Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Військовий адвокат та військовий юрист у Кривому Розі

background
ACTUM

Військовий адвокат та військовий юрист у Кривому Розі

ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ У КРИВОМУ РОЗІ

Отримали повістку з військкомату? Під час служби потрапили в ДТП з тяжкими наслідками? Висунули підозру в кримінальному злочині як військовому?

Є розумний та зручний спосіб з тим всім розібратися: зверніться до правників Адвокатського Об’єднання «Актум» – лідера у наданні адвокатських послуг українським захисникам та їх родинам..

Займаємось військовим правом з 2014. Офіс у Кривому Розі, працюємо по всій Україні та в ЄС. Онлайн-консультації в реальному часі.
natalia

популярні

запитання

 • Кримінальний ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ в місті КРИВИЙ РІГ

  arrow
 • ВІЙСЬКОВИЙ ЮРИСТ У МІСТІ КРИВИЙ РІГ

  arrow
 • Кому буде в нагоді адвокат по мобілізації в Кривому Розі

  arrow
 • ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ У КРИВОМУ РОЗІ

  arrow
 • Адвокат по ДТП з військовими у Кривому Розі

  arrow
 1. Кримінальний ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ в місті КРИВИЙ РІГ

  Звинувачення в ухиленні, непокорі, невиконанні наказу, самовільному залишенні частини, пошкодженні майна – неповний перелік випадків кримінальних проваджень, де адвокат по військовим питанням в Кривому Розі стане на захист призовників та військовослужбовців. Вміння оцінити доказову базу та знайти вади. Повноваження проводити власне розслідування – направляти запити по інформацію, опитувати свідків, отримувати висновки експертів, білінги та видеодокази. Досвід у складанні документи з беззаперечною аргументацією. Та врешті решт знання нового законодавства, судової практики тощо.

 2. ВІЙСЬКОВИЙ ЮРИСТ У МІСТІ КРИВИЙ РІГ

  АО «Актум» з моменту оголошення в країні воєнного стану кожного дня надає громадянам юридичні консультації щодо призову, мобілізації та з будь-яких інших запитань з галузі військового права. Клієнти на свій розсуд обирають формат взаємодії з правниками: в офісі, телефоном або онлайн-зустріч. Юристи по військовим питанням в Кривому Розі дадуть поради, запропонують план дій, допоможуть правильно оформити пакет документів.

 3. Кому буде в нагоді адвокат по мобілізації в Кривому Розі

  Людині, яка потребує юридичного супроводу в питаннях виїзду за межі країни; Людину зненацька захопили в магазині чи на майдані й на коліні випасали повістку у військкомат. Співпрацівники ТЦК та СП ігнорують законні підстави для відстрочки, броню тощо. На медкомісії раптом виявляється богатирське здоров’я у того, хто з дитинства має хронічні захворювання.

 4. ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ У КРИВОМУ РОЗІ

  Найчастіше до нас звертаються військовослужбовці та їх родичі: через самодурство командування частини починають заводити службові розслідування та безпідставно відкривати дисциплінарки. Військовому штучно унеможливлюють звільнення зі служби або переведення в інший підрозділ (на іншу посаду). Є затримка або неналежна виплата грошового забезпечення, не дають пільги, неправильно рахують виплати за поранення, пенсії тощо. Має місце тяганина у встановлені статусу родини загиблого і компенсації за смерть військового, відмовляють у визнанні УБД, або ви потребуєте оскарження ВЛК.

 5. Адвокат по ДТП з військовими у Кривому Розі

  Неймовірна кількість військовослужбовців щодня пересуваються на ній по дорогах або бездоріжжю. Й потрапляють в аварії з людськими жертвами. Воєнний адвокат в Кривому Розі надає правову допомогу військовим, відносно яких розпочата кримінальне провадження та висунуто підозру/обвинувачення, пов’язані з ДТП. Що він зможе? Переламати хід справи, навіть в надскладній ситуації! Тому що: спеціалізується на цій категорії кримінальних справ та є визнаним експертом; має за плечима багаторічний досвід праці в слідчих підрозділах і до тонкощів знає, як саме розслідують ДТП з тяжкими наслідками.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Кабанов Євген Iгоревич

  Швидко та професійно знаходить рішення з різноманітних військових справах.

  Кабанов Євген Iгоревич
 • Макознак Софія Євгеніївна

  Молодий юрист з підвищеним рівнем людяності – допомагає військовим, а потім товаришує

  Макознак Софія Євгеніївна
 • Кузьменко Вікторія Вікторівна

  Досвідчений адвокат, допоможе знайти рішення, коли здається, що його немає.

   Кузьменко Вікторія Вікторівна
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Прямо сьогодні Ви можете завітати в офіс у 9 містах України: Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ.

Ми запобігаємо незнаному притягненню до юридичної відповідальності. Врегулюємо спір в досудовому порядку. Покладемо край тяганині бюрократів. Відновимо права через механізм судового захисту.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму запиту до адвоката або скористайтесь поштою та нашими телефонними номерами для зв’язку