складних проблем у родинах. Наша команда складається з адвокатів, психологів та інших фахівців, які працюють над різними ситуаціями й враховують всі виклики, що постали перед людиною. Швидке вирішення простих справ і розв'язання давно триваючих та заплутаних спорів – однаково добре нам вдаються через командний метод роботи, приділяння особливої уваги дрібницям та глибоким знанням у галузі сімейного права.

 3. Юрист по кримінальних питаннях

  Наша команда кримінальних юристів складається з фахівців, які мають великий досвід у сфері кримінальних правопорушень. Збагачений синергією, досвід роботи в різних областях кримінальної юстиції дозволяє нам надавати послуги на різних стадіях кримінального процесу – від проведення оперативно-слідчих дій й до участі у судових слуханнях. Апеляція та касація, УДЗ – також наша парафія. Нам притаманне глибоке розуміння судової практики та активна позиція у провадженні: знаємо, як працює система, та випереджаємо її. Відстоюємо законність та дотримання процесуальних норм.

 4. Юрист по ДТП. Яка вартість консультації?

  Вивчаємо заплутані історії автопригод за документами, виїжджаємо на місце транспортних інцидентів. Розв’язуємо проблеми, пов'язані з численними учасниками. Ми експерти в роботі з різними видами транспорту. На всіх етапах розслідування та у суді – стоїмо на захисті інтересів клієнтів, яких притягають до відповідальності за ДТП. Надаємо юридичну допомогу у складних процедурах з оформлення та подання документів страховикам, а також представляємо інтереси за позовами та у взаємодії з іншими інстанціями. Ціна консультації від 550 до 950 грн.

 5. Юрист по кредитах

  Консультуємо щодо умов кредиту, позики та запозичень для бізнесу. Аналізуємо кредитні угоди на предмет прихованих пасток. Домовляємось про реструктуризацію або викуп боргу. Допомагаємо в управлінні арештованим майном і активами, ведемо справи з банкрутства. Скасовуємо в суді окремі пункти кредитних договорів – обнуляємо пеню та штрафи. Оскаржуємо перепродаж боргів іншим фінансовим установам, відкриття виконавчих проваджень із заборгованості по кредитах. Даємо відсіч колекторам.

 6. Юрист по адміністративних провадженнях

  Розбираємось з адмінками: ДТП, ст. 130 та інші порушення ПДР, п’яні дебоші тощо. У випадку бізнесу – аморальна реклама, самовільна забудова, нелегальна торгівля, контрафакт. Блискуче знання адмін процесу та недоліків у роботі опонентів – запорука повернення водійських прав, скасування заборони торгівлі, приписів контролюючих служб тощо. Також через адміністративне судочинство за певних умов можливо зробити перерахунок пенсії, стягнути з держави кошти за незаконне притягнення до юридичної відповідальності, отримати компенсації за порушення прав людини у місцях позбавлення волі.

 7. Юрист по земельних питаннях

  Консультуємо по всіх питаннях щодо земельних ділянок: отримання від держави, перевід в іншу категорію, оборудки з відчуження, оренда, сервітути, податки, розпаювання, самозахоплення тощо. Беремо на себе клопоти по землевпорядним роботам, реєстрації права власності, отриманню документів. Сімейні чвари за спадщину, спори із сусідами за межу, субсидії с/г товаровиробникам, компенсації за втрату врожаю через стихійне лихо або карантинні заходи держави – надамо правову допомогу та посприяємо справедливому вирішенню питання.

 8. Юрист по питаннях з нерухомістю

  Робимо повний аудит нерухомості: кому насправді належить, які є проблеми в документах, чи є претензії третіх осіб або судові обмеження. Розбираємось із забудовником: перевіряємо на право і дієздатність та дотримання закону при будівництві. Заощаджуємо ваші податки у разі фінансових операцій із нерухомим майном. Комплексно вирішуємо проблеми самовільної забудови, незаконної реконструкції, його перевід із житла під господарчу діяльність. Допомагаємо у створенні ОСББ. Захищаємо індивідуальні та колективні інтереси власників квартир у суперечках щодо якості та вартості комунальних послуг.

 • 50000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід - 50000 консультацій та справ різної складності. Наш досвід є запорукою високоякісної підтримки у вашій справі.

 • 11

  11 офісів в різних містах

  Це дає вам можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого знаходження.

 • 90/100

  Показник успіху

  Наші результати говорять сами за себе: 90% справ завершуються так, як цього очікують наші клієнти.

 • 2002

  Досвід у справах більше 20 років

  Завдяки багатому досвіду ми успішно представляємо інтереси клієнтів. Наша команда має глибокі знання та різноманітну практику вирішення правових питань, завдяки чому ми здатні забезпечити ефективну підтримку у будь-якій справі.

Успішні справи

ключові фахівці

 • Андрій Васильович Ковальов

  Інтелектуал, лідер за характером, людина з відмінною аналітикою, проламує опір опонентів

  Андрій Васильович Ковальов
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знать та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Володимир Сергійович Куля

  Завжди в русі по дорозі до нових вершин, як у роботі, так і у навчанні

  Володимир Сергійович Куля
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Дисциплінований, переконливий, вимогливий до себе, ніколи не пускає справу на самоплив

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

У селі, містечку, столиці або закордоном – ми зробили юридичні послуги для вас зручними та доступними звідусіль. Найкращі адвокати країни, поміркована ціна, 7/365

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Для отримання консультації юриста заповніть форму запиту або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку