background
ACTUM

Військовий адвокат: Харків та область

ГАРАНТУЄМО ЧЕСНИЙ АНАЛІЗ ПРОБЛЕМИ

Що таке ворог біля воріт – не треба розповідати харків'янам. Крім бойових дій, війна принесла інші виклики: закони "кольору хакі" – прийшли в наше життя надовго. Як не стати жертвою свавілля з боку влади, командира чи слідчого – знаю я, Руслан Пронін, військовий юрист в Харкові. Адвокатське об'єднання Актум, де я працюю, – надійний товариш і помічник в усіх ситуаціях, пов'язаних з правовими проблемами воєнного часу. Ми займаємося правозахистом мобілізованих, сімей військових та ветеранів з 2014 року, а загальний стаж адвокатської практики найбільш досвідчених юристів нашої колегії наближається до 20 років. Знайти вихід із правового лабіринту; захистити від несправедливості людину, яку штучно роблять злочинцем; змусити чиновників дотримуватися законів – робота для юридичної команди Актум. Звертайтеся в будь-який день: у нас немає вихідних.
natalia

популярні

запитання

 • Юридична допомога військового адвоката в Харкові

  arrow
 • Послуги військового юриста в Харкові у зв'язку з мобілізацією

  arrow
 • Адвокат з військових справ (Харків та область)

  arrow
 • Юрист для військовослужбовців в Харкові

  arrow
 • Адвокатське об'єднання Актум: вигоди клієнтів

  arrow
 1. Юридична допомога військового адвоката в Харкові

  Захищаємо у кримінальних справах: пов'язаних зі службою у ЗСУ, НГУ та ін. військових структурах (ухилення, СЗЧ, крадіжки та ін.), а також у випадку обвинувачення військовослужбовців у ДТП з потерпілими, вбивствах, зґвалтуваннях та інших злочинах. Представляємо інтереси військових по індивідуальних та колективних позовах щодо стягнення боргів із виплат, неправильного розрахунку сум грошового забезпечення та ін.

 2. Послуги військового юриста в Харкові у зв'язку з мобілізацією

  Скарги на дії/бездіяльність військкоматів, оскарження адміністративних протоколів, скасування незаконних штрафів. Допомога в оформлені відстрочки від мобілізації та підготовці пакета документів для виїзду за кордон. Супровід адвоката у ТЦК і на військово-лікарській комісії (ВЛК). Консультація бізнесу з питань військового обліку та бронювання працівників. Юридичні тренінги персоналу підприємств/організацій з питань знання мобілізаційного законодавства та поведінки в військкоматах.

 3. Адвокат з військових справ (Харків та область)

  Самодурство командирів, бюрократія та незграбність армійської машини, бездушність та корупція цивільних чиновників – вороги, справиться з якими допомагає хороший адвокат. Необ'єктивне рішення медичної комісії, відмова у переведенні в інший підрозділ, ігнорування законних підстав для звільнення – питання, де участь адвоката обов'язкова. Оформлення інвалідності, встановлення факту зникнення безвісти, отримання статусу УБД та членів сім'ї загиблого, компенсації та пільги, інші послуги від держави – консультація правозахисника зекономить час і полегшить проходження процедур.

 4. Юрист для військовослужбовців в Харкові

  Практично всі питання по службі вирішуються через рапорт. Кому писати, якими нормами права обґрунтувати, які документи додати, як вручити – розібратися допоможе військовий юрист. Він же контролюватиме, щоб звернення не «загубилося». За необхідності – прискорить розгляд за допомогою адвокатського запиту. У випадку неправомірної відмови – оскаржить у суді.

 5. Адвокатське об'єднання Актум: вигоди клієнтів

  Ми зробили вартість послуг військового юриста в місті Харкові доступною: мінімальна ціна консультацій – 550 грн. При цьому, щоб її отримати, не потрібно виходити з дому. У нашій команді 25 надзвичайно кваліфікованих адвокатів: колективний підхід і офіси в 12 містах по всій країні, включно з Києвом, дозволяють вирішувати найскладніші завдання в найкоротший термін. Якщо потрібен військовий адвокат (Харків, Харківська область та інші регіони) з відмінним розумінням справи та юридичним талантом – вам до Актум.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Тетяна Юріївна Книш

  Керівник практики захисту по ст.402, ст. 407. Звільнення. ВЛК.

  Тетяна Юріївна Книш
 • Руслан Олександрович Пронін

  Керівник Харківського офісу. Адвокат з 2006 року

  Руслан Олександрович Пронін
 • Рустам Бейказович Нурієв

  Колишній військовий. Адвокат по всім військовим питанням.

  Рустам Бейказович Нурієв
 • Артем Васильович Бондар

  Керівник напрямку військового права. Веде складні справи.

  Артем Васильович Бондар
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Офіси Актум: Харків, Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ.

Відстоїмо права, захистимо від свавілля, будемо завжди на вашому боці. Просто підтримаємо і допоможемо пережити важкі часи для Харкова, країни та вас особисто.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для залишення запиту або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.