Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Допомога з Виплатами Військовим

background
ACTUM

Допомога з Виплатами Військовим

немає сорому чи остраху у боротьбі за своє

Дотримання всіх необхідних заходів щодо соціального, правового та матеріального забезпечення військовослужбовців та їхніх родин має бути одним з пріоритетів держави. На практиці ж виникає чимало питань, як: отримати належне грошове забезпечення, різного роду виплати, здійснити перерахунок, стягнути заборгованість тощо. Фаховий юрист допоможе відновити ваші права та, за необхідності, оскаржить рішення у суді.

Оксана Георгіївна Доготер, адвокат, мати військовослужбовця

natalia

популярні

запитання

 • Не виплачують матеріальну допомогу

  arrow
 • Не виплачують/доплачують бойові?

  arrow
 • Зняли виплати та не розумієте чому

  arrow
 • Не виплачують ОГД? Виплати за загиблого військовослужбовця.

  arrow
 • Перерахунок пенсії військовослужбовця

  arrow
 • Довідка про поранення

  arrow
 • Виплати військовим при звільненні

  arrow
 1. Не виплачують матеріальну допомогу

  У розмірі місячного грошового забезпечення один раз на рік ви можете отримати матеріальну допомогу (у відповідності з переліком підстав). Головне те, що саме ви повинні написати рапорт на отримання такої допомоги. Звернувшись до наших адвокатів, ви отримаєте повну консультацію з аналізом вашої ситуації та допомогу у складанні необхідних документів.

 2. Не виплачують/доплачують бойові?

  Ми допомогаємо отримати законні виплати окремим військовим, так і цілим підрозділам. Іноді достатньо обгрунтованого адвокатського звернення, іноді доводилось витребовувати інформацію та готувати обгрунтовані та ретельно виписані позови до суду, боротися за позитивне рішення у судовому процесі. Щоб точно розуміти, на які бойові виплати ви маєте право та, як краще вирішити проблему, треба спочатку проаналізувати, до якої структури ви належите, де та які завдання виконували. Звертайтесь за консультацією до наших адвокатів та отримайте відповіді на свої питання.

 3. Зняли виплати та не розумієте чому

  Перш за все ми допоможемо з'ясувати причини, напишемо рапорт та подамо адвокатський запит. Можливі декілька варіантів вирішення проблеми: скарга до вищого керівництва; звернення до суду задля визнання неправомірними стягнення або невиплати. У будь-якому випадку отримання інформації від вас, а потім від частини - буде лише першим кроком, тому такі справи тривають від місяця і більше.

 4. Не виплачують ОГД? Виплати за загиблого військовослужбовця.

  Це питання з багатьма нюансами та деталями. Іноді треба довести, що саме ви маєте право на таку виплату, іноді ви не можете отримати необхідні документи, іноді ви знаходитесь за кордоном тощо. Ми можемо надати супровід у таких справах "під ключ". Вартість послуги - від 12-18 тис. грн. Але точну вартість зможе визначити лише адвокат після детального аналізу справи під час консультації.

 5. Перерахунок пенсії військовослужбовця

  Перерахувати та зняти максимальні обмеження пенсії, повернути надбавки, премії та доплати можливо тільки у судовому порядку. У деяких випадках перерахунок можливо зробити в адміністративному порядку, зібравши необхідну інформацію та звернувшись до Пенсійного фонду України. Після проведення аналізу під час консультації оцінюємо перспективи справ. Зазвичай питання такої категорії мають високий відсоток успіху у разі наявності порушень бюрократичної системи.

 6. Довідка про поранення

  Це один із найважливіших документів. В ньому зазначаються умови, місце та час отримання поранення, виключення того, що поранення отримане під впливом алкогольного чи наркотичного спʼяніння. Кожен з факторів у цій довідці впливає на висновок ВЛК і МСЕК та на розмір одноразової грошової допомоги. Якщо вам не надають цю довідку, або надають заключення без неї, то радимо звернутися до нас за допомогою військового адвоката.

 7. Виплати військовим при звільненні

  При звільненні треба обов'язково пам'ятати - до підписання обхідного листа та заяви про відсутність з вашого боку фінансових претензій важливо написати рапорт на отримання належних компенсацій, оздоровчих виплат, грошової допомоги тощо. Для повного розуміння переліку можливих виплат бажано попередньо звернутися за правовою консультацією, щоб бути юридично озброєним.

 • 2014

  Досвід у справах з 2014 року

  Ми успішно представляємо інтереси військових та їх сімей з 2014 року, зокрема щодо виплат.

 • > 100 млн

  гривень

  Сумарно виплачених коштів нашим клієнтам за 2023 рік.

 • 90/100

  Показник успіху

  Наші результати говорять самі за себе - 90% справ завершуються так, як цього очікують клієнти.

 • 25

  25 профільних фахівців в різних містах

  Ми маємо окрему команду спеціалізованих військових юристів та адвокатів, які спеціалізуються на питаннях виплат.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Артем Васильович Бондар

  Керівник напрямку військового права. Веде складні справи.

  Артем Васильович Бондар
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Адвокат з 2010 року. Судові справи з отримання виплат.

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Віктор Вікторович Бондаренко

  Уособлення адвоката європейського типу, юриста, що цінує кращі міжнародні традиції

  Віктор Вікторович Бондаренко
 • Володимир Сергійович Куля

  Військовий адвокат Львівського офісу Актум.

  Володимир Сергійович Куля
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Керівник Миколаївського офісу. Військовий адвокат з 2016 року.

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо дистанційні консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Чесно, ризикуючи та не шкодуючи себе. Саме так солдат заробляє гроші. Якщо держава неспроможна віддати цей заробіток – немає сорому чи остраху витребувати своє. А ми - допоможемо.

our team

орієнтовнавартість

Контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.