Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Військовий адвокат: Запоріжжя та область

background
ACTUM

Військовий адвокат: Запоріжжя та область

СИЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ + ДОСВІД ПРАКТИКИ = РЕЗУЛЬТАТ

Війна запустила в Україні абсолютно нові правові механізми: введено воєнний стан, постійно йде мобілізація. Юридична допомога військового юриста в Запоріжжі від адвокатського об'єднання Актум – доступний і зручний інструмент захисту для громадян та бізнесу в умовах посилення втручання держави в їхнє життя. Актум займається воєнною проблематикою з 2014 року. Це 25 спеціалізованих адвокатів, які працюють в режимі 12/365: проконсультуватися, скласти документ і отримати будь-яку іншу правову допомогу можна щоденно з 8 до 20 годин. Найкращі фахівці в галузі військового права – до ваших послуг: ми завжди на зв'язку.
natalia

популярні

запитання

 • Юрист з військових справ в Запоріжжі: мобілізація

  arrow
 • Військовий адвокат в Запоріжжі з кримінальних справ

  arrow
 • Військовий юрист в місті Запоріжжя

  arrow
 • Послуги військового адвоката в м. Запоріжжя

  arrow
 • Актум: адвокат з військових справ в Запоріжжі та Україні

  arrow
 1. Юрист з військових справ в Запоріжжі: мобілізація

  Українські чоловіки (і деякі категорії жінок) підлягають мобілізації, тому їх можна затримувати на вулицях, штрафувати за неявку по належно не врученій повістці та за 2-3 хвилини вилікувати від хронічних захворювань, визнавши придатними до служби. А в планах – позбавляти грошей в банках, водійських прав, державних послуг. Юристи Актум: проконсультують з питань мобілізаційного законодавства, поведінки в ТЦК і на медкомісії; допоможуть оформити відстрочку; оскаржать притягнення до відповідальності; складуть пакет документів. Супровід адвоката в військкоматі чи в суді – захист від свавілля.

 2. Військовий адвокат в Запоріжжі з кримінальних справ

  Мобілізовані та військовослужбовці ЗСУ, ГПСУ, НГУ та інших військових формувань – масово стають фігурантами кримінальних справ: ухилення (ст. 336 КК), непокора (ст. 402 КК), невиконання наказу (ст. 403 КК) СЗЧ та дезертирство (ст. ст. 407-408 КК), втрата майна (ст. ст. 410-413) тощо. Адвокати Актум вступлять у кримінальний процес на будь-якому етапі і нададуть ефективну допомогу: практично половина справ за нашою участю не доходить до суду, а у вироків по іншим ми досягаємо лояльних покарань. Це стосується також ДТП, та загальнокримінальних правопорушень, в яких звинувачують військових.

 3. Військовий юрист в місті Запоріжжя

  Допомагаємо вирішувати проблеми з нарахуванням грошового забезпечення та виплат; розміром військової пенсії; оформленням інвалідності; отриманням статусу УБД. Консультуємо з питань: компенсацій та пільг військовослужбовців, їхніх сімей; встановлення факту смерті чи зникнення безвісти. Навчаємо складати, аргументувати та контролювати розгляд службових рапортів. Проводимо юридичні тренінги для власників/менеджменту та працівників підприємств: ведення військового обліку, оформлення броні, поведінка/комунікація з працівниками військкоматів.

 4. Послуги військового адвоката в м. Запоріжжя

  Оскарження рішень ТЦК та ВЛК, відмову в наданні відстрочки. Оспорювання адміністративних протоколів. Представлення інтересів військових за індивідуальними та колективними позовами – зарплата, невиплата компенсації за поранення та травми. Скасування рішень про ступінь важкості поранень, обставини їхнього отримання, необхідність додаткового лікування. Перегляд розміру виплат, пенсій. Реалізація пільг, встановлення статусів УБД. Витребування офіційної інформації та документів через адвокатський запит. Складання процесуальних документів. Допомога бізнесу у випадках нечесних тендерів МОУ.

 5. Актум: адвокат з військових справ в Запоріжжі та Україні

  Наше об'єднання працює по всій країні, включаючи столицю. Офіси є в усіх регіонах: ви наймаєте адвоката у своєму місті, а послуги отримуєте ще в 12. Це дає клієнтам всебічну підтримку і швидке виконання поставлених юридичних завдань: миттєва реакція на події, отримання/внесення документів, прискорення процедур, особисте супроводження процесів. Колективний метод роботи не впливає на вартість послуг: мінімальна ціна онлайн-консультації – 550 грн.

Успішні справи

Провідні фахівці

 • Тетяна Юріївна Книш

  Небайдужа до людей, практично рідна, «своя» для підопічних захисниця

  Тетяна Юріївна Книш
 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Сергій Вікторович Гулійчук

  Адвокат по військовим кримінальним справам. Партнер Об'єднання.

  Сергій Вікторович Гулійчук
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїзджаємо до Вас.

  Офіси: Запоріжжя, Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ, Харків

Досвід, хвацькість і юридичний талант адвокатів – скористайтеся перевагами Актум.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для залишення запиту або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.