background
ACTUM

Адвокат на Оболоні в Києві

ТЕРМІНОВА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ПОРУЧ З ДОМІВКОЮ

Екстрений правовий захист. Кваліфікований юридичний аналіз. Оцінка ризиків і заходи щодо їх зниження. Документальний супровід. Адвокатське об'єднання Актум – звертайтеся, коли потрібен сімейний, військовий або кримінальний адвокат у Києві на Оболоні. Щодня з 8 до 22 вас проконсультують і нададуть адвокатські послуги 25 спеціалізованих юристів. Працюємо задля результату. Фіксована вартість за роботу.
natalia

популярні

питання

 • Адвокат на Оболоні по мобілізації

  arrow
 • Військовий юрист на Оболоні для підприємств

  arrow
 • Адвокат по захисту військових у Києві

  arrow
 • Сімейний юрист в Оболонському районі

  arrow
 • Кримінальний адвокат (Оболонь, Київ та Київська область)

  arrow
 • Юридичні послуги на Оболоні: ціни

  arrow
 1. Адвокат на Оболоні по мобілізації

  Пояснимо всі нюанси мобілізаційного законодавства: статус військовозобов'язаних, права та обов'язки, процедуру уточнення даних, юридичну відповідальність. Оцінимо індивідуальні підстави для відстрочення – розповімо як оформити. Змоделюємо план проходження медкомісії. Скасуємо протиправні адмінпротоколи, оскаржимо незаконні дії/бездіяльності ТЦК, поліції та ВЛК. Особистий адвокат (Оболонь, Київ та Київська область) для супроводу до ТЦК. Негайне, дієве оскарження у суді викрадення та позбавлення волі («бусифікації»). Юридична допомога із виїздом за кордон.

 2. Військовий юрист на Оболоні для підприємств

  Консалтинг для організацій, установ і підприємців – з усіх аспектів мобілізаційного процесу. Військовий облік юридичною особою працівників: прийняття на роботу, оформлення документів, інформування ТЦК, адмінштрафи за порушення. Тренінги персоналу в Оболонському районі – поведінка в ТЦК, на ВЛК, з поліцією. Постановка на облік корпоративного автотранспорту та техніки, правомірність реквізиції владою. Бронювання військовозобов'язаних працівників: критерії для підприємства, підготовка пакета документів, супровід погодження.

 3. Адвокат по захисту військових у Києві

  Проведемо аналіз ситуації військовослужбовця, надамо практичні рекомендації, допоможемо отримати офіційну інформацію і запустити юридичний процес. Розкажемо, як написати рапорт, підготуємо адміністративний позов, скаргу по інстанції або в суд – у конфліктній ситуації з начальством: виплати, звільнення, переведення, відпустка. Оскаржимо необґрунтований висновок ВЛК. Оскаржимо протиправний висновок МСЕК про ступінь втрати працездатності. Адвокат на Оболоні допоможе оформити статус УБД, отримати пільги/компенсації для сімей військових.

 4. Сімейний юрист в Оболонському районі

  Спадкові спори, поділ майна, розлучення та аліменти – маємо юридичні рішення, відпрацьовані роками адвокатської практики. Консультуємо і ведемо справи клієнтів – беремо найскладніші та доводимо до потрібного результату. Оскарження заповіту, розірвання шлюбу з іноземними громадянами або в зарубіжній юрисдикції, скасування умов шлюбного контракту – це до нас. Де буде жити дитина, хто батько, перегляд аліментів, стягнення додаткових витрат і боргу – досвідчений адвокат Оболонського району Києва захистить ваші права та інтереси. Скасування судових рішень – в апеляції/касації.

 5. Кримінальний адвокат (Оболонь, Київ та Київська область)

  Оперативно виїдемо на місце події, обшуку, допиту і медичного освідчення. Негайно вступимо в кримінальне провадження як захисник – підозрюваного, свідка, потерпілого. Оскаржимо незаконні дії поліції, прокуратури, суду. Колосальний досвід роботи з усіма складами КК – ДТП, наркотики, корупція, вбивства, розбої. Унікальна практика з цифрових злочинів: IT-шахрайство, порно, хакерство. Цивільні позови в кримінальній справі, повернення вилучених документів і техніки. Протидія рейдерським атакам силовиків.

 6. Юридичні послуги на Оболоні: ціни

  Вартість консультації: в офісі – 950 грн, дистанційно – 550. Направлення адвокатського запиту – 2,5 тис. Складання позову, виїзд на слідчу дію – від 4 тис. Супровід у ТЦК – 8 тис. Захист у кримінальній справі – від 15 тис; відвідування слідчого ізолятора, ознайомлення з матеріалами справи, написання заяв/клопотань – оплачувати окремо не потрібно. Апеляційна скарга – 30 тис, касаційна – 40. Ведення адміністративних, цивільних і господарських справ – обговорюється індивідуально. У надзвичайних випадках – надаємо адвокатські послуги безкоштовно.

Успішні справи

ключові фахівці

 • Андрій Васильович Ковальов

  Партнер Об'єднання. Керівник кримінальної практики

  Андрій Васильович Ковальов
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Дисциплінований, не пускає справу на самоплив і забезпечує супровід підзахисного.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Веде процеси з сімейних та військових суперечок, кредитної заборгованості тощо.

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Керівник сімейної практики

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Стає не лише радником з питань юриспруденції, а й другом

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Послуги адвоката в: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків.

Кваліфіковані послуги адвоката з Оболонського району міста Київ – ми ваші сусіди

our team

контактна форма

country

Ознайомтесь з варіантами наших послуг Оберіть варіант запропонованої послуги: супровід справи, консультація в офісі або онлайн.