Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

ЯКЩО МЕНЕ МОБІЛІЗУЮТЬ, АЛЕ Я НЕ ЗГОДЕН З РІШЕННЯМ ВЛК?

В такому випадку треба проаналізувати обґрунтованість рішення ВЛК. Для визначення підстав неправомірності рішення слід звернути увагу та проаналізувати медичні картки, виписки з лікарень, зосередитись на хронічності захворювань та коли вони з’явились...

В такому випадку треба проаналізувати обґрунтованість рішення ВЛК. Для визначення підстав неправомірності рішення слід звернути увагу та проаналізувати медичні картки, виписки з лікарень, зосередитись на хронічності захворювань та коли вони з’явились.

Для визначення підстав неправомірності рішення слід звернути увагу та проаналізувати медичні картки, виписки з лікарень, зосередитись на хронічності захворювань та коли Вони з’явились. Також треба аналізувати перелік хвороб, вказаних в Положенні про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України.

В разі наявності підстав необґрунтованого рішення ВЛК, ми зможемо допомогти в оскарженні та відстрочки від мобілізації на період розгляду. Це значно підвищує ймовірність успіху.

Ми підготуємо скарги та заяви, підкріпленні супроводжувальними документами, які надають право на відстрочку до винесення оскарженої постанови ВЛК.

Залиште запит на нашому сайті або зателефонуйте нам +380970739301

Ми відповідаємо з 7:00 до 00:00

photo thems