background
АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ

*Звертайтесь до нас. Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

Команда адвокатів

Прудникова Наталя Георгіївна

Адвокатське об'єднання «Актум»

Лідер практики

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №3692

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ Прудникова Наталя Георгіївна

Хоменко Олена Миколаївна

Адвокатське об'єднання «Актум»

Адвокат

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю ВЛ №1274

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ Хоменко Олена Миколаївна

Кузьменко Вікторія Вікторівна

Адвокатське об'єднання «Актум»

Адвокат

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №6229

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ Кузьменко Вікторія Вікторівна

Гнатик Наталя Ігорівна

Адвокатське об'єднання «Актум»

Адвокат

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю ПТ №4456

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ Гнатик Наталя Ігорівна

Кушнаренко Дмитро Віталійович

Адвокатське об'єднання «Актум»

Адвокат

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю КВ №005639

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ Кушнаренко Дмитро Віталійович

Проніна Віра Миколаївна

Адвокатське об'єднання «Актум»

Адвокат

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №1035

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ Проніна Віра Миколаївна

Доготер Оксана Георгіївна

Адвокатське об'єднання «Актум»

Адвокат

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №4974/10

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ Доготер Оксана Георгіївна

Не ризикуйте втратити своє майно через юридичні помилки

Спадкове право регулює відносини, що виникають у разі смерті людини та передачі її майна спадкоємцям. Оформлення спадщини часто виявляється непростою справою як з юридичного, так і з психологічного боку, особливо коли виникають непорозуміння між спадкоємцями.

Адвокат зі спадкових справ захистить ваші права на спадщину — законно, швидко, результативно. Допоможе розв’язати спадкові спори у досудовому, а за потреби, і в судовому порядку, зокрема забезпечити спадкові права українських громадян за кордоном. Ми беремо на себе всі юридичні ризики, щоб ви зберегли своє майно і нерви.

Юридична допомога — це коли важливо не втратити. Ми тут, щоб підтримати вас — професійно, делікатно й без емоційних потрясінь

Послуги адвоката зі спадкових справ

  • Оформлення спадщини «під ключ»

    arrow

    Не знаєте, з чого почати або перебуваєте за кордоном, боїтесь втратити час, наробити помилок при оформленні майна? Допомога адвоката з оформленням спадщини — ваш комфорт та впевненість, що все буде зроблено вчасно та правильно. Забезпечуємо повне оформлення спадщини: складемо доручення і заяву про прийняття спадщини за кордоном (про відкриття спадкової справи), визначимо спадкову масу і всіх спадкоємців, контролюємо питання з БТІ та землевпорядними організаціями, податками та зборами, надамо судовий супровід. Будемо з вами до отримання свідоцтва про право власності на спадщину.

  • Представництво інтересів спадкоємців/скаржників у суді

    arrow

    Якщо справа ускладнилася, а спадкове майно - предмет конфлікту або супроводжується юридичними складнощами, зокрема усуненням від права спадкування, неможливістю видачі свідоцтва про спадщину, відсутністю документів щодо родинних зв’язків або ін. правовстановлюючих документів, — суд неминучий. Уклавши договір з адвокатом, ви делегуєте йому представництво у суді у спадкових справах, уникаючи стресу. Спадковий адвокат у суді забезпечить своєчасну підготовку документів, збір доказів, участь у судових засіданнях. Адвокат у спадкових справах в суді професійно реагує на дії опонентів, захищаючи вас.

  • Консультування з питань спадкування

    arrow

    Пропустили строки прийняття спадщини, не знаєте як їх поновити, є питання по заповіту, поділу майна між спадкоємцями чи оформленні права на спадщину? Адвокат у справах спадщини надасть роз’яснення, рекомендації щодо оптимального шляху оформлення спадщини. Зокрема: зорієнтує в строках, перевірить документи, пояснить процедуру, надасть оцінку ситуації та прогнозований результат. У разі потреби вирішення спадкового питання у суді, адвокат візьме це на себе. Тож, юридична консультація по спадщині — це запорука успішного вирішення спадкових питань як у досудовому, так і в суді.

  • Оформлення спадкового майна та представництво інтересів у нотаріальній конторі

    arrow

    Не хочете розбиратися у складнощах спадкової процедури? Довірте оформлення спадкового майна адвокату — він зробить все за вас. Юридичний супровід у нотаріуса при спадкуванні дозволяє уникнути ризику втрати майна та помилок у паперах. Адвокат забезпечить представництво у нотаріальній конторі, збере необхідні документи (свідоцтво про смерть, про шлюб, документи на майно, тощо), подасть заяву від вашого імені з урахуванням строків та територіальності, вирішить проблеми з відмовами нотаріуса, забезпечить професійний супровід процедури встановлення родинних зв’язків чи ін. юридичних фактів у суді.

  • Супровід спадкових спорів при розподілі часток у спадщині

    arrow

    Немає заповіту – отже, будете ділити спадок за ЗУ. Питання розподілу спадщини за Законом врегульовано гл. 87 Цивільного кодексу України. Трапляються випадки коли після відкриття спадкової справи, з’ясовується, що спадкодавець уклав договір довічного утримання (ін. правочини), за яким майно переходить іншій особі, а це прямо впливає на частки у спадщині інших родичів або й взагалі позбавляє їх спадку. Такі питання вирішуються через суд. Уклавши договір із адвокатом, ви отримаєте справедливий поділ спадщини. Адвокат все зробить за вас, а ви уникнете зайвих суперечок та особистої участі у суді.

  • Представництво інтересів при оскарженні заповіту

    arrow

    Ваш статус спадкоємця підтверджено заповітом, що на перший погляд, надає вам беззаперечне право на успадкування майна. Однак, саме заповіти найчастіше викликають спадкові спори. Оскаржити заповіт можна через недотримання форми, недієздатність спадкодавця при його складанні, тиск/обман/фальсифікацію документа тощо. Якщо виникла потреба в оскарженні заповіту, адвокат забезпечить ефективний захист ваших інтересів з урахуванням всіх особливостей, пояснить, як оскаржити заповіт через суд. А краще довірте ведення справи адвокату, отримавши захист, підготовку документів і повний судовий супровід.

  • Визнання права на спадщину у судовому порядку

    arrow

    Визнання права на спадщину у судовому порядку — судова процедура для офіційного підтвердження свого права на спадкове майно. Встановлення права на спадщину через суд виникає, якщо не встигли оформити вчасно спадщину чи відсутні певні документи (підтвердження родинних зв’язків), у таких випадках нотаріус відмовляє у вчиненні нотаріальних дій, і спадкоємцям слід йти до суду. Заручившись підтримкою адвоката у спадкових справах визнання права власності на майно та майнові права вам гарантовано, адже судовий супровід справи потребує спеціальних знань галузі спадкового права.

  • Оскарження відмови нотаріуса у видачі свідоцтва на спадщину

    arrow

    Відповідно до ст. 49 Закону «Про нотаріат», нотаріус може відмовити вам у вчиненні нотаріальної дії. У такому випадку слід розуміти, як оскаржити дії нотаріуса у спадковій справі. Адже відмова нотаріуса у видачі свідоцтва про спадщину може мати формальні підстави: відсутність підтвердження родинних зв’язків або ж порушення строків прийняття спадщини, які легко пояснити у судовому порядку за допомогою юриста. Доцільним вибором буде укладення договору з адвокатом, який забезпечить судовий супровід: підготує позовну заяву з повним пакетом необхідних доказів, дотримає процесуальних строків.

  • Встановлення юридичних фактів для спадщини

    arrow

    Нотаріус може поставити під сумнів належність правовстановлюючих документів які підтверджують родинні відносини зі спадкодавцем. Або ж факт проживання зі спадкодавцем однією сім’єю. Оскарження рішень нотаріуса щодо спадщини та вирішення всіх цих питань відбувається у судовому порядку. Встановлення юридичних фактів відбувається не у позовному, а в окремому провадженні, та має свої особливості розгляду. Тож, доручіть цю справу адвокату зі спадщини, який точно знає процесуальні тонкощі розгляду таких заяв судом.

  • Отримати додатковий строк для прийняття спадщини

    arrow

    Законодавчий строк для прийняття спадщини – лише 6 місяців. Якщо ви не встигли вкластися у цей термін, то ризикуєте втратити своє право на спадщину назавжди. Якщо пропущений строк спадкування, питання відновлення строку прийняття спадщини може бути вирішено через нотаріуса або через суд. Додатковий строк на прийняття спадщини можна отримати у нотаріуса лише тоді, коли інші спадкоємці не проти. Якщо ж є заперечення — звернення до суду неминуче. У такому разі укладення договору з адвокатом — це ефективний інструмент для вирішення спадкових справ як у суді, так і поза ним.

Професійні факти

  • 2008

    Досвід у справах

    Наша команда має глибокі знання та практичні компетенції, завдяки чому ми забезпечуємо ефективну підтримку у будь-якій справі. Зокрема успішно представляємо інтереси наших клієнтів у складних ситуаціях, пов'язаних з спадщиною

  • 3 000

    Консультацій та справ

    Понад 3 000 консультацій та справ різної складності – саме таким є наш сумарний досвід у справах щодо спадщини. Наш досвід - запорука високоякісної підтримки адвоката зі спадкових справ та гарантія успішного вирішення саме вашої справи

  • 15

    профільних фахівців у різних містах

    Наша команда має глибокі знання та практичні компетенції, завдяки чому ми забезпечуємо ефективну підтримку у будь-якій справі. Зокрема успішно представляємо інтереси наших клієнтів у складних ситуаціях, пов'язаних з заповітами та спадщиною

Успішні справи

  • Поновлено строк на прийняття спадщини

    Поновлено строк на прийняття спадщини

    Адвокат довів перед судом обставини необізнаності спадкоємця про наявність заповіту. Суд поновив строки на прийняття спадщини.

  • Встановлення факту проживання зі спадкодавцем однією сім'єю

    Встановлення факту проживання зі спадкодавцем однією сім'єю

    Адвокат встановив факт проживання зі спадкодавцем однією сім'єю, що дало право визнати особу - спадкоємцем четвертої черги відповідно до ст. 1264 ЦКУ.

  • Встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем

    Встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем

    З метою підтвердження факту визнання особи такою, що прийняла спадщину, встановлено факт постійного проживання зі спадкодавцем (на день смерті).

  • Встановлення факту смерті особи на окупованій території

    Встановлення факту смерті особи на окупованій території

    З метою прийняття спадщини, адвокат допоміг встановити факт смерті особи на окупованій території.

  • Доведення поважності пропуску строку для прийняття спадщини

    Доведення поважності пропуску строку для прийняття спадщини

    Довели поважність причин через які спадкоємець пропустив строки для прийняття спадщини (проведення бойових дій за місцем відкриття спадщини).

  • Поновлення строків на вступ у спадщину (з за кордону)

    Поновлення строків на вступ у спадщину (з за кордону)

    Адвокат, виступивши представником спадкоємця (клієнта, який перебував за кордоном), супроводив справу щодо поновлення строків спадкування.

  • Затверджено мирову угоду щодо поділу майна

    Затверджено мирову угоду щодо поділу майна

    Подружжя досягло згоди щодо розподілу спільного сумісного майна після розірвання шлюбу. Адвокат підготував мирову угоду, яку суд затвердив і закрив провадження у справі.

Процедура спадкування – не місце для помилок. Неналежне оформлення документів, порушення строків або неправильне тлумачення норм законодавства часто призводить до втрати спадкових прав

Наші офіси

Office Locations
our team

Порядок дій

Вартість послуг адвоката зі спадкових справ

контактна форма

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку

Поширені питання

  • Коли потрібен адвокат зі спадщини

    arrow

    Завжди. У таких справах всі деталі важливі. З великою ймовірністю консультація юриста по спадщині стане першим і достатнім кроком для визначення правильної стратегії. Ви будете орієнтуватися у строках і процедурних особливостях прийняття спадщини, залежно від того, є заповіт чи ні. Якщо, під час консультації, адвокат встановить, що є потенційні ризики, довіре йому ведення спадкової процедури. Адвокат по спадкових справах у м. Київ та інших містах України завжди на зв’язку й готовий професійно супроводжувати вас у цьому процесі.

  • Найпоширеніші справи для звернення до адвоката по спадковим справам

    arrow

    Самостійно пройти процедуру визнання права на спадщину складно — у таких випадках допомога адвоката особливо важлива. Тож, звернення до адвоката буде правильним рішенням, якщо вам потрібно: оформити спадщину: за законом чи заповітом, встановити родинні зв’язки, поновити строки прийняття спадщини, визнати недійсним заповіт, усунути від спадкування недобросовісних спадкоємців, здійснити поділ майна між спадкоємцями, отримати судовий захист прав на спадщину, відновити втрачені документи, владнати конфлікти між родичами, а також у багатьох інших спадкових ситуаціях.

  • Порядок оформлення спадщини

    arrow

    Протягом 6 місяців з дати держреєстрації смерті спадкодавця необхідно звернутися до нотаріуса із заявою за місцем відкриття спадщини. Якщо ви спадкоємець за заповітом надайте нотаріусу його оригінал/дублікат. Після відкриття спадкової справи нотаріус перевіряє та встановлює склад спадкового майна на підставі наданих документів і запитів до відповідних реєстрів. Перевіряє документи які підтверджують родинні зв’язки. Якщо не виникне додаткових труднощів, ви отримаєте свідоцтво про право на спадщину на підставі якого маєте право зареєструвати право власності на успадковане майно.

  • Хто може претендувати на спадщину за законом/заповітом

    arrow

    Спадкоємцем за заповітом може бути будь-яка особа, яка зазначена у ньому спадкодавцем, незалежно від родинних зв’язків. За законом спадкування відбувається у визначеній Цивільним кодексом України черговості. Загалом закон виділяє 5 черг спадкування, у межах кожної з них, спадщина ділиться між всіма спадкоємцями порівну. Право на спадщину переходить наступній черзі лише тоді, коли немає спадкоємців попередньої черги або вони відмовились чи були усунені.

  • Що робити, якщо пропущено строк прийняття спадщини

    arrow

    Якщо інші спадкоємці не заперечують проти вашого спадкування і надають письмову згоду, нотаріус може дозволити вам приєднатися до спадщини та оформити відповідні права без звернення до суду. Якщо ж спадкоємці не зацікавлені ділити з вами спадок, доведеться звертатися до суду та обуґрунтовувати поважність причин пропуску строку. Поважними причинами можуть вважатися документально підтверджені обставини, такі як тривала хвороба спадкоємця, відрядження за кордон, проходження строкової військової служби тощо.

  • Як отримати спадщину з за кордону

    arrow

    Якщо ви — громадянин України і перебуваєте за кордоном, але хочете отримати спадщину в Україні, це можливо, навіть без фізичного повернення. Якщо не можете самостійно контактувати з нотаріусом в Україні, можна оформити доручення на представника (доручення завіряється в консульстві або в нотаріуса за кордоном). Радимо звернутись до адвоката в Україні, який зможе вести справу дистанційно за довіреністю — це спростить і прискорить процес. Зважайте, що спадщина може обкладатися податком для нерезидентів України.

  • Як оскаржити заповіт, якщо є підозра у фальсифікації

    arrow

    Оскарження відбувається виключно у суді. Позов щодо оскарження заповіту можна подати не пізніше ніж через 6 місяців від дати, коли зацікавлена особа дізналася (могла дізнатися) про порушення своїх прав. Тут без фахової допомоги юриста по не обійтися, оскільки перед поданням позову, необхідно зібрати докази фальсифікації. Під час розгляду справи адвокат зможе забезпечити необхідні експертизи, виклик свідків тощо. Якщо вас лякає вартість юридичних послуг при судовому вирішенні справи, врахуйте, що ціна самостійного вирішення справи може бути значно вищою якщо ви припуститесь помилок.

  • Чи може адвокат допомогти отримати спадщину без особистої присутності клієнта

    arrow

    Так. Адвокат, діючи на підставі нотаріально посвідченої доручення, може самостійно представляти інтереси клієнта у процедурі спадкування. Зокрема: взаємодіяти з нотаріусом, подавати заяви, збирати необхідні документи та отримувати свідоцтво про право на спадщину від вашого імені, також адвокат може здійснити державну реєстрацію права власності на успадковане майно. У довіреності мають бути чітко зазначені всі повноваження, які спадкоємець надає довіреній особі для виконання відповідних дій.

Юридична відповідність: Хоменко Олена Миколаївна, адвокат АКТУМ, адвокатською діяльністю ВЛ №1274