Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат з кримінальних справ: Одеса та область

background
ACTUM

Адвокат з кримінальних справ: Одеса та область

ЕКСПЕРТНИЙ ПІДХІД І КОМПЛЕКСНА АДВОКАТСЬКА ПІДТРИМКА

Потрібен адвокат з наркотиків, ДТП з потерпілими, бюджетних крадіжок, митні справи? Або спеціаліст з апеляцій, касацій? І хочете отримати консультацію адвоката з кримінальної справи негайно, а не коли він буде мати вільний час? Тоді вам до адвокатського об'єднання Актум: 25 кримінальних юристів – виступлять на ваш захист. Ви отримаєте експертну підтримку своєї справи правознавцем і юридичну допомогу всієї колегії.

Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

Керівник офісу Актум в Одесі, Бондар Артем Васильович

natalia

популярні

запитання

 • Кращі адвокати Одеси з кримінальних справ

  arrow
 • В яких кримінальних провадженнях захищає Актум

  arrow
 • Кримінальний адвокат для слідчих дій: вартість

  arrow
 • Гонорар адвоката за ведення кримінальних справ на різних етапах

  arrow
 • З ким працюють адвокати Одеси з кримінальних справ

  arrow
 • Кримінальні адвокати в м. Одесі для захисту бізнесу

  arrow
 1. Кращі адвокати Одеси з кримінальних справ

  Робота в суді, прокуратурі, слідстві – у наших юристів був різний досвід роботи, у тому числі й у адвокатурі. Об'єднує одне: кримінальна юстиція – їх професійний вибір зі студентської лави. Артем Бондар – наш кримінальний адвокат в Одесі – 11 років досвіду та практики у ВКР, очолював підрозділи поліції. Зараз це найсильніший адвокат з крадіжок, розбоїв і бандитизму. Ігор Мунтяну – експерт з податкового і корпоративного права, веде економічні справи. Ви можете обрати собі захисника за конкретною статтею Кримінального кодексу, а якщо не спрацюєтесь – ми поміняємо.

 2. В яких кримінальних провадженнях захищає Актум

  Жінок ми супроводжуємо у порносправах. Студентів – захищаємо від обвинувачень у зберіганні або збуті наркотиків. Також захищаємо – за хабарі, колабораціонізм, аварії на виробництві. Коли потрібен адвокат в Одесі з кримінальних справ, пов'язаних з військовими злочинами – негайно звертайтеся. Ми працюємо з військовими з 2014 року - по СЗЧ, непокорі, ухиленню. Понад половина таких справ не дійшла до суду. У нашій колегії один із найкращих авто юристів з важкими ДТП – Євген Кабанов. Вбивства, зґвалтування, пограбування – теж наша компетенція.

 3. Кримінальний адвокат для слідчих дій: вартість

  Адвокат з кримінальних справ в Одесі захищає клієнтів під час обшуку, затримання, допиту, медичного огляду, на місці ДТП. Бере участь у засіданні суду щодо обрання запобіжної заходу (арешт). Це не повний перелік слідчих процесуальних дій, у яких потрібна адвокатська допомога. Якщо вам потрібен захист – Актум від вас на відстані дзвінка. Мінімальна ціна разової роботи адвоката – 4 тис. грн. Кваліфікований юрист оцінить законність процесуальних дій, не дозволить порушити ваші права та сфабрикувати докази обвинувачення.

 4. Гонорар адвоката за ведення кримінальних справ на різних етапах

  Найкраще рішення – довірити ведення процесу юристу. Ваш особистий адвокат з кримінальних справ у місті Одеса - це всебічний захист і постійна юридична опіка. Знайомий з усіма нюансами справи, працюючи над всіма її аспектами – він отримує можливість організувати стратегію захисту, а не лише будувати тактику. Й це на порядки збільшує ймовірність досягнення прийнятного результату адвокатської роботи. Вартість – узгоджується індивідуально. На етапі слідства, в суді першої інстанції, на апеляції – це буде від 15 тис. грн. Сума – фінальна.

 5. З ким працюють адвокати Одеси з кримінальних справ

  Ми захищаємо підозрюваних і обвинувачених – знаходимо правові шляхи для закриття сфабрикованих справ. Або мінімізуємо покарання там, де обвинувачення оперує вагомими доказами. У разі юридичного супроводу потерпілих ми не дозволяємо закрити справу, готуємо позов і домагаємося компенсації шкоди у кримінальному процесі. Для осіб, що потрапили у сферу інтересів правоохоронних органів – надамо консультації, захистимо статус свідка, оскаржимо накладення арештів на майно та негласні слідчі дії (прослуховування, жучки).

 6. Кримінальні адвокати в м. Одесі для захисту бізнесу

  Ми створили екосистему для підприємців і компаній, яка надає послуги: адвокатів-процесуалістів для супроводу на допитах і обшуках; корпоративних юристів для впорядкування внутрішніх документів юрособи; експертів з аудиту бухгалтерського обліку та податкової звітності; юристів-господарників для аналізу договірної практики. Така підтримка – дозволяє керувати ризиками. Також захищаємо від рейдерських атак через ангажемент правоохоронних органів. Займаємося фізичним захистом виробництв, складів, полів і офісів.

 • 1998

  ДОСВІД

  Кримінальна практика з 1998 року

 • 25

  СИНЕРГІЯ

  На вас працюють 25 кримінальних адвокатів. Консолідована підтримка, взаємозамінність.

 • 1

  ТУТ І ЗАРАЗ

  Час доступу до адвоката – в межах години. Щоденно, без вихідних.

 • 950 |15 000

  ЦЕ ЧЕСНО

  Проконсультуємо з питань кримінального права за 950 грн, з аналізом документів – від 2 000 грн. Вартість захисту на слідстві та у суді – від 15 000 грн. Без доплат.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Руслан Олександрович Пронін

  Керівник напрямку корупційних справ та захисту бізнесу

  Руслан Олександрович Пронін
 • Тетяна Юріївна Книш

  Дніпровський офіс. Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Партнер Об'єднання. Київський офіс. Працює по всій України.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Артем Васильович Бондар

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року. Керівник Одеського офісу

  Артем Васильович Бондар
 • Жмуцький Микола Володимирович

  Керівник Житомирського офісу.

  Жмуцький Микола Володимирович
 • ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН

  Керівник Слов'янського офісу. Величезний досвід у справах проти життя та здоров'я

  ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Дніпровський офіс та область.

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Консультація адвоката з кримінальної справи в 11 офісах: Одеса, Харків, Дніпро, Київ, Львів, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Слов'янськ, Чернівці

Захист від кримінальних звинувачень: експертний рівень, оперативність, управління ризиками.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.