Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Цивільний позов у кримінальному провадженні

background
ACTUM

Цивільний позов у кримінальному провадженні

ДОСИТЬ БУТИ ПОСТРАЖДАЛИМ – СТАНЬ ПОЗИВАЧЕМ І ОТРИМАЙ ВІДШКОДУВАННЯ

Саме так! Цивільний позов у кримінальному провадженні – найбільш ефективний спосіб отримати компенсацію за злочин. Адже його буде розглянуто судом разом із кримінальною справою, що є найкоротшим шляхом до відновлення прав потерпілих. Щоб підготувати та супроводжувати цивільний позов у кримінальному провадженні потрібно мати хист і досвід доведення та обґрунтування розміру шкоди (майнової, моральної), тому радимо звернутися до адвоката по кримінальним справам . Наші спеціалісти мають 25-річний досвід та практику з надання таких послуг, завдяки чому отримують максимальний розмір компенсації, досягають вигідних умов мирових угод, забезпечують реальне виконання судового рішення.
natalia

популярні

запитання

 • Роль цивільного позову в кримінальному провадженні

  arrow
 • Пред’явлення цивільного позову в кримінальному провадженні

  arrow
 • Цивільний позов у межах кримінального провадження: переваги

  arrow
 • Замовити позовну заяву по кримінальній справі

  arrow
 1. Роль цивільного позову в кримінальному провадженні

  Письмова вимога потерпілої сторони (наприклад, власника поцупленого майна) про компенсацію шкоди від злочину – у кримінальному провадженні оформлюється позовною заявою. У цивільному позові може йтись про: відшкодування вартості майна; компенсацію за шкоду здоров’ю; виплат за моральну шкоду. Подання цивільного позову – підстава для невідкладного арешту активів цивільних відповідачів, що важливо для отримання повної компенсації за злочин.

 2. Пред’явлення цивільного позову в кримінальному провадженні

  Позов можна заявити на стадії досудового слідства та до початку розгляду кримінальної справи у суді, а саме: до моменту оголошення обвинувального акту прокурором у судовому засіданні. Позовні вимоги пред’являють: злочинцю (підозрюваному/обвинуваченому); фізичним або юридичним особам, на яких закон покладає юридичну відповідальність за дії інших (наприклад, роботодавець або батьки неповнолітніх).

 3. Цивільний позов у межах кримінального провадження: переваги

  Порівняно з цивільним процесом судового захисту, в цьому випадку: доведення вини – обов’язок держави; спрощена, скорочена процедура; звільнення від мита; рішення за позовом буде разом із вироком. Характер і розмір шкоди – входить у предмет доказування по кримінальній справі: правоохоронці зобов’язані вчинити всі дії щодо його визначення – провести експертизи, доставити у суд свідків й т.ін.

 4. Замовити позовну заяву по кримінальній справі

  Правознавці адвокатського об’єднання «Актум» надають юридичну допомогу зі складання цивільного позову в межах кримінального провадження: працюємо у Києві та ще у 11 містах України. Призначити бесіду чи онлайн-консультацію щодо відшкодування за злочин можна у будь-який день з 8.00 до 22.00.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Львівський офіс. Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Партнер Об'єднання. Київський офіс. Працює по всій України.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Тетяна Юріївна Книш

  Дніпровський офіс. Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Артем Васильович Бондар

  Керівник одеського офісу. Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Жмуцький Микола Володимирович

  Керівник Житомирського офісу.

  Жмуцький Микола Володимирович
 • ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН

  Керівник Слов'янського офісу

  ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Наші офіси у 11 містах України: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Слов'янськ, Чернівці

Зважте на переваги розгляду цивільного позову разом із кримінальною справою, а наші адвокати – допоможуть отримати повну компенсацію шкоди від злочину.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.