Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Адвокат по крадіжкам

background
ACTUM

Адвокат по крадіжкам

КРАДІЖКИ: СПІР ДЛЯ КВАЛІФІКОВАНИХ ЮРИСТІВ

Для слідчих затриманий за крадіжку – вже злодій, без суду та слідства. А визнання провини – мета роботи. Допомога адвоката у справі про крадіжку – передусім це захист від тиску поліцейських. І гарантія, що на вашому боці буде сильний правознавець для правильної кваліфікації події. Адже інтерпретація мотиву, встановлення суми збитків та ін. – безпосередньо впливають на кримінальну відповідальність та міру покарання за крадіжку.

Працюємо без вихідних з 8:00 до 22:00

Андрій Васильович Ковальов, адвокат, керівник напряму кримінального права з понад 25-річним досвідом

natalia

популярні

запитання

 • Що може зробити адвокат у справі за ст. 185 КК?

  arrow
 • Адвокат за 185 статтею для потерпілих

  arrow
 • Різниця між крадіжкою та пограбуванням

  arrow
 • Ст. 185 ККУ або ст. 51 КУпАП: сума збитку

  arrow
 • Яка стаття за крадіжку в Україні?

  arrow
 • Що буде за крадіжку у воєнний час?

  arrow
 • Адвокат у справі про крадіжку: значення кваліфікації

  arrow
 • Вартість послуг адвоката по крадіжках

  arrow
 1. Що може зробити адвокат у справі за ст. 185 КК?

  Підозрюваному адвокат з кримінальних справ потрібен задля: закриття протиправного кримінального переслідування; захисту прав під час слідства, обмеження свавілля силовиків; щоб вибороти запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі; при арешті – підтримка у СІЗО; дискредитувати докази слідства та підготувати власну стратегію (алібі та ін.). У суді кримінальний юрист веде лінію захисту, щоб досягти виправдання обвинуваченого (в цілому, за епізодами) або перекваліфікувати справу, уникнувши суворого покарання, опротестовує вирок.

 2. Адвокат за 185 статтею для потерпілих

  Відкриття кримінального провадження за крадіжку – непросте завдання: поліція намагається уникати заявника, щоб не псувати статистику. Проте потерпілому потрібно розслідування справи для вирішення юридичних питань: отримання страховки, відновлення документів, вирішення спорів по кредитним карткам тощо. Послуги досвідченого адвоката з крадіжок – інструмент, який змушує правоохоронну систему до належного розслідування. А якщо воно буде успішним – юрист заявить у кримінальному процесі позов та стягне максимум компенсації за матеріальний та моральний збиток.

 3. Різниця між крадіжкою та пограбуванням

  Спосіб крадіжки - критерій розмежування у злочинах проти власності. Крадіжка - таємне заволодіння чужим майном. Пограбування – відкрите. Наприклад, кишеньковий крадій у трамваї тихо витягує гаманець з сумки, а грабіжник – видирає сумку, тікаючи з нею. У випадку, коли під час пограбування загрожують зброєю або завдають тілесні ушкодження – це розбій. Крадіжка – менш загрозлива для суспільства, і без кваліфікуючих ознак вважається кримінальним проступком. Тому покарання за неї м’якше, ніж за грабіж.

 4. Ст. 185 ККУ або ст. 51 КУпАП: сума збитку

  Сума збитку прив’язується до розміру мінімального прожиткового мінімуму, встановленого на календарний рік. Точніше, до соціальної пільги, яка становить 50% від прожиткового мінімуму. Дрібна крадіжка – адмін правопорушення, ст. 51 КоАП, сума збитку від неї не перевищує 0,2 соціальної пільги. Прожитковий мінімум на квітень 2024 р. – 3028 грн, відповідно 302 грн 80 коп. – максимум для адмін відповідальності. За це може бути штраф 170-510 грн, виправні роботи до місяця або арешт на 5-10 діб. Якщо ж сума викраденого на гривню більше – кримінальна справу за ст. 185 Кримінального кодексу України.

 5. Яка стаття за крадіжку в Україні?

  Крадіжки – стаття 185 КК. Розрізняють просту крадіжку, ч.1 (немає кваліфікуючих ознак). Її санкція передбачає покарання: штраф, громадські або виправні роботи, до півроку арешту, пробаційний нагляд або обмеження волі до 5 років. Частини 2-5 встановлюють відповідальність за кваліфіковану крадіжку: повторну; зі значним збитком для потерпілого, у великому та особливо великому розмірі; з приміщення, за попередньою змовою, у складі організованої групи; в умовах воєнного та надзвичайного стану. Покарання – до 12 років в’язниці.

 6. Що буде за крадіжку у воєнний час?

  У 2022 році до КК внесли правки, спрямовані на посилення боротьби з мародерами: у ч. 4 ст. 185 додали таку кваліфікуючу ознаку крадіжки, як вчинення під час війни. Санкція – від 5 до 8 років ув'язнення в колонії. За логікою – ця норма має застосовуватися до крадіжок, які відбуваються у прифронтових областях або на територіях, що піддаються ракетно-бомбовим ударам. Тобто там, де немає порядку і хаос сприяє мародерству. Проте цей законодавчий казус правоохоронці трактують по-різному і цілком можуть інкримінувати ч. 4.

 7. Адвокат у справі про крадіжку: значення кваліфікації

  Відрізнити грішне від праведного – робота хорошого адвокат по крадіжках. Вибили «явки з каяттям» і навісили епізоди по нерозкритих крадіжок? Грають у «обвинувачення з запасом», додаючи більш тяжку частину статті або взагалі пограбування? Перекрутили факти й зробили крадіжками знахідку або самоуправство при розподілі спільної власності? Нарешті, ігнорують відсутність можливості розпорядитися вкраденим (тобто замах), інкримінуючи закінчений злочин? Кваліфікована правова допомога у справах по крадіжках суттєво змінює ситуацію та формує відповідний вирок.

 8. Вартість послуг адвоката по крадіжках

  Адвокатське об’єднання Актум – це 25 кримінальних юристів, які негайно та з експертним знанням справи нададуть консультацію з кримінального права. Мережа офісів у регіонах до ваших послуг: адвокат по крадіжках миттєво прибуде на допит, затримання, обшук, суд щодо арешту. Ціна юридичної роботи – від 4 тис. грн. За ведення справи на слідстві або у суді мінімальний гонорар – 15 тис. Якщо потрібно опротестувати неправосудний вирок: апеляція – від 30 тис., касація – від 40 тис. Зверніть увагу: суми – остаточні, жодних додаткових коштів не треба (за зустріч у СІЗО та ін.).

 • 1998

  ДОСВІД

  Практика у справах по крадіжкам з 1998 року.

 • 25

  СИНЕРГІЯ Найкращих

  Висококваліфікований колегіум кримінальних юристів у справах про крадіжки – на вас працюють 25 спеціалізованих адвокатів.

 • 1

  БЕЗ ЗВОЛІКАНЬ

  Отримаєте консультацію адвоката по крадіжках у межах години. Щодня, без вихідних.

 • 950 |15 000

  ДОСТУПНІСТЬ

  Дистанційна консультація 950 грн. Гонорар за ведення справи по крадіжці в поліції/суді – від 15 000 грн.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Руслан Олександрович Пронін

  Керівник напрямку корупційних справ та захисту бізнесу

  Руслан Олександрович Пронін
 • Тетяна Юріївна Книш

  Дніпровський офіс. Керівник напрямку захисту військових у кримінальних справах

  Тетяна Юріївна Книш
 • Тетяна Олександрівна Лєбєдєва

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Тетяна Олександрівна Лєбєдєва
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Партнер Об'єднання. Київський офіс. Працює по всій України.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Артем Васильович Бондар

  Досвід в кримінальних справах з 2012 року

  Артем Васильович Бондар
 • Жмуцький Микола Володимирович

  Керівник Житомирського офісу.

  Жмуцький Микола Володимирович
 • ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН

  Керівник Слов'янського офісу

  ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ НІКІТІН
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Дніпровський офіс та область.

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Адвокат з кримінальних справ в 11 офісах: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Слов'янськ, Чернівці

«Суду все зрозуміло» – коли у справі щодо крадіжки на вашому боці хороший адвокат.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.