Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДЙОМНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ: ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ?

Українські військові мають право на отримання виплати підйомної допомоги. Що це за допомога та для кого передбачено її виплату, розглянемо нижче. Підйомну допомогу надають військовослужбовцям у разі переїзду його та членів його сім’ї на нове місце служби. Однак, цей вид виплат не поширюється на мобілізованих чоловіків.

Українські військові мають право на отримання виплати підйомної допомоги. Що це за допомога та для кого передбачено її виплату, розглянемо нижче.

Підйомну допомогу надають військовослужбовцям у разі переїзду його та членів його сім’ї на нове місце служби. Однак, цей вид виплат не поширюється на мобілізованих чоловіків.

Хто має право на підйомну допомогу:

  • військові, які проходять службу за контрактом;

  • військові, які проходять кадрову військову службу;

  • особи, що проходять військову службу на заклик офіцерського складу ЗСУ та Державної спецслужби транспорту.

У яких випадках виплачується допомога

  • у разі передислокації військової частини;

  • у разі переїзду на нове місце військової служби у інший населений пункт у зв’язку з призначенням на нову посаду;

  • у разі зарахування на навчання до вищих військових навчальних закладів, військових коледжів, навчальних центрів зі строком навчання більш як шість місяців (якщо за військовослужбовцем не зберігається посада за його попереднім місцем служби).

Розмір підйомної допомоги військовослужбовцям

Загальна сума виплати підйомної допомоги дорівнює місячному грошовому забезпеченню військового. Водночас на кожного члена сім’ї, який переїхав разом із військовослужбовцем на нове місце, виплачують ще половину розміру його грошового місячного забезпечення.

Також при переїзді виплачують добові, помножені на добу, яку військовий проводить у дорозі, переїжджаючи на нове місце роботи. Добові виплачуються і на кожного члена сім’ї, який переїхав з ним. Розмір добових визначає уряд.

Звертайтесь за консультацією з кредитних питань за телефоном+380970739301 або заповніть заявку на сайті.

photo thems