background
ACTUM

Адвокат у Шевченківському районі м. Києва

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА – ЕКСТРЕНО І У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ

Виписують повістку на мобілізацію, а у вас відстрочка? Банк заблокував карти? Потрапили в ДТП? Однозначна відповідь на ці та аналогічні питання – потрібен правовий захист. Щодня, з 8 до 22 години: консультація адвоката в Києві, в офісі або дистанційно. Кримінальний, сімейний та військовий адвокат (Шевченківський район, Київ та Київська область) – для захисту під час слідства, у судах та ТЦК. Сильна експертиза, колосальний досвід, чесний чек за послуги.
natalia

популярні

питання

 • Адвокат Шевченківського району з військових питань

  arrow
 • Сімейний адвокат у Шевченківському районі в Києві

  arrow
 • Адвокати у Шевченківському районі з кримінальних справ

  arrow
 • Юрист у Шевченківському районі для ведення бізнесу

  arrow
 • Адвокатські послуги у Шевченківському районі: вартість

  arrow
 1. Адвокат Шевченківського району з військових питань

  Супроводжуємо мобілізаційний процес – у всіх аспектах, що стосуються громадян та бізнесу. Консультуємо, готуємо документи, оскаржуємо неправомірні дії чи бездіяльність посадових осіб ТЦК, поліції, ВЛК. Проводимо поведінкові тренінги для військовозобов’язаних – пояснюємо норми закону про мобілізацію, повноваження працівників центрів комплектування, алгоритм проведення медкомісії, підстави для відстрочки. Навчаємо підприємства вести військовий облік та отримувати бронювання працівників. Допомагаємо військовослужбовцям – з питань виплат, звільнення, переведення, статусу УБД, пільг та компенсацій.

 2. Сімейний адвокат у Шевченківському районі в Києві

  Допоможемо розібратися і знайти вихід зі складного сімейного конфлікту: майнові спори, спадкові частки, батьківство і розмір аліментів. Ведемо складні процеси з розлучення – оскарження шлюбного контракту, розірвання шлюбу з іноземцями, поділ майна в зарубіжній юрисдикції. Допоможемо з розлученням без участі сторін (Шевченківський район, Київ), із оформленням спадщини, стягненням заборгованості по аліментах. У разі протиправного рішення суду – доб’ємося його скасування в апеляційній чи касаційній інстанції. Консультуємо, супроводжуємо процедуру опіки, піклування.

 3. Адвокати у Шевченківському районі з кримінальних справ

  Кримінальні юристи з універсальною практикою – працюємо за насильницькими, корисливими, державними злочинами. Маємо ексклюзивний досвід захисту клієнтів у справах, пов’язаних з ІТ: шахрайство, злом баз даних, порнографія. Сильні адвокати з ДТП із летальними наслідками та автокрадіжками. Потужна експертиза у справах про корупцію та наркотики – пов’язаних з обвинуваченнями в ОЗГ та відмиванні грошей. Злочини «білих комірців» – ухилення від сплати податків або контрабанда в особливо великих розмірах, бюджетні крадіжки – також до нас. Супроводжуємо свідків, захищаємо потерпілих.

 4. Юрист у Шевченківському районі для ведення бізнесу

  Адвокатське об’єднання Актум надає юридичні послуги для підприємців та компаній – по відкриттю та роботі бізнесу. Консультація щодо форми організації, фіксації часток співзасновників і розподілу повноважень, моделі управління, податковому режиму. Підготовка документів, проведення загальних зборів учасників, реєстрація підприємства. Податкові перевірки та спори про донарахування. Оскарження дій митниці. Недопуск до тендеру, результати конкурсу – антимонопольний юрист. Складаємо і перевіряємо договори, ЗЕД- та смарт-контракти. Профілактика рейдерства, захист під час атаки.

 5. Адвокатські послуги у Шевченківському районі: вартість

  Консультуємо онлайн за 550 грн. Особистий прийом адвоката в офісі – 950 грн. Виїзд на обшук або місце події, участь у допиті, супровід на медичному огляді – ціна роботи адвоката буде від 4 тис грн. Захист під час слідства і в суді – від 15 тис. Адвокатський запит – 2,5 тис. Представлення інтересів у судах за адміністративними та цивільними справами – гонорар індивідуальний. Супровід у ТЦК – від 8 тис грн. Підготовка апеляційної скарги – 30 тис, касаційної – 40 тис. За відвідування СІЗО, ознайомлення з матеріалами справи й т. ін. – гроші не беремо.

Успішні справи

ключові фахівці

 • Андрій Васильович Ковальов

  Партнер Об'єднання. Керівник кримінальної практики

  Андрій Васильович Ковальов
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Дисциплінований, не пускає справу на самоплив і забезпечує супровід підзахисного.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Веде процеси з сімейних та військових суперечок, кредитної заборгованості тощо.

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Керівник сімейної практики

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Стає не лише радником з питань юриспруденції, а й іншому

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Послуги адвоката в: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків.

Дзвоніть в Актум – коли потрібен досвідчений і талановитий адвокат у Шевченківському районі Києва

our team

контактна форма

country

Ознайомтесь з варіантами наших послуг Оберіть варіант запропонованої послуги: супровід справи, консультація в офісі або онлайн.