Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Військовий адвокат та військовий юрист у Львові

background
ACTUM

Військовий адвокат та військовий юрист у Львові

Юридична допомога військовослужбовцям та військовозобов’язаним у Львові

Адвокатське Об’єднання «Актум» – лідер в наданні адвокатських послуг українським захисникам та їх родинам. Консультуємо з військово-правничих питань, складаємо документи, представляємо інтереси.
 • 1. Службові розслідування і кримінальні справи
 • 2. Адмінсуди та цивільні позови
 • 3. Позасудове врегулювання конфліктів
 • 4. Примус держави до виконання обов’язків

Працюємо в галузі військового права з 2014. Офіс у Львові та онлайн-консультації.

natalia

популярні

запитання

 • ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ У МІСТІ ЛЬВІВ

  arrow
 • Коли необхідна правова допомога військовим, ветеранам та військовозобов'язаним

  arrow
 • ВІЙСЬКОВИЙ ЮРИСТ В МІСТІ ЛЬВІВ

  arrow
 • Від адвоката по мобілізації у Львові у зручний для себе спосіб ви отримаєте:

  arrow
 • Воєнний адвокат у Львові та області

  arrow
 • Адреса військових юристів та адвокатів у Львові

  arrow
 1. ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ У МІСТІ ЛЬВІВ

  Адвокат по військовим питанням у Львові – відповість на всі юридичні запитання, скерує дії у вірному напрямку, належним чином підготує пакет документів. Він знає як отримати й правильно оформити інформацію, що стане незаперечним доказом. Вміє спростовувати матеріали, на яких будується звинувачення. З ним ви не наробите помилок під час слідчих дій та у судовому засіданні. Й все зробите своєчасно.

 2. Коли необхідна правова допомога військовим, ветеранам та військовозобов'язаним

  Правова допомога військового адвоката у Львові конче потрібна у разі: тиску військкоматів та звинувачень в ухилянні; слідства та суду за невиконання наказу, непокору, СЗЧ, дезертирство, втрату зброї; незгоди з рішеннями ВЛК та МСЕК; затримання грошового забезпечення і виплат за поранення, неправильного нарахування пенсій та визначення групи інвалідності, відмови в статусі УБД; невизнання державою загибелі військового, тяганини з виплатою сум компенсації; спорів по службі, зокрема щодо переводу до іншої частини, звільнення тощо; штучного зволікання з виконанням рішень судів.

 3. ВІЙСЬКОВИЙ ЮРИСТ В МІСТІ ЛЬВІВ

  Консультація військових юристів зробить вас обізнаними у питаннях власних прав, а досвід військових адвокатів допоможе керувати ситуацією будь-якої складності. З моменту, коли в Україні запроваджено воєнний стан і розпочато загальну мобілізацію, правники АО «Актум» кожного дня консультують громадян з цього приводу. Юристи по військовим питанням у Львові в офісі, телефоном та онлайн частіше іншого допомагають тим, хто отримав повістку; служить у війську; є резервістом або ветераном; родич військових; їде за кордон.

 4. Від адвоката по мобілізації у Львові у зручний для себе спосіб ви отримаєте:

  Оперативний захист або виїзд до ТЦК та СП; консультацію щодо відстрочки, броні, повісток, виїзду за межі країни тощо; роз’яснення способу оскарження дій або бездіяльності працівників ТЦК та СП (військкоматів), командування частин, працівників медичних закладів. Співробітники ТЦК та СП, частин і підрозділів, працівники медичних установ – далеко не взірець доброчесного виконання вимог закону навіть у мирні часи. В умовах воєнного стану, коли громадяни зазнають масштабного застосування актів примусу та обмеження конституційних прав, всі недоліки системи вилазять на зовні особливо гостро.

 5. Воєнний адвокат у Львові та області

  Велика війна, що прийшла в Україну у 2022, поставила перед людьми купу запитань, пов’язаних з введенням воєнного стану та загальною мобілізацією. Воєнний адвокат забезпечить: правильно складені юридичні документи (звернення, рапорти, скарги, позови); покроковий план дій для позитивного вирішення питань звільнення або переводу; підказки щодо врегулювання конфліктів в частині або підрозділі; перевірку правильності розрахунку пенсій та виплат, встановлення групи інвалідності, невизнання УБД; поради щодо способу спонукання держави до визнання смерті військового та компенсації сім’ї загиблого.

 6. Адреса військових юристів та адвокатів у Львові

  Львівський офіс знаходиться за адресою м.Львів, вул. Голубовича 37. Запишіться на консультацію залишивши запит або зателефонувавши.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Доготер Оксана Георгіївна

  Рішуча та наполеглива – звертайтесь, коли затягли в ТЦК, дурить ВЛК, везуть у ДБР

  Доготер Оксана Георгіївна
 • Лебєдєва Тетяна Олександрівна

  Фахівець із підстав для відстрочки, виїзду чоловіків за кордон, шлюбних питань

  Лебєдєва Тетяна Олександрівна
 • Гнатик Наталя Ігорівна

  Юрист-дослідник, першою відшукує зміни у законах та судовій практиці, знавець нюансів

  Гнатик Наталя Ігорівна
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Прямо сьогодні Ви можете завітати в офіс у містах України: Киев, Львов, Славянск, Днепр, Одесса, Николаев, Житомир, Кривой Рог, Херсон, Покровск, Харьков.

Адвокати «Актум» – лідер думок в захисті військових. Заощаджуємо клієнтам час та бережемо нерви, отримуючи бажаний результат.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Воєнний адвокат у Львові – правник з профільним досвідом саме в категорії справ, які є актуальними для призовників, військовослужбовців, резервістів, ветеранів, членів їх сімей тощо.