Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Військові юристи України

background
ACTUM

Військові юристи України

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Мене звати Артем Бондар, я адвокат з військових питань. З 2014 по 2016 рік сам був у лавах захисників країни, і на власній шкірі зрозумів, що це – служба, дисципліна, бойові завдання й т. ін. В Актум я патроную напрямок воєнного права. Ми відзначені у категорії «Лідери практик 2023. Військове право» у щорічному національному рейтингу «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України»

Звертайтесь. Консультації без вихідних з 8:00 до 22:00

Я особисто гарантую кожному клієнту ефективну підтримку з будь-якого військового питання. Працюємо щиро та до справедливого результату.

natalia

популярні

запитання

 • Офіси військових Юристів Актум

  arrow
 • Вартість послуг воєнного юриста

  arrow
 • Звільнення з лав ЗСУ

  arrow
 • Відстрочка від мобілізації

  arrow
 • Самовільне залишення частини військовим (СЗЧ)

  arrow
 • Оскарження висновків ВЛК. Лікування

  arrow
 • Військові виплати

  arrow
 • УБД посвідчення учасника бойових дій

  arrow
 • ВІЙСЬКОВі КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

  arrow
 • ПЕРЕВЕДЕННЯ ДО ІНШОЇ ЧАСТИНИ. ОТРИМАННЯ УБД

  arrow
 • Складання рапортів, скарг, заяв тощо

  arrow
 1. Офіси військових Юристів Актум

  Наші офіси знаходяться в містах: Київ, Житомир, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Чернівці, Слов'янськ, Миколаїв, Херсон, Одеса, Львів. Ви можете отримати консультацію в офісі або в дистанційному форматі (онлайн) з 8:00 до 22:00. Натисніть "ДЕТАЛЬНІШЕ" щоб залишити запит на консультацію, або зателефонуйте нам.

 2. Вартість послуг воєнного юриста

  Ми професійно, швидко та у зручний для вас спосіб консультуємо з питань військового права. Вартість залежить від форми консультації, Онлайн 250 - 550 грн або одному з наших офісів 950 грн. Ми супроводжуємо як індивідуальні, так і групові справи під ключ. Вартість залежить від питання та, в середньому це 6000 - 15000 тисяч. Вартість повного супроводу залежить від складності справи, обсягу робіт, термінів та інших факторів, тому остаточну оцінку щодо вартості визначає адвокат після дослідження усіх обставин. Захист в кримінальних справах починається від 15000 грн.

 3. Звільнення з лав ЗСУ

  Наш досвід у звільненні військових сягає понад 400 справ, а також маємо судову практику зі звільнення у всіх інстанціях. Для звільнення є декілька механізмів та правничих процедур. Першочерговий механізм включає аналіз підстав та узагальнення вихідної інформації, наступний - складання та подача рапортів. У випадку ігнорування рапортів або відмови - подання скарг до вищестоящих військових інстанцій. В разі необхідності можна подавати в судовому порядку на оскарження рішення. Якщо потрібна юридична консультація для військовослужбовців тисніть "Детальніше".

 4. Відстрочка від мобілізації

  Зв'язок з юристом може допомогти з мобілізацією та проходженням військової служби, дотриманням представниками військових органів процесуальних норм закону, оформленням відстрочки. З цих питань можемо надати консультацію та зробити відповідні письмові заяви. Наша ціль - захистити громадян під час незаконних отримань повісток, від неправомірних дій працівників ТЦК та СП, надати допомогу в отриманні відстрочки. Цю ціль можемо досягнути за допомогою правничих консультацій, супроводу в ТЦК та оскарженні протиправних дій.

 5. Самовільне залишення частини військовим (СЗЧ)

  За СЗЧ встановлені 3 види відповідальності. Адміністративна - застосування догани, штрафу, тримання на гауптвахті. Кримінальна - позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Дисциплінарна - згідно зі статутом. Офіцери на сьогоднішній час дуже часто нехтують підлеглими, тому військовослужбовець інколи просто вимушений покинути частину. Для ефективного захисту потрібно довести об'єктивність причин та в найкоротші терміни потрібно вжити всі можливі дії для неможливості внесення відомостей до ЄРДР. Військова юридична консультація у справах СЗЧ можлива в дистанційному форматі, або в офісі.

 6. Оскарження висновків ВЛК. Лікування

  Наші юристи надають консультування та практичні поради з питань отримання та підготовки медичних документів для проходження військово-лікарської комісії. Також можлива юридична допомога військовослужбовцям в питаннях оскарження висновків ВЛК: аналіз висновків, написання професійних та обгрунтованих скарг.

 7. Військові виплати

  Наші військові юристи допомагають в отриманні різноманітних виплат: виплати після поранення, виплати за загибель близького родича, отримання підрозділами бойових доплат. На жаль, терміни таких справ можуть бути дуже затяжними. Оскільки вони потребують збора та ретельної підготовки необхідних документів, та виверених звернень або позовів. Консультація військового юриста можлива за попереднім записом в офісі або дистанційно, тиснить "ДЕТАЛЬНІШЕ".

 8. УБД посвідчення учасника бойових дій

  Переведення може бути за наказом або за власним бажанням військовослужбовця. На жаль, переведення за власним бажанням потребує отримання відношення, яке військовому потрібно шукати самостійно. В ході переведення зараз дуже актуальною проблемою є ігнорування або затягування командуванням цього процесу. Наші юристи знають дієві методи вирішення цих аспектів - подача скарг та подальше пришвидшення розгляду. По питанням УБД - можливий супровід в отриманні необхідних документів та отриманні даного статусу.

 9. ВІЙСЬКОВі КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

  Кримінальний кодекс України встановлює, що військові кримінальні правопорушення - це тяжкі злочини, за які передбачена кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 3 до 12 років. З досвіду можемо зазначити, що матеріали цих справ в короткі терміни передаються в суд, який, в свою чергу, швидко призначає покарання. Наші вузькопрофільні кримінальні юристи розуміються на дієвих механізмах закриття провадження, належності доказів, які надає слідство, на досудовій стадії, в разі все ж таки розгляду в суді - як себе захищати в суді.

 10. ПЕРЕВЕДЕННЯ ДО ІНШОЇ ЧАСТИНИ. ОТРИМАННЯ УБД

  Переведення може бути за наказом або за власним бажанням військовослужбовця. На жаль, переведення за власним бажанням потребує отримання відношення, яке військовому потрібно шукати самостійно. В ході переведення зараз дуже актуальною проблемою є ігнорування або затягування командуванням цього процесу. Наші юристи знають дієві методи вирішення цих аспектів - подача скарг та подальше пришвидшення розгляду. У справах отримання УБД - можливий супровід в отриманні необхідних документів та отриманні даного статусу.

 11. Складання рапортів, скарг, заяв тощо

  Без офіційного письмового звернення неможлива подальша юридична допомога, оскільки немає юридичного доказу, що Ви дійсно звертались з відповідним питанням. Є безліч аспектів, які потрібно враховувати для досягнення бажаного результату - знання гарантованих законодавством прав і обов'язків та вправне їх використання. Для отримання ґрунтовних відповідей на питання, які Вас цікавлять - замовте консультацію або натискайте "Детальніше".

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Оксана Георгіївна Доготер

  Львівський офіс. Керівник практики з виплат військовим. Юрист з 2008 року.

  Оксана Георгіївна Доготер
 • Наталя Ігорівна Гнатик

  Військові питання та питання виїзду за кордон.

  Наталя Ігорівна Гнатик
 • Наталя Георгіївна Коровіна

  Партнер об'єднання. Звільнення. УБД. Отримання виплат.

  Наталя Георгіївна Коровіна
 • Ігор Іванович Мунтяну

  Одеський офіс. Військові питання.

  Ігор Іванович Мунтяну
 • map

  Працюємо по всій Україні: онлайн-консультації, в офісі або виїжджаємо до Вас.

  Офіси: Київ, Львів, Слов'янськ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ

Маємо кращих військових юристів країни, виграємо індивідуальні та колективні справи, переймаємо на себе проблеми й клопоти взаємодії з частинами, ТЦК, судами та іншими органами.

our team

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку