Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Військовий адвокат та військовий юрист у Миколаєві

background
ACTUM

Військовий адвокат та військовий юрист у Миколаєві

ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ У МИКОЛАЄВІ

Отримали повістку на блокпості від «даїшника»? Не дають звільнитися зі служби через «нєпаложена!»? «Шиють» кримінальну справу або «малюють» дисциплінарки? Є розумний, зручний та ефективний спосіб, як вийти з таких ситуацій: зверніться до правників Адвокатського Об’єднання «Актум». Ми лідери в наданні адвокатських послуг у галузі військового права. Захищаємо призовників, військових та їх родини з 2014. Офіс в Миколаєві, працюємо по всій країні. Онлайн консультації в реальному часі.
natalia

популярні

запитання

 • ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ В МІСТІ МИКОЛАЇВ. Кримінальні справи

  arrow
 • Питання якими займається адвокат з мобілізації в Миколаєві

  arrow
 • ВІЙСЬКОВИЙ ЮРИСТ У МІСТІ МИКОЛАЇВ Допоможе коли

  arrow
 • Воєнний адвокат у Миколаєві

  arrow
 1. ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ В МІСТІ МИКОЛАЇВ. Кримінальні справи

  Військові адвокати Актум в Миколаєві – досвідчені фахівці з кримінального права та процесу. Ба більше: працювали в прокуратурі, тому досконало знаємо криміналістику, розуміємось на методах розслідування злочинів та роботі державного обвинувача. Звернувшись до нас, ви отримаєте експерта, що: спеціалізується на захисті саме військових; має багаторічну судову практику по цій категорії справ; знає як забезпечити пристойні умови в СІЗО; вміє будувати захисну стратегію, яка дає прогнозований та прийнятний результат закінчення справи; відпрацював юридичну технологію умовно-дострокового звільнення.

 2. Питання якими займається адвокат з мобілізації в Миколаєві

  З лютого 2022, коли було запроваджено воєнний стан, правники АО «Актум» кожного дня адвокати консультують громадян з приводу нових юридичних механізмів: кого не мають призивати, як можна виїхати з країни, що робити у разі тиску військкоматів. Хлопці в камуфляжі спіймали чоловіка та силоміць заставили розписатися в отриманні «папірця», що виписали на коліні й обізвали «повісткою»; Працівники ТЦК та СП нехтують законом – плюють на законні підстави відстрочки від призову, броню тощо; Медкомісія штучно забракувала офіційні медичні картки, які підтверджують непридатність до служби стан здоров’я.

 3. ВІЙСЬКОВИЙ ЮРИСТ У МІСТІ МИКОЛАЇВ Допоможе коли

  Не склались стосунки з командуванням, начальник виявися самодуром; Не виплачують належні компенсаційні та соціальні виплати, обдурюють з грошовим забезпеченням, ухиляються від надання статусу УБД; Навчить як та куди потрібно писати звернення, рапорт, скаргу – щоб перевестися в іншу в/ч або зовсім звільнитися зі служби; Визначить правильність розрахунку виплат за поранення, пенсій, відмови у групі інвалідності, невизнання УБД; Скерує роботу щодо офіційного з’ясування обставин зникнення військовослужбовця, визнання його загиблим і отримання від держави для сім’ї належного статусу та компенсації

 4. Воєнний адвокат у Миколаєві

  Воєнний адвокат в Миколаєві – досвідчений правник, який фахово допомагає уникнути фатальних помилок, звільнитися зі служби, отримати виплати, отримати направлення на ВЛК/лікування, захиститися від хибного звинувачення, зменшити покарання тощо. Низький рівень правовою культури часто веде до кримінальних проваджень, які не повинні були відкриватися взагалі. Так ми допоможемо у випадках: Ухилення, ст. 366 (до 5 років) Непокора, невиконання наказу ст. 402-403 (до 10 р), опір начальству ст. 404-405 (до 15 р); Порушення статутних правил ст. 406 (до 10 р), СЗЧ, дезертирство, ст. 407-408 (до 12р)

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Петренко Катерина Дмитрівна

  Впертий, незламний захисник військових та їх родин; вправний адвокат із мобілізації

  Петренко Катерина Дмитрівна
 • Доготер Оксана Георгіївна

  Адвокат швидкого реагування – прийде на поміч вдень і вночі, проконсультує, порадить

  Доготер Оксана Георгіївна
 • Лебєдєва Тетяна Олександрівна

  Бере верх у двобої з армійською машиною за права солдатів і офіцерів, та сімей військових

  Лебєдєва Тетяна Олександрівна
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Прямо сьогодні Ви можете завітати в офіс у 9 містах України: Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ.

Військовий юрист в Миколаєві надасть консультацію, підкаже алгоритм дій та допоможе оформити потрібні документи з будь-якого питання, актуального в цей час.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Звертайтесь до АО «Актум», коли потрібні експертні знання та досвід у галузі військового права: отримаєте бажаний результат у зручний спосіб.