Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Військовий адвокат: Житомир та область

background
ACTUM

Військовий адвокат: Житомир та область

УВАЖНЕ, ДОБРОЗИЧЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО КОЖНОЇ ЛЮДИНИ – ГАРАНТУЮ

Я, Микола Жмуцький, військовий юрист у місті Житомир. Працюю в адвокатському об’єднанні Актум – лідері у правозахисті тих, хто прямо або опосередковано пов’язаний з силами оборони України.

Актум – це 25 адвокатів, які блискуче розуміються на воєнному праві. Надавати юридичні консультації призовникам, військовим, ветеранам та членам їхніх сімей ми почали у 2014 році. Українці користуються послугами наших юристів у всіх регіонах країни, а також за кордоном. За десятиліття практики у справах військових ми постійно вдосконалювались. Відточуючи професійну майстерність, отримали різноманітний досвід і маємо власні напрацювання. Це дозволяє швидко здобувати задовільний результат.
natalia

популярні

запитання

 • Юрист у військових справах у Житомирі: мобілізація

  arrow
 • Послуги військового адвоката у м. Житомир

  arrow
 • Юридична допомога військового юриста у Житомирі

  arrow
 • Військовий адвокат у Житомирі

  arrow
 1. Юрист у військових справах у Житомирі: мобілізація

  Допомога щодо реалізації права на відстрочку, бронювання робітників, виїзду за кордон. Навчання поводженню з працівниками ТЦК та на військово-лікарській комісії. Роз’яснення процедури отримання повістки, наслідків неявки тощо. Оскарження дій або бездіяльності посадових осіб військкоматів.

 2. Послуги військового адвоката у м. Житомир

  Будуть корисні тим, кого звинувачують у вчиненні адміністративних правопорушень, кримінально-карних діянь. Щодо захисту цивільних, майнових та інших прав військових – напишемо індивідуальний чи колективний позов і з честю представимо клієнта в суді. Військовий адвокат (Житомир, Житомирська область, інші регіони) на будь-якому етапі вступить у кримінальну справу та надасть правову допомогу в’язням на гауптвахті або в СІЗО. Складання процесуальних документів, адвокатських запитів, скарг у ЄСПЛ. Доступна вартість послуг: мінімальна ціна консультації онлайн – 550 грн.

 3. Юридична допомога військового юриста у Житомирі

  Консультації з приводу зарплати військовослужбовців, виплати винагороди та компенсацій. Допомога з написанням і контролем розгляду рапортів: переведення, звільнення, відпустка, лікування. Перевірка правильності розміру військової пенсії, її перерахунок та стягнення у повному обсязі належних грошей – військовий юрист (Житомир і область) візьме на себе весь клопіт судочинства. Оформлення інвалідності, статусу УБД і члена сім’ї. Проконсультуємо, як добитися визнання воїна зниклим безвісті або загиблим.

 4. Військовий адвокат у Житомирі

  Якщо ви не згодні з рішенням військкомів, медичних комісій, командування – досвідчений фахівець зробить чесний аналіз правової ситуації. І якщо є підстави – запропонує алгоритм їх скасування. Коли по вас йде службове розслідування, ревізія або інша перевірка – втручання адвоката стане запобіжником від фальсифікацій і штучних звинувачень. Порушені протиправно кримінальні справи відносно солдат чи офіцерів сил оборони України – завдяки праці військового адвоката будуть закриті.

Успішні справи

Провідні фахівці

 • Володимир Сергійович Куля

  Керівник практики з ВЛК. Обґрунтовані та результативні скарги.

  Володимир Сергійович Куля
 • Оксана Георгіївна Доготер

  Керівник практики з виплат військовим. Юрист з 2008 року.

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Микола Володимирович Жмуцький

  З 2018 року адвокат в військовому праві. Керівник Житомирського офісу.

  Микола Володимирович Жмуцький
 • Андрій Васильович Ковальов

  Керівник кримінальної практики. Втрата військового майна та інші кримінальні справи. СЗЧ.

  Андрій Васильович Ковальов
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Партнер об'єднання. Звільнення, УБД, СЗЧ, Виплати.

  Олена Миколаївна Хоменко
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Прямо сьогодні Ви можете завітати в офіс у 9 містах України: Житомир, Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ.

Ми вправні та рішучі – будемо надійним помічником для розв’язання юридичних проблем будь-якої складності.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для залишення запиту або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.