background
ACTUM

Поведінковий тренінг "Як поводити себе з ТЦК та СП"

ЗНАННЯ ПРАВ ТА ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ З ТЦК та СП - ЗАПОРУКА ВАШОЇ БЕЗПЕКИ

Під керівництвом професора кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України, д.ю.н. Попова Г.В. ми розробили практичний поведінковий тренінг.

Це практичний тренінг з відпрацюванням моделі поведінки військовозобов’язаних у різноманітних ситуаціях.

Тренери – військові адвокати, які кожного дня консультують та надають адвокатський супровід військовозобов’язаним у ТЦК.

Якщо знати, як себе поводити та як відстоювати свої права, більшість проблем можливо уникнути з самого початку.
natalia

популярні

питання

 • Чому ми його розробили?

  arrow
 • Що саме ви отримуєте на тренінгу?

  arrow
 • Індивідуальна консультація + методичний матеріал

  arrow
 • Формат тренінгу

  arrow
 • Тренінг для підприємств

  arrow
 • Інщі послуги для підприємств та військовозобов'язаних

  arrow
 • Чи можливо витягнути людину з військкомату?

  arrow
 • Щомісячна Адвокатська підтримка

  arrow
 1. Чому ми його розробили?

  За останні місяці зросла кількість звернень та випадків, коли представники ТЦК: (1) тиснуть на чоловіків та змушують “негайно проїхати” до ТЦК, а потім у людини нема можливості навіть поспілкуватись з рідними; (2) Часто ТЦК ігнорують або не надають можливості довести наявність проблем зі здоров'ям; (3) Часом людину позбавляють можливості та часу довести законні підстави на відстрочку; (4) Вам дають підписувати документи, які підписувати не можна.

 2. Що саме ви отримуєте на тренінгу?

  (1) Адвокати підготують вас до спілкування з співробітниками ТЦК (на вулиці, в авто, в військкоматі тощо); (2) На тренінгу програються практичні ситуації та надаються “слова” та “дії”, які треба та можна робити/говорити та що не треба; (3) Надаються знання та навички, як відстояти свої законні права та максимально захиститись від їх порушень.

 3. Індивідуальна консультація + методичний матеріал

  Учасники проходять індивідуальне анкетування та отримують консультацію спеціаліста, виходячи з оцінки підстав бути мобілізованим або отримати законну відстрочку. Після тренінгу учасник отримує: договір правової допомоги (для швидкої реакції в разі чого), пам'ятку з ключовою інформацією та нотатками.

 4. Формат тренінгу

  Двогодинний тренінг у 2-ох форматах: 🏢 Оффлайн – в офісі навчального центру Актум 🖥 Онлайн – через веб-конференцію в Zoom. Проводимо індивідуально або у групі (до 10 людей). Індивідуальні заняття по запису. Групові 2 рази на тиждень.

 5. Тренінг для підприємств

  Ми проводимо навчання на підприємствах або в наших офісах. Вартість, склад, кількість груп та формат занять ми підлаштовуємо під потреби компаній. Обговорюється в індивідуальному порядку.

 6. Інщі послуги для підприємств та військовозобов'язаних

  Супровід в бронюванні, оформлення відстрочки, налагодження процесів військового обліку, консультування та захист військових й військовозобов'язаних. Зателефонуйте по номерах на сайті для зв'язку з помічниками Адвокатів Актум для отримання детальної інформації.

 7. Чи можливо витягнути людину з військкомату?

  Якщо були порушені ваші права, то це цілком можливо. Головне - діяти швидко, фіксувати порушення, не підписувати документи, які ви не розумієте, надавати відповідну інформацію, та щоб адвокат міг оперативно звертатися у відповідні органи. Але краще розуміти свої права заздалегідь та діяти так, щоб не доводити до цього. Саме тому ми і розробили цей тренінг.

 8. Щомісячна Адвокатська підтримка

  Наявна група з помічником та Адвокатом, в яку можна долучити родича для швидкого реагування та захисту ваших прав. Вартість залежить від кількості консультацій без черги в місяць. Зобов'язання Адвокатського об'єднання Актум - надати вам військового адвоката за 15 хвилин після звернення.

 • 2014

  Досвід у військових справах з 2014 року

  Ми успішно представляємо інтереси наших клієнтів у складних ситуаціях, пов'язаних із військовим правом. Наша команда має глибокі знання та практичний досвід, завдяки чому ми здатні забезпечити ефективну підтримку у будь-якій справі.

 • 38000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід в питаннях щодо мобілізації та захисту військових. Наш досвід є запорукою високоякісної підтримки у вашій справі та досягнення результату.

 • 90/100

  Показник успіху

  Ми - адвокати, яким довіряють. Наші результати говорять самі за себе: 90% справ завершуються так, як цього очікують клієнти. Ця статистика відображає нашу здатність досягати поставлених цілей, забезпечуючи успішне вирішення справ у відповідності до очікувань та потреб тих, хто довіряє нам свої справи.

 • 25

  25 профільних фахівців в різних містах

  Ми маємо окрему команду адвокатів, що спеціалізуються на військових питаннях. Це надає змогу формувати широку та якісну практику, дає вам можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого знаходження.

Наші клієнти

ТРЕНІНГ ПРОВОДЯТЬ

 • Олена Миколаївна Хоменко

  Партнер об`єднання. Кожного дня захищає військових та військовозобов'язаних.

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Адвокат Львівського офісу. Веде кримінальні та військові справи з 2014 року.

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Адвокат Дніпровського офісу Актум. Спеціалізація - військові справи.

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Ігор Іванович Мунтяну

  Адвокат Одеського офісу. Спеціаліст в бронюванні та супроводі підприємств.

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Артем Васильович Бондар

  Керівник практики військового права. Адвокат Одеського офісу Актум.

  Артем Васильович Бондар
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо дистанційні консультації або виїжджаємо до Вас

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Якщо знати, як себе поводити та відстоювати свої права, більшість проблем з ТЦК та СП можливо уникнути з самого початку.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для залишення запиту або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.