Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Допомога з Виплатами Військовим

background
ACTUM

Допомога з Виплатами Військовим

не має сорому чи остраху в боротьбі за своє

Мене звати Оксана Доготер, я адвокат, і в Актум відповідаю за справи, що стосуються грошового забезпечення військових та їх родин. Мій син в лавах ЗСУ, тому я добре розумію кожного, хто звертається до нас.

Вирішення проблем з отриманням різного роду виплат, перерахунком, стягненням заборгованості – наша робота, і ми виконуємо її якісно.

Гарантую, що ми невідкладно втрутимось у відновлення вашого права, вступимо у комунікацію з посадовцями, реалізуємо судові оскарження.

natalia

популярні

запитання

 • Не виплачують матеріальну допомогу

  arrow
 • Не виплачують/доплачують бойові?

  arrow
 • Зняли виплати та не розумієте чому

  arrow
 • Не виплачують ОГД? Виплати за загиблого військовослужбовця.

  arrow
 • Перерахунок пенсії військовослужбовця

  arrow
 • Довідка про поранення

  arrow
 • Виплати військовим при звільненні

  arrow
 1. Не виплачують матеріальну допомогу

  У розмірі місячного грошового забезпечення один раз на рік ви можете отримати матеріальну допомогу. Є вичерпний великий перелік підстав для такої допомоги. Головне те, що саме ви повинні написати рапорт на отримання такої допомоги. Звернувшись до наших адвокатів, ви отримаєте повну консультацію з аналізом вашої ситуації та допомогу в складанні необхідних документів.

 2. Не виплачують/доплачують бойові?

  Ми допомогли отримати законні виплати окремим військовим, так і цілим підрозділам. Іноді було достатньо обгрунтованого адвокатського звернення, іноді доводилось витребовувати інформацію та готувати обгрунтовані ретельно виписані позови до суду, боротися за позитивне рішення в судовому процесі. Щоб точно розуміти, на які бойові виплати ви маєте право та, як краще вирішити проблему, треба спочатку проаналізувати, до якої структури ви належите, де та які завдання виконували. Звертайтесь за консультацією до наших адвокатів та отримайте відповіді на свої питання.

 3. Зняли виплати та не розумієте чому

  Перш за все ми допоможемо з'ясувати причини, напишемо рапорт та подамо адвокатський запит. Можливі декілька варіантів вирішення проблеми: (1) скарга до вищого керівництва; (2) звернення до суду задля визнання неправомірними стягнення або невиплати. В будь-якому разі отримання інформації від вас, а потім від частини буде лише першим кроком, тому такі справи тривають від 1 місяця і більше.

 4. Не виплачують ОГД? Виплати за загиблого військовослужбовця.

  В цьому питанні дуже багато нюансів та деталей. Іноді треба довести, що саме ви маєте право на таку виплату, іноді ви не можете отримати необхідні документи, іноді ви знаходитесь за кордоном тощо. Ми можемо надати супровід такої справи під ключ, та ії вартість буде складати від 12000 до 18000 грн. Але точну вартість зможе визначити адвокат після детального аналізу вашої справи на консультації.

 5. Перерахунок пенсії військовослужбовця

  Перерахування та зняття максимального обмеження пенсії, повернення надбавок, премій та доплат можливо тільки в судовому порядку. В деяких випадках перерахунок можливо зробити в адміністративному порядку, зібравши необхідну інформацію та звернувшись до Пенсійного фонду України. Після проведення аналізу під час консультації оцінюємо перспективи справ. Зазвичай питання такої категорії мають високий відсоток успіху у разі наявності порушень бюрократичної системи.

 6. Довідка про поранення

  Це один із найважливіших документів. В ньому зазначаються умови, місце та час отримання поранення, виключення того, що поранення було отримано під впливом алкогольного чи наркотичного спʼяніння. Кожен з факторів у цій довідці впливає на висновок ВЛК і МСЕК та на розмір одноразової грошової допомоги. Якщо вам не надають цю довідку, або надають заключення без неї, то вам краще звернутися до нас за допомогою військового адвоката.

 7. Виплати військовим при звільненні

  При звільненні треба обов'язково пам'ятати - до підписання обхідного листа та заяви про відсутність з вашого боку фінансових претензій важливо написати рапорт на отримання належних компенсацій, оздоровчих виплат, грошової допомоги тощо. Для повного розуміння переліку можливих виплат бажано попередньо звернутися за правовою консультацією, щоб бути юридично озброєним.

 • 2014

  Досвід у справах з 2014 року

  Ми успішно представляємо інтереси військових та їх сімей в питаннях виплат з 2014 року.

 • > 100 млн.

  гривень

  Сумарно виплачених коштів нашим клієнтам за 2023 рік.

 • 90/100

  Показник успіху

  Наші результати говорять самі за себе - 90% справ завершуються так, як цього очікують клієнти.

 • 25

  25 профільних фахівців в різних містах

  Ми маємо окрему команду спеціалізованих військових юристів та адвокатів, що спеціалізуються на питаннях виплат. Це дає вам можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого знаходження.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Артем Васильович Бондар

  Керівник напрямку військового права. Веде складні справи.

  Артем Васильович Бондар
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Адвокат з 2010 року. Судові справи з отримання виплат.

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Віктор Вікторович Бондаренко

  Уособлення адвоката європейського типу, юриста, що цінує кращі міжнародні традиції

  Віктор Вікторович Бондаренко
 • Володимир Сергійович Куля

  Військовий адвокат Львівського офісу Актум.

  Володимир Сергійович Куля
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Керівник Миколаївського офісу. Військовий адвокат з 2016 року.

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо дистанційні консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Чесно. З ризиком. Не шкодуючи себе. Саме так солдат заробляє гроші. Якщо держава не в змозі віддати цей заробіток – не має сорому чи остраху витребувати своє. А ми в цьому Вам допоможемо.

our team

орієнтовнавартість

Контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.