Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

ЗМІНИ, РОЗІРВАННЯ АБО ВИЗНАННЯ НЕДІЙСНИМ ШЛЮБНОГО ДОГОВОРУ

Кожний рік кількість шлюбних договорів стрімко зростає. Зараз шлюбний договір вже не розглядають як ознаку недовіри до партнера та сумніву у щирості його почуттів.

Шлюбний договір - запорука стабільності та ясності щодо майнових питань. Він може врегулювати майбутні непорозуміння заздалегідь, наприклад як буде проходити розділ майна, яке майно буде передано майбутній дитині, та інші важливі питання.

Проте, в кожну угоду, навіть нотаріально посвідчену, життя може внести зміни, тому розглянемо варіанти редагування шлюбного договору.

Зміниу цей документ вносяться за взаємною нотаріально посвідченою, письмовою згодою подружжя.

Якщо ж редагування угоди вимагають інтереси лише одного з подружжя або їх дітей, то за рішенням суду, при наявності суттєвих для цього обставин, вони можуть бути задоволеними.Якщо потрібно розірвати договір - алгоритм

- необхідно звернутися до органу правосуддя та зазначити вагому причину, наприклад, неможливість виконання договору через втрату працездатності.Обставини, що дозволяють визнати шлюбний договір недійсним

Так, якщо договір порушує права та інтереси одного із подружжя, або інших осіб. У такому випадку, в судовому засіданні мають бути підтверджені наступні факти:

- зміст шлюбного договору суперечить законодавству України, а також моральним засадам суспільства;

- волевиявлення одного з подружжя при укладенні шлюбного договору було не вільним і не відповідає його внутрішній волі;

- шлюбний договір був спрямований не на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним.;Якщо ви потребуєте консультації сімейного адвоката, дзвоніть +380970739301 або заповніть заявку на сайті.

photo thems