background
ACTUM

Сімейний адвокат у Львові

ДОВІРА – ФУНДАМЕНТ УСПІХУ у сімейних справах

Я – Коровіна Наталя, адвокат, відповідаю в Актум за сімейне право по всім філіям. Нашій юридичній команді упродовж багатьох років випадало мати справу з різними ситуаціями: прості, технічні процедури йшли поруч із тривалими та складними спорами. Але всюди ми спирались на 1 правило: бути професійним, чесним та відвертим із клієнтом – must have.

Звертаючись до нас, ви отримуєте конфіденційність та професійний підхід до вирішення вашої сімейної справи.

natalia

популярні

запитання

 • Розлучення у Львові та за кордоном

  arrow
 • Справи по аліментах

  arrow
 • Поділ майна подружжя у Львові

  arrow
 • Спадкові справи

  arrow
 • Допомога з визначенням місця проживання дітей

  arrow
 • Встановлення або оспорювання батьківства через суд

  arrow
 • Позбавлення батьківських прав

  arrow
 • Усиновлення дитини під час війни

  arrow
 1. Розлучення у Львові та за кордоном

  Припинення шлюбу – крок, наслідки якого будуть відчутними не тільки в особистому житті. Адже питання багатогранне, і матиме відгук на таки делікатну тему, як майбутнє фінансове становище і добробут дітей. Ми готові надати свою допомогу – щоб ви без помилок пройшли цю процедуру у максимально облегшений спосіб. Оформимо розлучення у відсутність одного з подружжя в країні. Допоможемо найти вихід за виняткових обставин. Вирішимо, як поділити активи, нерухомість, спільний бізнес. Пропишемо, з ким залишається дитина та як інший буде брати участь у її догляді та вихованні.

 2. Справи по аліментах

  Визначення розміру аліментів відповідно до об’єктивних можливостей платника та норм законодавства. Його збільшення/зменшення. Суперечки щодо доцільності отриманих виплат та необхідності додаткового фінансування потреб дитини. Комплексна допомога у розшуку прихованого майна та джерел доходів несумлінного платника, примусове виконання мирових угод та рішень суду. Спори щодо моменту припинення сплати аліментів.

 3. Поділ майна подружжя у Львові

  Гострий та складний аспект розлучення, який без допомоги хорошого адвоката закінчується розчаруванням. Наші сімейні юристи гарантують вам справедливий поділ спільного майна у досудовому порядку. Якщо це виявиться неможливим – беремо на себе всю роботу з підготовки позову та його супроводу в суді. А після закінчення судового процесу – доведемо справу до кінця і здобудемо результат через виконавче провадження.

 4. Спадкові справи

  Оформлення спадщини, поновлення строку на її прийняття, виділ обов’язкової долі, проблеми з правовстановлюючими документами на нерухомість – не повний список завдань, які щоденно доручають нашим сімейним юристам. Окремо йдуть питання розділу в натурі земельних ділянок, будинків, квартира іншого рухомого/нерухомого майна між спадкоємцями. Визнання заповіту недійсним, складні питання черг спадкоємців, відсторонення від спадщини – маємо значний досвід позовних проваджень. Допоможемо вирішити будь-які спадкові питання у справедливий спосіб.

 5. Допомога з визначенням місця проживання дітей

  Найболючіше питання при розірванні шлюбу, яке потребує особливої уваги до дрібниць та пошуку індивідуального підходу. Вирішується (1) консенсуально – сторони укладають угоду, або (2) примусово – через отримання рішення судді. В обох випадках потрібно прописати режим проживання дитини та графік відвідування таким чином, щоб це максимально забезпечувало добробут дітей, їх нормальний догляд та розвиток. Думка самої дитини – також враховується за певних обставин.

 6. Встановлення або оспорювання батьківства через суд

  Тестування ДНК під час судової процедури – єдиний спосіб, в який із майже 100-відсотковою впевненістю можна встановити біологічних батьків дитини. Без судової інстанції тут обійтись не вийде, адже юридична процедура не передбачає інших варіантів закріплення статусу походження дітей від певної пари за обставин, коли є спір. А без цього – неможливо надалі очікувати правових наслідків, пов'язаних із батьківством (аліменти, спадщина тощо).

 7. Позбавлення батьківських прав

  Справи щодо позбавлення батьківських прав потребують ретельної підготовчої роботи. Треба знайти фактичні підстави. Закріпити докази. Сформулювати мотивування та переконати суд в доцільності такого рішення. Разом із нашими сімейними юристами вам буде легше подолати цей складний шлях. Ми переберемо на себе клопоти по взаємодії зі свідками та спеціальними службами, виступимо на суді, виконаємо судове рішення.

 8. Усиновлення дитини під час війни

  Підставимо юридичне плече на всіх етапах усиновлення. Знаємо нюанси, тонкощі законодавчих вимог до усиновителів, допомагаємо правильно оформити й надати повний пакет документів. Проконсультуємо, роз’яснимо правові моменти простою мовою. Надамо всебічну підтримку у юридичних питаннях, щоб процес закінчився позитивно і ви отримали очікуваний результат якнайшвидше.

 • 2008

  Досвід у сімейних справах з 2008 року

  Маємо глибокі знання та практичний досвід, завдяки чому ми здатні забезпечити ефективну підтримку у будь-якій справі.

 • 11000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід в сімейному праві - більше 11000 консультацій та справ різної складності. Це запорука високоякісної підтримки у вашій справі.

 • 90/100

  Показник успіху

  Наші результати говорять самі за себе: 90% справ завершуються так, як цього очікують наші клієнти. Ця статистика відображає нашу здатність досягати поставлених цілей, забезпечуючи успішне вирішення справ у відповідності до очікувань та потреб тих, хто довіряє нам свої справи.

 • 5

  5 профільних фахівців

  Ми маємо окрему команду адвокатів, що спеціалізуються на питаннях, пов'язаних з сімейним правом. Це надає змогу формувати широку й якісну практику та дає вам можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого знаходження.

Успішні справи

ключові фахівці у Львові

 • Оксана Георгіївна Доготер

  Організована, вимоглива до себе й приязна до інших, людина вагомих знань та високої етики

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Стає не лише порадником з питань юриспруденції, а й другом

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • map

  Працюємо по всій Україні надаємо дистанційні консультації або виїжджаємо до Вас.

  Адвокат по сімейних справах прийме Вас в 11 офісах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Харків

Актум – це юридичний супровід сімейних справ у Львові та за кордоном. Кваліфіковані послуги досвідчених юристів та особиста підтримка адвокатів – задля вирішення питань в розумні строки та з необхідним результатом.

our team

орієнтовнавартість

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку