Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат з кримінальних справ: Дніпро та область

background
ACTUM

Адвокат з кримінальних справ: Дніпро та область

БОРОТИСЯ З СИСТЕМОЮ БЕЗ АДВОКАТА - ЗНАЧИТЬ ПРОГРАТИ

Змагання на виживання - базовий принцип судочинства. У кримінальному процесі сторона звинувачення – це держава, в особі оперативників, слідчих, прокурорів та навіть суддів. Інша сторона – громадянин, і, як правило, він у юриспруденції не дуже обізнаний. Проте Закон наділив його правом на захист.Будь-яка людина може залучити на свій бік досвідченого правознавця – кримінального адвоката. Хист, рішучість і талан кваліфікованого юриста – буде ефективною зброєю у цьому змаганні.

Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

Андрій Васильович Ковальов, адвокат, керівник напряму кримінального права з понад 25-річним досвідом

natalia

популярні

запитання

 • Кращі адвокати Дніпра з кримінальних справ

  arrow
 • По яких справах захищаємо

  arrow
 • Вартість послуг кримінального адвоката для окремих слідчих дій

  arrow
 • Вартість комплексного проведення кримінальної справи на різних стадіях

  arrow
 • Кримінальний адвокат у Дніпрі для підозрюваних та обвинувачених

  arrow
 • Адвокати для потерпілих у Дніпрі

  arrow
 • Адвокат у Дніпрі для свідків

  arrow
 • Захист бізнесу в Дніпрі від кримінального переслідування

  arrow
 1. Кращі адвокати Дніпра з кримінальних справ

  Досвід у структурах кримінальної юстиції, адвокатська практика зі спеціалізацією на захисті від обвинувачень за категоріями злочинів - вбивства, розбої, насильство, наркотики, корупція та ін. Адвокатське об'єднання «Актум» – консолідований та багатогранний досвід 25 кримінальних юристів. Так, Тетяна Книш – наш кримінальний адвокат у Дніпрі – 12 років вдосконалювала знання кримінального права в прокуратурі та суді. І тепер вона в когорті найвідоміших юристів країни. В Актум ви можете обрати будь-якого адвоката колегії, а якщо не вийде співпраці – замінити.

 2. По яких справах захищаємо

  До ваших послуг кримінальні адвокати з досвідом захисту від обвинувачень по всім поширеним статтям Кримінального кодексу (крадіжки, наркотики, хуліганство та ін.). Зокрема й таким актуальним, як військові: Актум – №1 в Україні з захисту військовозобов'язаних та військовослужбовців. Коли потрібен адвокат у кримінальних справах у Дніпрі з таких специфічних злочинів, як порнографія, шахрайство з використанням IT, колабораціонізм, хабарництво – це до нас. Один з кращих в країні адвокатів «ДТП з тяжкими наслідками» – наш колега Євген Кабанов.

 3. Вартість послуг кримінального адвоката для окремих слідчих дій

  Юридична робота під час допиту, затримання, обшуку, медичного огляду, висунення підозри, обрання заходу запобігання у суді та ін. – від 4 000 грн. Кримінальний адвокат у місті Дніпро – приїде швидко, проконсультує та роз'яснить ситуацію, підтримає психологічно. Під час слідчих дій він: оцінить законність підстав для порушення справи, видання ордера на обшук та ін.; проконтролює поведінку слідчого та оперативників, а також виклад подій та результатів у протоколі; керуватиме ризиками у майбутньому.

 4. Вартість комплексного проведення кримінальної справи на різних стадіях

  Всебічний захист клієнта в кримінальному провадженні – оптимальний варіант адвокатської допомоги: ви наймаєте спеціаліста - він займається всіма аспектами справи та відповідає за результат. Ціна юридичних послуг – питання індивідуальне. Все залежить від складності кримінального процесу у конкретному злочині, тривалості та масштабів роботи адвоката. Орієнтовна вартість: слідство/суд/апеляція – від 15 тис. грн. Гонорар остаточний: доплачувати за кожну слідчо-процесуальну дію чи побачення у СІЗО – не потрібно.

 5. Кримінальний адвокат у Дніпрі для підозрюваних та обвинувачених

  Стали об'єктом кримінального переслідування у Дніпрі або у Дніпропетровській області – без зволікань звертайтеся за правовою допомогою. Ми – завжди на крок попереду та діємо проактивно, тому гарантуємо надійний захист під час слідства – в поліції, СБУ, ДБР. Рішучі та переконливі адвокати для судових процесів: вміємо відстоювати свою позицію. Знаходимо нестикування, розбіжність в обвинуваченні та вироку – наші апеляції та касації задовольняють.

 6. Адвокати для потерпілих у Дніпрі

  Злість та рішучість кримінального юриста – нівелюють некомпетентність чи ангажованість правоохоронної системи. Ми змусимо відкрити кримінальну справу, будемо спонукати до притягнення злочинців до відповідальності. Обґрунтуємо розмір матеріальної шкоди та суму за моральну шкоду, стягнемо компенсацію через позов у кримінальному процесі. Подбаємо про арешт активів злочинців, щоб не втратити реального виконання судового вердикту.

 7. Адвокат у Дніпрі для свідків

  Готуємо, консультуємо клієнтів, яких викликали на допит до слідчого: у процесуальних правах, пояснюємо алгоритм дій, попереджаємо про типові хитрощі та пастки. Супроводжуємо на допит та беремо участь в ньому. Скасовуємо арешти майна та банківських рахунків, вилучення електроніки.

 8. Захист бізнесу в Дніпрі від кримінального переслідування

  Адвокатська допомога у випадку обвинувачення у податкових та економічних злочинах, спонсорстві тероризму/сепаратизму, махінаціях з держзакупівлями, картельних змовах. Захищаємо від комбінованих рейдерських атак (штучні кримінальні справи), арешту виробництва та складів, вилучення документації. Менеджмент ризиків: правильно пропишемо пункт у договорі, а в контракті – грамотно змінимо. Контррозвідка (прослуховування, «жучки»).

 • 1998

  ДОСВІД

  Понад 25 років досвіду кримінальної практики

 • 25

  СИНЕРГІЯ

  Для вас працюють 25 кримінальних адвокатів

 • 1

  ТУТ І ЗАРАЗ

  Час доступу до адвоката – в межах однієї години. Щоденно, без вихідних.

 • 950|15 000

  ЦЕ ЧЕСНО

  Проконсультуємо з питань кримінального права за 950 грн, з аналізом документів – від 2 000 грн. Вартість захисту на слідстві та у суді – від 15 000 грн. Без доплат.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Тетяна Юріївна Книш

  Дніпровський офіс. Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Партнер Об'єднання. Київський офіс. Працює по всій України.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Артем Васильович Бондар

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Жмуцький Микола Володимирович

  Керівник Житомирського офісу.

  Жмуцький Микола Володимирович
 • ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН

  Керівник Слов'янського офісу

  ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Дніпровський офіс та область.

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Наші офіси у 11 містах України: Дніпро, Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Слов'янськ, Чернівці

Свій професійний адвокат у кримінальній справі – реальна можливість перемогти у поєдинку з державною системою.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.