Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Відстрочка від мобілізації - адвокат (юрист) з питань мобілізації

background
ACTUM

Відстрочка від мобілізації - адвокат (юрист) з питань мобілізації

СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ – СТІЛЬКИ ОБСТАВИН, І ПРОЦЕДУРА МОБІЛІЗАЦІЇ ЦЕ ВРАХОВУЄ, АЛЕ…

Мене звати Тетяна Лебедєва, в Актум я працюю адвокатом по військовим питанням. Оскарження вручення повісток і скасування штрафів за неявку по них, обгрунтування права на відстрочки від призову, проходження ВЛК та супровід у ТЦК – щоденна робота нашої юридичної команди з 2014 року.

За роки практики ми бачили усю бездушність та незграбність системи військкоматів. І добре розуміємо, наскільки важко необізнаній в законах людині мати з нею справу.

Звертайтесь. Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

natalia

популярні

запитання

 • Порядок надання відстрочки від призову на військову службу

  arrow
 • Поведінковий тренінг "Як поводити себе з та у ТЦК"

  arrow
 • Отримання повістки

  arrow
 • Оформлення відстрочки

  arrow
 • Оскарження дій РТЦК та СП

  arrow
 • Оскарження висновку ВЛК при РТЦК та СП

  arrow
 • Примусове утримання в РТЦК та СП

  arrow
 • Адміністративний протокол про ухилення від мобілізації

  arrow
 • Захист у кримінальних справах про ухилення від мобілізації

  arrow
 1. Порядок надання відстрочки від призову на військову службу

  Відстрочка від мобілізації у воєнний час надається певним категоріям військовозобов'язаних: заброньовані, інваліди, ті, хто самостійно виховують дитину, громадяни, які виховують дитину з інвалідністю або тяжкими хворобами, особи, які займаються доглядом за інвалідом; ті, хто утримує дітей-сиріт, військовозобов’язані, які утримують 3 або більше неповнолітніх, опікуни людей з інвалідністю тощо. Варто зазначити, що при вагітній дружині та дитині до 3 років особа не отримає відстрочки. Зверніться до адвоката для аналізу ваших обставин, щоб визначитися з підставами для відстрочки.

 2. Поведінковий тренінг "Як поводити себе з та у ТЦК"

  За останні місяці зросла кількість звернень та випадків, коли представники ТЦК: (1) тиснуть на чоловіків та змушують “негайно проїхати” до ТЦК, а потім у людини нема можливості навіть поспілкуватись з рідними; (2) Часто ТЦК ігнорують або не надають можливості довести наявність проблем зі здоров'ям; (3) Часом людину позбавляють можливості та часу довести законні підстави на відстрочку; (4) Вам дають підписувати документи, які підписувати не можна.

 3. Отримання повістки

  Повістку можна отримати декількома шляхами: поштою, на роботі, на вулиці, на блок-посту тощо. Кожна ситуація має свої правові особливості. В будь-якому разі треба визначитися з повноваженнями особи, що цю повістку видає. Адвокат з питань мобілізації перевірить законність підстав, відповідність повістки законним вимогам. Сама по собі повістка це ще не означає вашої мобілізації. Є практика оскаржень дій ТЦК, адміністративних протоколів та досвід роботи зі справами щодо ухилення від мобілізації. Треба вчасно звертатися до адвоката, щоб не наробити у стресі помилок.

 4. Оформлення відстрочки

  Для отримання відстрочки потрібно подати до ТЦК відповідну заяву та документи, які підтверджують, що особа не підлягає призову, і є підстава для відстрочки. Можливий перелік документів, які додаються до заяви (індивідуально): висновок МСЕКу; медичні довідки, які підтверджують стан здоров’я особи або її родичів; свідоцтва про народження дітей тощо. Заява реєструється та має бути розглянута у відповідні строки. В результаті - надання відстрочки від призову із відміткою у військово-обліковому документі. Адвокат по мобілізації допомагає з підготовкою пакета документів та супроводжує процес.

 5. Оскарження дій РТЦК та СП

  Незаконна зупинка транспортного засобу та особи, незаконна перевірка документів, незаконне затримання, незаконне проникнення в приміщення, незаконне утримання в РТЦК та поліції тощо - такі дії є підставою для оскарження та захисту ваших прав. В першу чергу варто своєчасно звернутися до адвоката, який проаналізує ситуацію, що склалася та реальні обставини подій. Адвокат розробляє план вашого захисту та супроводжує процес - з метою звернення до контролюючих органів та суду. Не зволікайте та не витрачайте час даремно - кожен день погіршує ситуацію та зменшує шанси на позитивний результат.

 6. Оскарження висновку ВЛК при РТЦК та СП

  Для визначення підстав неправомірності рішення ВЛК слід звернути увагу та проаналізувати медичні картки, виписки з лікарень, зосередитись на хронічності захворювань та їх перебігу. Оскаржити висновки ВЛК можна у досудовому порядку та через суд. Потрібно написати заяву/скаргу з проханням переглянути вказане рішення вищою ВЛК; долучити усі відповідні медичні документи, копію попереднього рішення. В разі наявності підстав, юрист з питань мобілізації зможе допомогти в оскарженні. Це значно підвищує вірогідність успіху. Важливо зазначити, що процес оскарження рішення ВЛК не звільняє від призову.

 7. Примусове утримання в РТЦК та СП

  Для підвищення шансів на захист та своєчасного виходу з РТЦК без повістки "на відправку" необхідно запам'ятати наступне: уважно ознайомлюватись з усіма документами, що надаються для підпису; не підписувати жодного документа без погодження з адвокатом; фіксувати усі дії в межах можливості; викликати представників поліції задля фіксації фактів порушень; звернуться до адвоката прямо з РТЦК для отримання оперативної консультації. Краще за все потурбуватись за це завчасно - запам'ятати свої права, отримати поради адвоката, укласти з ним договір для швидкого реагування та звернення за допомогою.

 8. Адміністративний протокол про ухилення від мобілізації

  Треба дуже уважно ставитися до ситуації, коли вас притягають до адмін відповідальності щодо ухилення від мобілізації. Це важливий момент - не можна втрачати час, якщо не бажаєте погіршити своє правове становище та довести справу до кримінальної відповідальності. У вас є обмежений час для оскарження адмін постанови. Якщо цього не буде зроблено з'являютсья підстави у правоохоронної системи для криміналізації вашої справи. Своєчасно зверніться до адвоката, щоб оскаржити відповідні дії, якщо адміністративний протокол був складений в незаконний спосіб.

 9. Захист у кримінальних справах про ухилення від мобілізації

  Коли мова йде про кримінальну справу тут вже не до сміху. Інколи кримінальні справи заводять безпідставно, передчасно або помилково. Задача адвоката в такому випадку - захистити права клієнта та зменшити або ліквідувати загрози: довести неправомірність та безпідставність (якщо це можливо), проконтролювати законність процесу, знайти підстави для пом'якшення. Наші фахівці виступлять на Вашій стороні у конфлікти з законом: їх глибоке знання кримінального права, великий досвід і співчутлива особиста підтримка – допоможуть пережити чорні дні.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Олена Миколаївна Хоменко

  Загострене відчуття відповідальності, вміння твердо відстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Віктор Вікторович Бондаренко

  Уособлення адвоката європейського типу, юриста, що цінує кращі міжнародні традиції

  Віктор Вікторович Бондаренко
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Стає не лише порадником з питань юриспруденції, а й другом

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • Ігор Іванович Мунтяну

  Поєднує в собі високу працездатність, вміння знаходити позитивні варіанти рішень

  Ігор Іванович Мунтяну
 • Степан Михайлович Потюк

  Завжди в русі по дорозі до нових вершин, як у роботі, так і у навчанні

  Степан Михайлович Потюк
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо дистанційні консультації або виїжджаємо до Вас

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Людина не повинна бути гвинтиком системи. І якщо держава про це забуває – кожен має право взяти до рук ефективну зброю: Конституцію та законодавство. А ми – допоможемо її використати максимально результативно.

our team

Контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.