background
ACTUM

Адвокат по викраденню авто (угону)

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ЩОДО АВТОУГОНІВ: ЕКСТРЕНО Й ДОСТУПНО

Навіщо беруть чужу машину? Похуліганити, продати, використати як знаряддя. І закон тут суворий. Але що, коли: права на це майно спірні, викрасти автомобіль не вдалося, «ейфорія» скінчилася і треба здаватися?Послуги юристів адвокатського об’єднання Актум – кваліфікована допомога для фігурантів кримінальних справ щодо угонів авто. З 1998 року захищаємо викрадачів, представляємо інтереси потерпілих, без вихідних.natalia

популярні

запитання

 • Які дії розцінюються як угон?

  arrow
 • Види покарань за автоугон та обтяжуючі обставини

  arrow
 • Що виключає кримінальну відповідальність за угон?

  arrow
 • Як діяти, якщо у вас викрали автомобіль?

  arrow
 • Адвокат щодо угону автомобіля в Києві

  arrow
 • Ціни адвоката щодо угону авто

  arrow
 1. Які дії розцінюються як угон?

  Карний Кодекс – стаття 289 – оперує таким терміном: незаконне заволодіння транспортним засобом. Мотиви та цілі можуть бути різні. Спосіб – також: таємне/відкрите викрадення, шляхом обману, із застосуванням насильства. Головне: викрадач забирає транспорт, не маючи на нього жодних прав (навіть удаваних) і всупереч волі власника/користувача. Від’їжджає на ньому, буксирує, завантажує на тягач або змушує водія везти себе. Крім авто, предметом злочину буде будь-який механізований транспортний засіб – мотоцикл, трамвай, трактор тощо.

 2. Види покарань за автоугон та обтяжуючі обставини

  Обмеження (за ч. 1 ст. 289 КК) або позбавлення волі – основні, конфіскація майна – додаткове покарання. Термін – від 3 до 12 років. Кваліфікуючі ознаки угону: рецидив; змова із співучасниками; насильство (не небезпечне для здоров’я потерпілого) або його загроза; вартість авто від 100 до 250 податкових соціальних пільг (1 = 1514 грн); проникнення до приміщення; використання електронних пристроїв. Особливо кваліфікуючі: діяла організована група; з небезпечним для життя насильством або його загрозою; авто коштує більше 250 пільг.

 3. Що виключає кримінальну відповідальність за угон?

  Не буде складу злочину, зазвичай, якщо на автомобілі поїде член сім’ї – близький родич власника або користувача. Аналогічно – коли працівник використовує транспорт, що належить підприємству. Й у разі крайньої необхідності – доставити хворого/пораненого до лікаря, врятуватися від пожежі або стихії, запобігти катастрофі. Якщо скоїв угон вперше і без обтяжуючих ознак, повернув транспорт і компенсував збитки потерпілому – частина 4 ст. 289 КК звільняє від кримінальної відповідальності. Не понесе її і людина, яка використовувала авто, не знаючи про факт угону.

 4. Як діяти, якщо у вас викрали автомобіль?

  Ймовірність зупинити викрадача прямо пропорційна швидкості дзвінка до поліції: поки авто не сховали – можна перехопити на дорозі. Інша причина відразу заявити про угон: у разі вчинення ДТП на викраденому транспорті або якихось злочинів – буде алібі. Телефон не замінює письмову заяву: її потрібно подати і отримати на руки підтвердження прийняття. Після цього – йдемо до страхової компанії за відшкодуванням. Послуги адвоката щодо угону авто – ефективна допомога у процедурах: правильно оформить документацію, проконтролює розслідування та виплату страховки.

 5. Адвокат щодо угону автомобіля в Києві

  Двері офісу Актум відкриті щодня – з 8 до 22 години. Досвідчений адвокат щодо угону проконсультує онлайн, а за потреби – екстрено виїде на затримання, допит, обрання запобіжного заходу (арешт). Захистимо на будь-якій стадії кримінального процесу: досудове слідство, суд першої інстанції, перегляд вироку в апеляції, касації. Юрист у справах автоугонів у Києві допоможе з пакетом документів для страхового відшкодування. У разі фактів порушення конституційних прав – за відсутності належної реакції судової системи – оскаржимо в ЄСПЛ і отримаємо сатисфакцію від держави.

 6. Ціни адвоката щодо угону авто

  Вартість послуг адвоката щодо угону автомобілів у Києві та інших регіонах: онлайн-консультування – 550 грн, особиста зустріч – 950 грн, виїзд на обшук та інші слідчі дії – 5 тис. грн, захист підозрюваного/обвинуваченого – від 15 тис. грн, цивільний позов – від 4 тис. грн, апеляція/касація – 30/40 тис грн. Для отримання офіційної інформації та документів, прискорення процедур – готуємо і направляємо адвокатські запити, ціна роботи – 2500 грн. Захищаємо права у сімейних конфліктах, пов’язаних із протиправним відчуженням транспорту: сума гонорару – індивідуальна.

 • 1998

  ДОСВІД

  Практика у справах щодо розбою – з 1998 року.

 • 25

  НАЙКРАЩІ

  Колегіум кримінальних адвокатів – на вас працюють 25 спеціалізованих юристів щодо угонів.

 • 1

  БЕЗ ЗАТРИМОК

  Консультація юриста щодо угону – у межах години. Щоденно, без вихідних/свят.

 • 950 |15 000

  ДОСТУПНО

  Вартість онлайн-консультації – 950 грн, захист у кримінальній справі щодо угону – від 15000 грн.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Руслан Олександрович Пронін

  Керівник напрямку корупційних справ та захисту бізнесу

  Руслан Олександрович Пронін
 • Тетяна Юріївна Книш

  Дніпровський офіс. Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Партнер Об'єднання. Київський офіс. Працює по всій Україні.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Артем Васильович Бондар

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Микола Володимирович Жмуцький

  Керівник Житомирського офісу.

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Андрій Васильович Ковальов

  Керівник напряму кримінального права з понад 25-річним досвідом

  Андрій Васильович Ковальов
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Послуги адвоката в: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків.

Менш суворе покарання за угон і допомога при угоні автомобіля у отриманні максимуму компенсації – результат юридичної допомоги Актум.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.