background
ACTUM

Адвокат по вбивствах

Профільна діяльність Актум - захист в ст. 115-121 ККУ

Послуги кримінального адвоката по вбивствах – профільна діяльність Актум. Досвід слідчої роботи, підтримки держобвинувачення та сотень судових процесів у якості захисників обвинувачених. Ми знаємо, як діяти у випадку приховування вбивства, неналежного розслідування; обвинувачення невинного або за штучно тяжкою статтею; винесення неправосудного вироку.

Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

Андрій Васильович Ковальов, адвокат, керівник напряму кримінального права з понад 25-річним досвідом

natalia

популярні

запитання

 • Адвокат по вбивству для підозрюваного

  arrow
 • Адвокат по вбивствам для потерпілих

  arrow
 • Умисне вбивство: статті 115-118 КК

  arrow
 • Вбивство з необережності

  arrow
 • Адвокати по вбивствам: захист фігурантів кримінальних справ

  arrow
 • Послуга адвоката по вбивствам: переваги Актум

  arrow
 • Практикуючий адвокат по вбивствах знає три основних факти

  arrow
 1. Адвокат по вбивству для підозрюваного

  Запам’ятайте: жодних розмов і підписів – одразу кличте адвоката по кримінальних справах. І ні в якому разі не погоджуйтесь на «рекомендованого» слідчим. Кваліфікований захисник в кримінальному процесі зробить все, щоб: уникнути висунення підозри, ув'язнення в СІЗО, забезпечити чесне розслідування; досягти вірної кваліфікації дій клієнта; представити його інтереси у випадку обшуків, вилучень, арештів активів; повернути вилучене майно; полегшити вирок або досягти виправдання та реабілітації.

 2. Адвокат по вбивствам для потерпілих

  Об'єктивне розслідування, справедливе покарання злочинця та максимальна компенсація за смерть людини – мета, досягти якої без юридичної допомоги в Україні важко. Адвокат: змусить відкрити кримінальну справу, контролюватиме хід розслідування; знайде та доб’ється арешту майна вбивці; грамотно складе і обґрунтує позов про відшкодування шкоди; візьме участь у судах та захистить ваші інтереси; скасує неадекватно м'який вирок у апеляції, касації; не допустить підміни режиму відбування покарання та умовно-дострокового звільнення у виправній колонії.

 3. Умисне вбивство: статті 115-118 КК

  Існує чотири склади такого злочину: ст. 115 – умисне вбивство, з кваліфікуючими ознаками чи без них; ст. 116 – вбивство в стані афекту; ст. 117 – вбивство матір'ю новонародженого; ст. 118 – вбивство при перевищенні необхідної оборони чи злочинця при затриманні. Допомога висококваліфікованого адвоката по вбивству надзвичайно важлива для всебічного вивчення обставин справи, встановлення причин і мотивів дій обвинуваченого: різниця у санкціях за статтями – від шести місяців виправних робіт до пожиттєвого ув'язнення.

 4. Вбивство з необережності

  Для захисту людини, якій інкримінують вбивство, скоєне з необережності – ст. 119 КК, необхідно: розбиратися у правилах і стандартах безпеки; мати досвід проведення та оцінки висновків судових експертиз; роками брати участь у досудовому слідстві та судових процесах по таким злочинам. Складні питання кваліфікації злочину (евентуальний умисел, казус і т.д.), тлумачення зібраних доказів – кваліфікація та 25 років практики кримінальних юристів об'єднання Актум.

 5. Адвокати по вбивствам: захист фігурантів кримінальних справ

  Крім випадків навмисних і ненавмисних вбивств, без якісної правової допомоги не обійтись у справах за такими статтями КК, як ст. 120 - доведення до самогубства та ст. 121 - тілесні ушкодження, що призвели до смерті. Хист і талант адвоката допоможе знайти та закріпити докази такого доведення до крайності; не дати «спустити на гальмах» реальне вбивство, замаскувавши його під тілесні ушкодження; або, навпаки, надати діям, що призвели до смерті, заздалегідь встановлений (прокурором) умисел на вбивство.

 6. Послуга адвоката по вбивствам: переваги Актум

  Адвокатське об'єднання працює в Києві та в усіх регіонах України: оперативно виїжджаємо на обшук, затримання, допит. За допомогою адвоката по вбивствам Актум ви правильно зреагуєте на несподівані дії поліцейських, отримаєте особисту підтримку і не залишитесь сам на сам з проблемою. Онлайн-консультація у смартфоні. 25 кримінальних адвокатів працюють без вихідних – з 8:00 до 20:00. Пояснимо закони простою мовою, порадимо вірні кроки, допоможемо оформити потрібні документи, будемо захисниками у кримінальному провадженні.

 7. Практикуючий адвокат по вбивствах знає три основних факти

  90% вбивств – «побутові»; розслідування відбувається у перші три дні; в КК України – десяток статей за завдання смерті. Висновки: до вбивства може бути причетним хто завгодно, а чи потрапить підозрюваний під суд і наскільки справедливим виявиться покарання – питання з відкладеними відповідями.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Львівський офіс. Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Партнер Об'єднання. Київський офіс. Працює по всій України.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Тетяна Юріївна Книш

  Дніпровський офіс. Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Артем Васильович Бондар

  Керівник одеського офісу. Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Жмуцький Микола Володимирович

  Керівник Житомирського офісу.

  Жмуцький Микола Володимирович
 • ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН

  Керівник Слов'янського офісу

  ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Послуги кримінального адвоката . Офіси у 11 містах України: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Слов'янськ, Чернівці

Своєчасне втручання адвоката у справу щодо вбивства – необхідність і реальна допомога для підозрюваного й потерпілих.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.