Виплати військовим за поранення
Виплати військовим за поранення. Дії військовослужбовця при пораненні та які документи потрібно зібрати. Скільки отримують поранені військові в Україні 2024.
Харків. Військовий шпиталь. Волонтери з іншого кінця країни, повертаючись додому, дізнаються, що тут лікується їх земляк, якого нікому навідати. Сирота, важке дитинство, змалечку хвороба, але в армію, на подив і захоплення сусідів, впросився. І от поранений. При цьому нагороджений медаллю «Сильному духом».
Дії військовослужбовця при пораненні
З поля бою пораненого воїна евакуйовують до стабілізаційного пункту, а далі, в залежності від важкості поранення – в медроту або в тиловий госпіталь. Каска, бронежилет, зброя і боєкомплект залишаються у військовій частині, в яку боєць потенційно після лікування має повернутися. З собою – лише форма 100, медична картка пораненого з його особистими даними та вказанням підрозділу. У формі 100 прописується вид поранення з акцентом на тому, чи воно бойове – тому це дуже важливий документ, який потрібно зберегти, щоб потім була виплата за поранення під час війни.Які документи потрібно зібрати військовослужбовцям?
Виплати за поранення ЗСУ передбачені та гарантовані. Головним аргументом, який стане відправною точкою для подальших нарахувань, є довідка про обставини поранення чи контузію. У ній – детальний опис обставин каліцтва із зазначенням чи був воїн тверезим (алкоголь, наркотики) і чи не пов’язане поранення з криміналом чи адмінпроступком.Скільки отримують поранені військові в Україні 2024
Поранений воїн все одно ним залишається. Тому, насамперед, продовжує отримувати свою зарплату, передбачену його посадою у війську.До кого звернутися за допомогою
Гроші, в прямому сенсі зароблені кров’ю і потом, на жаль, не завжди просто отримати. Люди, які самотужки вступають у двобій із системою – часто просто опускають руки. Вбивають не так рани, як паперова тяганина і ставлення. Не хочуть цього. Саме тут знадобиться допомога адвоката по виплатам військовим.Телефонуйте щодня з 8 до 22: 097-073-93-01, 098-665-05-40, 050-665-05-60. Або звертайтеся відразу в офіс – вони є майже у всіх великих містах по Україні, зокрема, у прифронтових: Миколаєві, Слов’янську, Одесі.