Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

АДВОКАТ З РОЗЛУЧЕНЬ в Україні та за кордоном

background
ACTUM

АДВОКАТ З РОЗЛУЧЕНЬ в Україні та за кордоном

Делікатність розлучення вимагає допомоги фахівця

Мене звуть Наталя Коровіна, і я з 2010 року допомагаю клієнтам як адвокат із розлучень. Глибокі знання Сімейного Кодексу та професійне розуміння того, як працює система юстиції – якості, властиві нашій команді адвокатів Актум.

Звертаючись до нас, ви отримуєте адвокатські послуги та особисту підтримку.

natalia

популярні

запитання

 • Розірвання шлюбу в позасудовому порядку

  arrow
 • Розірвання шлюбу через суд

  arrow
 • Розлучення за кордоном, якщо один із подружжя не в Україні

  arrow
 • Розлучення з іноземцем

  arrow
 • Розірвання шлюбу, якщо один із подружжя проти

  arrow
 1. Розірвання шлюбу в позасудовому порядку

  Існує законна можливість розірвати шлюб у позасудовому порядку. Відбувається підготовка документів для розлучення через РАГС та подружжя звертається із спільною заявою до РАГСу за місцем проживання одного з них. Державний орган виносить ухвалу про розірвання шлюбу після закінчення одного місяця з дня подання заяви, якщо вона не була відкликана. При цьому наявність між подружжям майнового спору не є перешкодою до розірвання шлюбу. Але такий порядок можливий тільки у випадку, якщо у подружжя немає спільних дітей, і за умови, що жоден з подружжя не заперечує його розірвання.

 2. Розірвання шлюбу через суд

  розірвання шлюбних відносин у суді – процедура для випадків, коли подружжя має неповнолітню дитину або відсутня взаємна згода на розлучення. Є два варіанти звернень до суду: спільна заява чи подання позову. Залучення до процесу адвоката дає суттєві переваги. Він забезпечує професійну підтримку в суді, представляє ваші інтереси, аналізує умови розлучення та допомагає у вирішенні питань майна, догляду за дітьми та фінансових угод. За бажанням – без вашої участі.

 3. Розлучення за кордоном, якщо один із подружжя не в Україні

  Розірвати проблемний шлюб можна лише через суд. Цей спосіб підходить усім незалежно від наявності або відсутності повнолітніх дітей. Є два варіанти: направити документи поштою чи за допомогою адвоката. Наші адвокати спеціалізуються на міжнародних справах та допомагають у подібних ситуаціях, вирішуючи питання юрисдикції, процедур та умов розірвання шлюбу, домовляючись про умови та процес із протилежною стороною. Наша мета – забезпечити гармонійне та спокійне розірвання шлюбу, враховуючи ваші потреби та обставини.

 4. Розлучення з іноземцем

  Процедура розірвання шлюбу з іноземцем може стати складною та заплутаною справою через різницю законодавства та міжнародних вимог. Наші адвокати спеціалізуються на подібних випадках, надаючи компетентну підтримку у вирішенні питань, пов'язаних із юрисдикцією, взаємозалежністю законодавства та процедур. Ми враховуємо ваші потреби, забезпечуємо законність та спокій у процесі розлучення з урахуванням усіх нюансів, що виникають при спільному житті з іноземцем.

 5. Розірвання шлюбу, якщо один із подружжя проти

  Згідно з Конституцією України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка, кожен із подружжя має рівні права та обов'язки у шлюбі та сім'ї. Примус когось до шлюбу є неприпустимим. Якщо хоча б один із подружжя більше не бажає перебувати у шлюбі, необхідно звернутися до суду, який зобов'язаний розглянути позов про розлучення та винести рішення про припинення такого шлюбу. Ми надаємо консультації, розуміючи вашу ситуацію та допомагаючи виявити оптимальні шляхи вирішення.

 • 2008

  Досвід у справах з 2008 року

  Понад 15 років ми успішно представляємо інтереси клієнтів у сімейних ситуаціях, пов'язаних із розлученнями. Наша команда має глибокі знання та практичний досвід, завдяки чому ми здатні забезпечити ефективну підтримку в будь-якій справі.

 • 10000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід у справах з розлучень – понад 10000 консультацій та справ різної складності. Це запорука високоякісної підтримки у вашій справі.

 • 99/100

  Показник успіху

  Наші результати говорять самі за себе: 99% справ завершуються так, як очікують наші клієнти. Ця статистика відображає нашу здатність досягати поставлених цілей, забезпечуючи успішне вирішення справ відповідно до очікувань і потреб тих, хто довіряє нам свої справи.

 • 7

  7 профільних фахівців у різних містах

  Ми маємо окрему команду адвокатів, що спеціалізуються на питаннях, пов'язаних з розлученнями. Це дозволяє формувати широку та якісну практику та дає вам можливість зустрітися та співпрацювати у місті свого перебування.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  вміння налагоджувати контакти та встановлювати дружні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  організована, вимоглива до себе та інших, людина глибоких знань та високої етики

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Олена Миколаївна Хоменко

  загострене почуття відповідальності, вміння твердо обстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  стає не тільки порадником з питань юриспруденції, а й другом для інших

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • Степан Михайлович Потюк

  поєднує у собі високу працездатність, уміння знаходити позитивні варіанти рішень

  Степан Михайлович Потюк
 • map

  Працюємо по всій Україні надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Харків

Наша мета – забезпечити законний та зручний процес розірвання шлюбу, з урахуванням ваших інтересів

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму запита до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку