background
ACTUM

Адвокат ТЦК - супровід та консультація юриста для військкомату

МОБІЛІЗАЦІЯ НЕ СКАСОВУЄ ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА

«Військовозобов'язані» – термін, який в Україні на слуху у всіх. Життя людей тепер прямо чи опосередковано зводиться до Територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки, які діють під егідою Міноборони. Реальність така, що консультація юриста з приводу військкомату та супровід адвоката в ТЦК наразі чи не найпопулярніші юридичні послуги.

В Адвокатському об'єднанні Актум зібрані кращі юристи у галузі військового права: ми з 2014 року захищаємо права призовників, діючих військовослужбовців та ветеранів сил оборони України. Наші юридичні офіси - в 11 містах по всій країні: 25 військових адвокатів працюють 365 днів на рік.

Звертайтесь. Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

natalia

популярні

запитання

 • Консультація юриста з питань військкомату: будь-які питання мобілізації

  arrow
 • Супровід юриста у військкоматі (ТЦК): бути під захистом

  arrow
 • Юрист для військкомату: виїзд за кордон

  arrow
 • Юрист по питаннях військкомату в Києві

  arrow
 • Юрист для військкомату, для підприємств і організацій

  arrow
 • Переваги Актум у спорах з ТЦК та ВЛК

  arrow
 1. Консультація юриста з питань військкомату: будь-які питання мобілізації

  Воєнний стан діє - мобілізація продовжується. Законодавчі норми щодо військовозобов'язаних змінюються постійно. Звичайній людині без юридичної допомоги важко важко все це осягнути. Супровід адвоката до ТЦК та СП допоможе розібратися у таких питаннях, як: процедура вручення повістки та її наслідки (адмінпротокол за неявку, слідча перевірка за ухилення); хто має право на відстрочку від призову та як його реалізувати. Крім того супровід юриста у взаємодії з ТЦК та СП стане у пригоді під час проходження медичної комісії, щоб обстеження провели належним чином.

 2. Супровід юриста у військкоматі (ТЦК): бути під захистом

  Люди у пікселі – співробітники ТЦК – сприймаються як загроза, небезпека. І скільки б ви не дивилися відео-інструкції в інтернеті – вони представники влади, авторитет держави легітимізує їхні дії. Хочете бути на рівних – вам потрібен надійний захисник, а саме супровід юриста до ТЦК: щоб підготувати відповідні документи; аргументувати підстави для відстрочки, надання компенсацій та пільг; змусити ВЛК прийняти меддокументи та провести апаратне обстеження, аналізи; запустити процедуру оформлення УБД. І просто бути поруч – захищати від помилок, пасток, свавілля.

 3. Юрист для військкомату: виїзд за кордон

  2024 рік відзначився нововведеннями процедури при виїзді з країни: прикордонники неправомірно вимагають довідки з ТЦК – про зняття з обліку, непридатність до військової служби тощо. Підготуватися до таких ситуацій, правильно на них реагувати – допоможе консультація адвоката. Він розповість, які документи необхідні, як зафіксувати відмову в пропуску за кордон і куди звернутися, щоб її скасувати. За необхідності, адвокат особисто представить ваші інтереси під час оскарження в адміністративному або судовому порядку.

 4. Юрист по питаннях військкомату в Києві

  Наш київський офіс – штаб-квартира Актум. Тут працюють Олена Хоменко та Наталя Коровіна – співзасновники об'єднання, блискучі адвокати з військових справ. Віктор Бондаренко – майстер апеляцій на рішення військово-лікарських комісій: на його рахунку сотні виграних справ, зокрема в Центральній ВЛК. А з таким ретельним юристом по справах військкомату як Наталія Гнатик – вам не доведеться хвилюватися за документи, необхідні для зняття з військового обліку, перетину кордону, оформлення статусу УБД, отримання виплат та компенсацій, супровід до ТЦК та СП.

 5. Юрист для військкомату, для підприємств і організацій

  Окрім приватних осіб, юридична допомога у військкоматах необхідна компаніям і підприємствам. Актум надає послуги практичних тренінгів для штатного персоналу - на знання мобілізаційного законодавства та поведінки в ТЦК та на ВВК. Також ми готові надати вам правовий супровід процедури та процесу отримання відстрочки від призову, бронювання працівників від мобілізації, супровід в ТЦК.

 6. Переваги Актум у спорах з ТЦК та ВЛК

  Наші головні переваги: сильні адвокати; багаторічний досвід; емпатія до людей – ми дійсно хочемо допомогти. В адвокатському об'єднанні зібрані військові юристи з різною спеціалізацією. Замовте консультацію експерта у вашому питанні за доступною вартістю: онлайн-бесіда – 550 грн.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Куля Володимир Сергійович

  Львівський офіс. Керівник напрямку оскарження ВЛК

  Куля Володимир Сергійович
 • Андрій Васильович Ковальов

  Партнер об'єднання. Київський офіс.

  Андрій Васильович Ковальов
 • Валерій Вікторович Нікітін

  Керівник офісу у Слов'янську

  Валерій Вікторович Нікітін
 • Хоменко Олена Миколаївна

  Партнер об'єднання. Київський офіс

  Хоменко Олена Миколаївна
 • Кузменко Вікторія Вікторівна

  Дніпровський офіс.

  Кузменко Вікторія Вікторівна
 • Бондар Артем Васильович

  Керівник Одеського офісу. Керівник напрямку військового права

  Бондар Артем Васильович
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Керівник філії в Миколаєві. Стає не лише порадником з питань юриспруденції, а й другом

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Офіси адвокатів Актум: Одеса, Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Харків

Адвокати Актум – це ваша страховка та підтримка. Супровід адвоката в ТЦК: проконсультуємо, супроводимо, захистимо.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації. Звернутися за допомогою до військового юриста можна, скориставшись номером, вказаним на сторінці