Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Оскарження рішення ВЛК

background
ACTUM

Оскарження рішення ВЛК

ЗАХИСТ СВОГО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я – ПРИРОДНЕ ПРАВО ЛЮДИНИ

Проходження ВЛК – процедура, від якої залежить дотримання прав громадянина, його майбутнє і навіть життя. Тому так важливо, щоб цей процес відбувався за участю адвоката: разом ми отримаємо кращий результат. Команда військових юристів Актум підтримає вас на кожному етапі медичної комісії.
natalia

популярні

запитання

 • Як отримати направлення на ВЛК військовому

  arrow
 • Порядок оскарження постанови ВЛК

  arrow
 • Судове оскарження рішення ВЛК

  arrow
 • Якщо мене мобілізують, але я не згоден із висновком ВЛК

  arrow
 • Чи підпадає мій діагноз під звільнення/відстрочку

  arrow
 • Якщо мене не відправляють на ВЛК після поранення

  arrow
 1. Як отримати направлення на ВЛК військовому

  Направлення на медичний огляд військовослужбовців (крім строковиків) надається: прямими начальниками від командира та вище, органами управління та підрозділів ВСП ЗСУ, прокуратурою, судом, начальниками гарнізонів, штатними ВЛК, військовими лікувальними закладами, військовими комендантами тощо. Необхідно подати рапорт про направлення на ВЛК. рекомендується подавати у двох примірниках та поставити на власному примірнику позначки про отримання. Звернення розглядаються у строк не більше одного місяця з дня надходження.

 2. Порядок оскарження постанови ВЛК

  Військовослужбовець має право оскаржити висновки ВЛК: у досудовому порядку та через суд. Зазвичай позитивний результат можна отримати вже на етапі перегляду по інстанції: потрібно написати заяву/скаргу з проханням переглянути зазначене рішення вище від ВВК; додати всі відповідні медичні документи, копію попереднього рішення ВЛК та копію військового квитка. За наслідками розгляду комісія може переглянути рішення або направити повторний медичний огляд. У спірних випадках при оскарженні рішення ВЛК, право на ухвалення остаточного рішення залишається за центральною ВЛК Міноборони.

 3. Судове оскарження рішення ВЛК

  Рішення військово-лікарської комісії можна оскаржити в суді, якщо ви не погоджуєтесь з результатами проведеної медичної експертизи. Це може включати несуттєвість виявлених медичних показників або недостатність обліку вашого медичного стану. Судовий процес дозволить вам навести додаткові докази та докази, спрямовані на перегляд або зміну висновків ВЛК. Такий процес вимагає підготовки доказів та професійної юридичної підтримки для досягнення бажаного результату.

 4. Якщо мене мобілізують, але я не згоден із висновком ВЛК

  У такому разі слід проаналізувати обґрунтованість рішення ВЛК. Щоб почати процес та оскаржити рішення ВЛК треба почати з визначення підстав неправомірності рішення слід звернути увагу та проаналізувати медичні картки, витяги з лікарень, сконцентруватися на хронічності захворювань та термінах їх появи. Також слід аналізувати перелік хвороб, зазначених у Положенні 402 про військово-лікарську експертизу у Збройних Силах України. За наявності підстав необґрунтованого рішення ВЛК ми зможемо допомогти в оскарженні та притримати мобілізацію на період розгляду. Це значно підвищує ймовірність успіху.

 5. Чи підпадає мій діагноз під звільнення/відстрочку

  Положення 402 про військово-лікарську експертизу у ЗСУ регулює перелік хвороб, що дають право призовнику звільнитися від служби в армії, або військовослужбовцю звільнитися, та/або бути частково придатним. Але навіть якщо вашої хвороби точно немає в переліку, потрібно робити сукупний аналіз діагнозів. Юрист аналізує медичні картки, витяги з лікарень, дивиться на хронічність захворювань та період їх появи. Тобто відповідне рішення приймається за сукупним аналізом хвороб. І навіть якщо Вашої хвороби немає в переліку, то за сукупністю стану здоров'я рішення може бути оскаржене.

 6. Якщо мене не відправляють на ВЛК після поранення

  У цьому випадку необхідно зрозуміти кілька речей: (1) Вас зобов'язані відправляти на ВЛК після травм та поранень; (2) Ви повинні надати довідку про поранення. (3) Ви маєте право надати відповідний рапорт. Якщо один із цих аспектів порушений, необхідно оскаржити відповідні дії або самостійно, або скориставшись допомогою адвоката.

 • 2014

  Досвід у справах з 2014 року

  Ми успішно представляємо інтереси клієнтів у складних ситуаціях, пов'язаних із військовим правом. Наша команда має глибокі знання та практичний досвід, завдяки чому ми здатні забезпечити щодо ВЛК ефективну підтримку у будь-якій справі.

 • 5000

  Консультацій та справ

  Сумарний досвід в питаннях щодо проходження/оскарження ВЛК - більше 5000 консультацій та справ різної складності. Наш досвід є запорукою високоякісної підтримки у вашій справі та досягнення результату.

 • 90/100

  Показник успіху

  Ми - адвокати, яким довіряють. Наші результати говорять самі за себе: 90% справ завершуються так, як цього очікують клієнти. Допомогаємо з оскарженням рішень ВЛК, аналізом шансів та всіма іншими питаннями по захисту військових

 • 10

  10 профільних фахівців в різних містах

  Ми маємо окрему команду адвокатів, що спеціалізуються на питаннях щодо ВЛК. Це надає змогу формувати широку та якісну практику, дає вам можливість зустрітися та співпрацювати в місті свого знаходження.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Вікторія Вікторівна Кузьменко

  Вміння налагоджувати контакти й встановлювати психологічно комфортні стосунки з людьми

  Вікторія Вікторівна Кузьменко
 • Олена Миколаївна Хоменко

  Загострене відчуття відповідальності, вміння твердо відстоювати позицію клієнта

  Олена Миколаївна Хоменко
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Керівний принцип – це повна відвертість та прямота між адвокатом і клієнтом

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Рустам Бейказович Нурієв

  Колишній військовий. Адвокат по всім військовим питанням.

  Рустам Бейказович Нурієв
 • Валерій Вікторович Нікітін

  Блискучий практик кримінального права, вміле використання процесуальних інструментів

  Валерій Вікторович Нікітін
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Для вас відчинені двері наших офісів в різних містах: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон

Право на життя і здоров’я – перше по значущості конституційне право, його недоторканність – базова цінність в суспільстві. Наша мета - створити надійний захист ваших прав.

our team

орієнтовнавартість

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.