Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Звільнення з військової служби

background
ACTUM

Звільнення з військової служби

ЗВІЛЬНИТИСЯ – МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА, КОЛИ ПРАЦЮЄ ФАХІВЕЦЬ

Звільнення із ЗСУ – складний процес: на перший погляд прості дії можуть тривати без результату вічно. Тому він потребує грамотного супроводу військового юриста. Залучення адвоката забезпечить Вам кваліфіковану допомогу в проходженні армійської бюрократії, а за потреби – судовий захист права на звільнення зі Збройних Сил.
natalia

популярні

запитання

 • Звільнення мобілізованого

  arrow
 • Звільнення контрактника

  arrow
 • Подача рапорту для звільнення

  arrow
 • Звільнення з військової служби в судовому порядку

  arrow
 • Звільнення за станом здоров'я

  arrow
 • Звільнення - інвалідність дружини 3 групи

  arrow
 • Звільнення у зв'язку із загибеллю близького родича

  arrow
 1. Звільнення мобілізованого

  Законодавство України передбачає можливість звільнення з військової служби під час воєнного стану. Законом визначено 3 підстави для звільнення мобілізованих: стан здоров’я, сімейні обставини, вік. Збір документів на підтвердження їх наявності та складання і подання рапорту – 2 головних етапи процедури.

 2. Звільнення контрактника

  Треба зауважити, що термін дії контракту під час воєнного стану не припиняється. Законодавство встановило дві підстави для звільнення контрактників: за станом здоров'я та за сімейними обставинами. Процедура звільнення військовослужбовця із лав ЗСУ в воєнний час складається з двох етапів: збір пакета документів та подача рапорту.

 3. Подача рапорту для звільнення

  Рапорт з підставами для звільнення військовослужбовця з військової служби подається командуванню у письмовій формі разом із переліком доданих документів, які підтверджують право на звільнення з армії. У разі відмови прийняти та зареєструвати рапорт належним чином – військовослужбовець має право звернутись до вищого командира. Або оскаржити бездіяльність начальства у суді.

 4. Звільнення з військової служби в судовому порядку

  Якщо військова частина відмовила у звільненні – залишається можливість отримати результат у суді. Залучення на цьому етапі військового адвоката потрібно для складання якісного позову та дотримання вимог процесуального закону. Кваліфікований юрист – гарант інтересів військовослужбовця під час судового розгляду справи звільнення з військової служби.

 5. Звільнення за станом здоров'я

  Після завершення лікування та проходження військово-лікарської комісії, військовослужбовець отримує висновок (постанову). Звільнення військовослужбовців з військової служби можливе за результатами цього висновку. Військовослужбовець підлягає звільненню на підставі визнання його непридатним до військової служби із подальшим виключенням з військового обліку та на підставі визнання його непридатним до військової служби з переглядом через 6-12 місяців.

 6. Звільнення - інвалідність дружини 3 групи

  Чинне законодавство передбачає можливість звільнитися на підставі наявності дружини з інвалідністю, однак практика нашого адвокатського об'єднання щоденно доводить зворотне - деякі військові частини на відріз відмовляються звільняти військовослужбовців по факту наявності 3 групи інвалідності у дружини. Ми завжди продовжуємо боротьбу в т.ч. в судових інстанціях та отримуємо позитивні результати.

 7. Звільнення у зв'язку із загибеллю близького родича

  Чинне законодавство передбачає підставу для звільнення від військової служби, якщо близькі родичі загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також збройної агресії проти України під час дії воєнного стану. Однак, для успішного звільнення за даною підставою необхідний детальний аналіз та витребовування всіх документів із військових частини, де проходив військову службу близький родич. Наші адвокати готові допомогти з супроводом питання.

 • 2014

  Досвід у справах з 2014 року

  Ми успішно представляємо інтереси наших клієнтів у складних ситуаціях, пов'язаних із військовим правом. Наша команда має глибокі знання та практичний досвід, завдяки чому ми здатні забезпечити щодо звільнення зі ЗСУ ефективну підтримку у будь-якій справі.

 • 7000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід в питаннях щодо звільнення військовослужбовців - більше 7000 консультацій та справ різної складності. Наш досвід є запорукою високоякісної підтримки у вашій справі та досягнення результату.

 • 90/100

  Показник успіху

  Ми - адвокати, яким довіряють. Наші результати говорять самі за себе: 90% справ завершуються так, як цього очікують клієнти. Ця статистика відображає нашу здатність досягати поставлених цілей, забезпечуючи успішне вирішення справ у відповідності до очікувань та потреб тих, хто довіряє нам свої справи.

 • 25

  25 військових адвокатів в різних містах

  Ми маємо окрему команду військових адвокатів, що спеціалізуються на питаннях звільнення військовослужбовців. Це надає змогу формувати широку та якісну практику, дає вам можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого знаходження.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Андрій Васильович Ковальов

  Інтелектуал, лідер за характером, людина з відмінною аналітикою, проламує опір опонентів

  Андрій Васильович Ковальов
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Досвідчений фахівець у військовому праві

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Валерій Вікторович Нікітін

  Поєднує в собі високу працездатність, вміння знаходити позитивні варіанти рішень

  Валерій Вікторович Нікітін
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Катерина Дмитрівна Петренко

  Стає не лише порадником з питань юриспруденції, а й другом

  Катерина Дмитрівна Петренко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Офіси адвокатів Актум: Одеса, Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Харків

Воєнний час не відміняє дію закону: військовослужбовці – мають всі громадянскькі права, зокрема, на звільнення. Реалізувати його – мета роботи нашої команди. І ми її досягаємо.

our team

орієнтовнавартість

country

Заповніть форму для отримання консультації. Звернутися за допомогою до військового юриста можна, скориставшись номером, вказаним на сторінці