Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

БЕЗРОБІТНИХ ЧОЛОВІКІВ ВІДПРАВЛЯЮТЬ СЛУЖИТИ ДО ЗСУ

В Україні тривають мобілізація та військовий та доки вони триватимуть військовозобов'язаним будуть масово вручати повістки. Стало відомо, що служити у ЗСУ відправляють безробітних, які офіційно зареєстровані у центрах зайнятості. Чому безробітних українців відправляють на війну...

В Україні тривають мобілізація та військовий та доки вони триватимуть військовозобов'язаним будуть масово вручати повістки. Стало відомо, що служити у ЗСУ відправляють безробітних, які офіційно зареєстровані у центрах зайнятості.

Чому безробітних українців відправляють на війну

Центри зайнятості зобов'язані передавати до ТЦК СП інформацію про всіх військовозобов'язаних згідно з постановою Кабміну №1487. Ця постанова передбачає створення єдиного реєстру військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Тому, всі міські та районні центри зайнятості повинні надати інформацію про реєстрацію безробітних осіб протягом семи календарних днів після отримання відповідного запиту із військкоматів.

У разі, якщо безробітні чоловіки не мають підстав для відтермінування служби, їх можуть мобілізувати. Призову підлягають усі категорії та військово-облікові спеціальності для доукомплектування військових частин. Якщо безробітні мають необхідну спеціальність, вони можуть поповнити армійські ряди.

ТЦК СП отримують інформацію про військовозобов'язаних із Єдиної інформаційно-аналітичної системи центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції. Міграційна служба має у двотижневий термін повідомляти ТЦК про осіб, які отримали українське громадянство та підлягають постановці на військовий облік.

Якщо ви потребуєте консультації з військових питань, телефонуйте +380970739301 або заповніть заявку на сайті.

photo thems