Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокатський запит до військової частини

background
ACTUM

Адвокатський запит до військової частини

Адвокатський запит – правовий інструмент

Армія – закрита структура, яка залюбки користується своїм статусом для втаємничення будь-яких питань. Адвокатський запит до військової частини – правовий інструмент, що дозволяє отримувати офіційну та перевірену інформацію, а також верифіковані документи. З його допомогою військовий адвокат отримує об’єктивне розуміння ситуації та збирає докази для захисту військовослужбовця.

Артем Васильович Бондар, адвокат, керівник напряму військового права та захисту прав військовослужбовців

natalia

популярні

запитання

 • Що таке адвокатський запит?

  arrow
 • Хто і чому повинен відповідати на запит?

  arrow
 • Навіщо потрібен запит адвоката по військовим справам?

  arrow
 • Адвокатський запит на військову частину для надання інформації по справі

  arrow
 • Як оформлюється запит?

  arrow
 • Як замовити Адвокатський запит до військової частини в адвокатському об’єднанні Актум?

  arrow
 1. Що таке адвокатський запит?

  З метою надання правової допомоги клієнту адвокат має право звернутись по інформацію або надання документації до органів державної влади та інших осіб. Такий запит можуть направляти тільки правники, що отримали статус адвоката. Він є обов’язковим для розгляду та надання змістовної відповіді. Має бути розглянутий адресатом у строк – 5 днів.

 2. Хто і чому повинен відповідати на запит?

  Запит є гарантованим законодавством юридичним механізмом. У разі ігнорування, надання неповної або недостовірної інформації, затримки з відповіддю – винна особа може притягатися до відповідальності. Запит дозволяє в прискореному режимі отримати інформацію від: виконавча, законодавча та судова гілки держвлади; муніципальні служби та місцеве самоврядування; посадові та службові особи; юридичні особи. При направленні адвокатського запиту, відповідь обов'язкова.

 3. Навіщо потрібен запит адвоката по військовим справам?

  Цей правовий інструмент відіграє велику роль у захисті прав та інтересів солдат і офіцерів, ветеранів, військових пенсіонерів, а також членів сімей полонених, загиблих та зниклих безвісти. За допомогою адвокатського запиту, можна витребувати необхідні документи з військової частини – на підтвердження участі у бойових діях, отримання на фронті поранення, розміру грошового забезпечення і виплат, строку служби тощо.

 4. Адвокатський запит на військову частину для надання інформації по справі

  Запит дозволяє зрозуміти навігацію рапорту – мати підтвердження його отримання та знати результат розгляду, без чого неможливо оскарження рішень чи бездіяльності. Допомагає прискорити процедурні питання – дисциплінуючи армійську машину та спонукаючи її до належної поведінки. Окрім ЗСУ, направлення адвокатського запиту можливо до військових частин інших формувань: Нацгвардії, прикордонників, Держслужби зв’язку і транспорту, спецпідрозділів ГУР і СБУ тощо.

 5. Як оформлюється запит?

  Документ повинен бути: письмовим, у паперовій формі, підписаним адвокатом власноруч. Обов’язково до нього додаються завірені правником копії: свідоцтва про право займатись адвокатською діяльністю; ордеру на юридичні послуги, з зазначенням, хто є клієнтом та де саме доручено діяти в його інтересах. Адресату відсилається поштою (цінний листом з описом вкладення) або кур’єром.

 6. Як замовити Адвокатський запит до військової частини в адвокатському об’єднанні Актум?

  Наші військові юристи надають таку послугу в стислі терміни. Ціна – від 2 500 грн. Ми працюємо кожного дня з 8.00 до 20.00. Радимо попередньо отримати консультацію спеціаліста Актум, щоб дізнатися скільки коштує оформлення документів по вашому питанню та узгодити дії.

 • 12|365

  працюємо кожного дня з 8.00 до 22.00

  Ми успішно представляємо інтереси наших клієнтів у складних ситуаціях, пов'язаних із військовим правом. Наша команда має глибокі знання та практичний досвід, завдяки чому ми здатні забезпечити щодо звільнення зі ЗСУ ефективну підтримку у будь-якій справі.

 • 11|25

  11 міст 25 військових адвокатів

  Сумарний досвід у питаннях щодо військовослужбовців - понад 40 000 консультацій та справ різної складності. Наш досвід є запорукою високоякісної підтримки вашої справи та досягнення результату.

 • №1

  з адвокатських послуг в сфері воєнного права

  Ми - адвокати, яким довіряють. Наші результати говорять самі за себе: 90% справ завершуються так, як цього очікують клієнти. Ця статистика відображає нашу здатність досягати поставлених цілей, забезпечуючи успішне вирішення справ у відповідності до очікувань та потреб тих, хто нам довіряє.

 • 2 500

  мінімальна ціна адвокатського запиту

  Ми маємо окрему команду адвокатів, що спеціалізуються на питаннях звільнення військовослужбовців. Це надає нам змогу формувати широку та якісну практику, а вам можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого знаходження.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Микола Володимирович Жмуцький

  Керівник Житомирського офісу

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Керівник Миколаївського офісу

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • Степан Михайлович Потюк

  Адвокат Львівського офісу

  Степан Михайлович Потюк
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Партнер об`єднання. Київський офіс

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Адвокат Дніпровського офісу

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Бондар Артем Васильович

  Керівник Одеського офісу

  Бондар Артем Васильович
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Офіси в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Харків

Інформація, документи, контроль – результати, які дає адвокатський запит.

our team

орієнтовнавартість

КОНТАКТНА ФОРМА

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.