background
ACTUM

Адвокат у справах про розбій (стаття 187)

ПОМ'ЯКШИТИ ПОКАРАННЯ, ВИВЕСТИ ІЗ СПРАВИ – ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ЩОДО РОЗБОЮ

Немає нічого доброго у справах про розбійні напади. Ні для обвинувачених, ні для потерпілих. Але ті й інші хочуть чесного, справедливого рішення. Розуміючи його по-своєму.Адвокатське об’єднання Актум – 15 кримінальних юристів: працюємо по всій країні. Досвід у справах за статтею 187 КК – з 1998 року. Станемо вашим захисником, підтримаємо та пройдемо разом шлях до задовільного вироку суді.natalia

популярні

запитання

 • Що саме Кримінальний Кодекс України трактує як розбій?

  arrow
 • Яке покарання за розбій?

  arrow
 • Чи можна захищатися від обвинувачення у розбої?

  arrow
 • Послуги адвоката у справах про розбій

  arrow
 • Адвокат у справі про розбій для потерпілих

  arrow
 1. Що саме Кримінальний Кодекс України трактує як розбій?

  Розбійний напад – термін, що точніше характеризує цей тяжкий злочин. Застосовуючи насильство (фізичне або психічне) до потерпілого, злочинець забирає його майно. На відміну від грабежу, воно обов’язково має нести загрозу для життя і здоров’я жертви. Злочинець діє агресивно – з метою негайно заволодіти чужим майном, усвідомлює протиправність дій та прагне негайно реалізувати свій задум. Це складний для кваліфікації склад, а робота адвоката за статтею 187 КК України нерідко змушує перекваліфікувати розбій у грабіж, крадіжку і навіть самоуправство.

 2. Яке покарання за розбій?

  Якщо в мирний час за розбій можна було відбутися 3 роками ув’язнення в виправній колонії, то в період воєнного стану так вже не вийде. Від 8 до 15 років з конфіскацією майна – санкція частини 4 ст. 187 КК за розбійний напад під час війни. Інші кваліфікуючі ознаки розбою, що погіршують становище обвинуваченого: попередня змова з співучасниками; рецидив; проникнення у житло/офіс/склад; великий і особливо великий масштаб здобичі – 250/600 податкових соціальних пільг (у першому півріччі 2024 року вона становить 1514 грн); тяжке тілесне ушкодження у потерпілого.

 3. Чи можна захищатися від обвинувачення у розбої?

  Беззаперечно. Відпускати справу напризволяще – погана стратегія, активний захист – практичніше. У справі можна спростовувати: причетність; сам факт умислу на розбійний напад; розмір шкоди; наявність і ступінь тяжкості тілесних ушкоджень, насильство як таке; незаконне проникнення в приміщення; відносини у групі осіб, ролі та конкретні дії. Адвокат у справах про розбій – це кваліфікована допомога, щоб розібратися з обставинами, які впливають на кваліфікацію інкримінованих дій: чиє було майно, цивільно-правові відносини сторін, ексцес виконавця та ін.

 4. Послуги адвоката у справах про розбій

  Які завдання зможе взяти на себе кримінальний адвокат? Спростувати висновок обвинувачення про причетність клієнта до розбійного нападу. Нівелювати доводи слідчого та прокурора про наявність у діях підзахисного складу інкримінованого злочину. Знайти та правильно оформити факти, що зобов’язують суддю пом’якшити покарання. Консультація адвоката – обов’язкова перед першим допитом. Участь адвоката у слідчих діях – гарантія від маніпуляцій, самообмови, підлогу. Захисник у суді – беззаперечно, якщо не хочете віддати свою долю на поталу правоохоронній системі.

 5. Адвокат у справі про розбій для потерпілих

  Далеко не завжди потерпіла сторона знаходить адекватну реакцію на факт розбійного нападу з боку поліції. Особливо, якщо злочин вчинено в умовах неочевидності – коли злодії не встановлені. Адвокатська допомога – важіль для того, щоб машина слідства зрушила з «мертвої точки». Коли злочинця затримано, виникає питання виплат за шкоду – майнову та моральну. У тому числі – витрати на лікування та реабілітацію. Цивільний позов у кримінальному провадженні – юридичний інструмент, який дозволяє арештувати активи злочинців та стягнути компенсацію.

 • 1998

  ДОСВІД

  Практика у справах щодо розбою – з 1998 року.

 • 25

  НАЙКРАЩІ

  Висококваліфікований колегіум кримінальних юристів по справах про розбій – на вас працюють 25 спеціалізованих адвокатів.

 • 1

  БЕЗ ЗАТРИМОК

  Консультація юриста по розбою – в межах години. Щоденно – у нас немає вихідних/святкових днів.

 • 950 |15 000

  ДОСТУПНО

  Вартість консультації по розбою – 950 грн. Ціна захисту в поліції/суді – від 15000 грн.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Руслан Олександрович Пронін

  Керівник напрямку корупційних справ та захисту бізнесу

  Руслан Олександрович Пронін
 • Тетяна Юріївна Книш

  Дніпровський офіс. Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Партнер Об'єднання. Київський офіс. Працює по всій Україні.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Артем Васильович Бондар

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Жмуцький Микола Володимирович

  Керівник Житомирського офісу.

  Жмуцький Микола Володимирович
 • Андрій Васильович Ковальов

  Керівник напряму кримінального права з понад 25-річним досвідом

  Андрій Васильович Ковальов
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Консультація

  кримінального адвоката в 11 офісах: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Слов'янськ, Чернівці

Досвідчений адвокат по розбоях – спеціаліст, чия робота впливає на статтю і термін, а значить і на ваше майбутнє.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.