Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Військовий адвокат: Одеса та область

background
ACTUM

Військовий адвокат: Одеса та область

ПРАВОЗНАВЕЦЬ – СИЛЬНИЙ ТА НАДІЙНИЙ СОЮЗНИК

Чому вам потрібен військовий юрист в Одесі?

Все просто. Він допоможе: реалізувати право на відстрочку від мобілізації; досягти об'єктивного висновку ВЛК/МСЕК щодо стану здоров'я; отримати виплати, пільги та компенсації для військовослужбовців та їх сімей; захиститися від кримінальних звинувачень в ухиленні, непокорі й т. і.

Адвокатське об’єднання Актум – це 25 спеціалізованих юристів в Одесі та ще 12 містах по всій Україні. Ми працюємо в галузі військового права з 2014 року: наші глибокі знання законодавства, значний досвід і особиста підтримка у складні часи – завжди до ваших послуг.

natalia

популярні

запитання

 • Юридична допомога досвідченого адвоката (юриста) в Одесі

  arrow
 • Військовий адвокат в Одесі з кримінальних справ

  arrow
 • Послуги військового юриста в Одесі

  arrow
 • Адвокат з військових справ в Одесі

  arrow
 • Юридичні послуги Актум: вартість і переваги

  arrow
 • Де знайти адвоката з військових питань в Одесі

  arrow
 1. Юридична допомога досвідченого адвоката (юриста) в Одесі

  Візьмемо на себе всі клопоти та тягар взаємодії з армійською та цивільною бюрократією. Супровід в ТЦК і ВЛК, включаючи центральні органи (Київ). Підготовка документів – звернень, скарг, рапортів. Запит інформації, прискорення процедур, стимулювання до дій - через адвокатські запити. Участь у службових розслідуваннях, оскарження їх висновків про нестачі та нараховані збитки. Стягнення боргу за виплатами. Представлення інтересів військових та їх сімей в судах, врегулювання спорів у позасудовому порядку, адвокатські послуги за кордоном.

 2. Військовий адвокат в Одесі з кримінальних справ

  Захищаємо від звинувачень в ухилянні (ст. 366 КК), невиконанні наказу або непокорі (ст. ст. 403, 402 КК), СЗЧ чи дезертирстві (ст. ст. 407, 408 КК), крадіжці чи пошкодженні майна (ст. ст. 410-414 КК). Знаходимо правду в ДТП з потерпілими. Корупційні та службові злочини; вбивства, тілесні ушкодження; крадіжка, грабіж, розбій; наркотики, хуліганство - вступимо в справу на будь-якому етапі та побудуємо лінію захисту для виправдання невинних або пом’якшення покарання у разі доведеності вини. Не залишимо вас одних і проконтролюємо умови утримання на гауптвахті, в СІЗО, колонії.

 3. Послуги військового юриста в Одесі

  Проконсультуємо і порадимо вірний шлях у питаннях військової служби, прав та обов'язків громадян під час дії воєнного стану, мобілізації. Роз'яснимо, як діяти у разі конфліктів з командуванням, напишемо ефективні рапорти на звільнення або переведення на інше місце служби. Посприяємо отриманню статусу УБД, або одноразових допомог. Допоможемо у встановленні факту загибелі воїна. Перевіримо правильність нарахування грошового забезпечення та розміру військової пенсії, оформимо пільги та компенсації. Супровід бізнесу на тендерах МОУ, бронювання співробітників, навчання тощо.

 4. Адвокат з військових справ в Одесі

  Привертають до адміністративної відповідальності за неявку за повісткою? Медкомісія прийняла рішення про придатність за принципом "сам прийшов - воюй!"? Відмовляються звільняти зі служби? Виписали штраф за порушення у порядку ведення військового обліку в компанії? Відмовили визнати підприємство критичною інфраструктурою і не дали броні працівникам від мобілізації? Це типові ситуації, коли в сучасній Україні людині чи бізнесу потрібен військовий адвокат (Одеса, Одеська область, інші регіони - працюємо навіть за кордоном).

 5. Юридичні послуги Актум: вартість і переваги

  550 грн – мінімальна ціна онлайн-консультацій наших юристів. Адвокат з військових справ (Одеса та область) приймає клієнтів щоденно з 8 до 20 годин (без вихідних). Командний метод роботи, присутність по всій країні, багатогранна спеціалізація та правознавців - відзначені риси Актум: швидко вирішуємо будь-які правові завдання.

 6. Де знайти адвоката з військових питань в Одесі

  Одеський офіс Актум розташований за адресою: проспект Академіка Глушка, 29, к. 632 (БЦ Елемент). Якщо вам потрібна юридична консультація прямо зараз – заходьте в наші месенджери та спілкуйтеся з юристами онлайн. Або телефонуйте і домовляйтеся про візит до адвоката: 097-07-39-301, 098-665-05-40, 050-665-05-60.

Успішні справи

Провідні фахівці

 • Ігор Іванович Мунтяну

  Військовий адвокат в Одесі. Звільнення, переводи, оскарження ВЛК. Ас у грошових питаннях

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Партнер об'єднання. Вміння твердо відстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Артем Васильович Бондар

  Керівник напрямку військового права.

  Артем Васильович Бондар
 • Тетяна Юріївна Книш

  Небайдужа до людей, практично рідна, «своя» для підопічних захисниця

  Тетяна Юріївна Книш
 • Андрій Васильович Ковальов

  Керівник практики кримінального праву. Колишній військовий.

  Андрій Васильович Ковальов
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Офіси адвокатів Актум: Одеса, Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Харків

Кращі військові адвокати Одеси завжди на боці клієнта, талановиті й рішучі – діємо результативно.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для залишення запиту або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.