Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

Військовий адвокат та військовий юрист у Дніпрі

background
ACTUM

Військовий адвокат та військовий юрист у Дніпрі

ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ В МІСТІ ДНІПРО

Знаєте, що:

повістка з військкомату – лише «папірець», коли є право на броню або відстрочку чи тупо вручена з порушенням процедури?

запроторена в СІЗО людина вважається невинною і має право на захист та людські умови утримання?

позиція прокурора або навіть судді – то тільки суб’єктивна думка, а не «божий суд»?

Правники Адвокатського Об’єднання «Актум» доводять це кожного дня у юридичній практиці по всій країні.

Досвід у військовому праві з 2014. Офіс у Дніпрі, консультації телефоном і в онлайні. Працюємо в Україні та ЄС.

natalia

популярні

запитання

 • Захист військових у кримінальних справах

  arrow
 • ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ У ДНІПРІ

  arrow
 • Військовий юрист з питань мобілізації у місті Дніпро

  arrow
 • Воєнний юрист для військовослужбовців в Дніпрі

  arrow
 • Воєнний адвокат в офісі м. Дніпро або онлайн

  arrow
 1. Захист військових у кримінальних справах

  Саме в Дніпрі розташовуються слідчі, прокурори та судді, що порушують, розслідують та розглядають кримінальні справи проти військових. Через це воєнний адвокат у Дніпрі – фахівець, чия професійна допомога для військовозобов’язаних, військовослужбовців та їх родичів стає без перебільшення доленосною. Наразі ми спостерігаємо вал кримінальних справ щодо призовників і військових. Найбільш «популярні»: Ухилення, ст. 366 KKУ (до 5 р); Непокора, ст. 402 KKУ (до 10 р); Невиконання наказу ст. 403 KKУ (до 7 р), Самовільне залишення частини, ст. 407 KKУ (до 10 р), Знищення майна, ст. 411 ККУ (до 10 р)

 2. ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ У ДНІПРІ

  Звернувшись в адвокатське об'єднання «Актум», ви отримаєте правову допомогу військового адвоката у Дніпрі, який був на прокурорській роботі, тому досконало знає методики системи слідства та державного обвинувачення. У вас буде досвідчений юрист, який: спеціалізується на справах захисту військових; має успішну судову практику захисту (до Верховного суду включно); з відпрацьованою юридичною технологією забезпечення пристойних умов тримання під вартою; обере результативну стратегію щодо закінчення кримінального провадження з мінімальним демеджем для клієнта.

 3. Військовий юрист з питань мобілізації у місті Дніпро

  Коли українці почали жити в умовах воєнного стану, ми консультуємо в офісі, онлайн або телефоном з приводу мобілізації та всіх інших правових механізмів, запроваджених державою. Юристи по військовим питанням в Дніпрі стають дієвим інструментом захисту прав тих, кому випала доля: отримати «Повістку», виписану на коліні, серед вулиці або в супермаркеті; «Спритників» в ТЦК та СП, які вдають, що норми закону про відстрочку від призову то марення, а їм «план давай, хоч удавись»; «Незрячих» працівників медзакладу, які в притул не бачать реального стану здоров’я призовника.

 4. Воєнний юрист для військовослужбовців в Дніпрі

  Допоможе військовослужбовцю грамотно скласти заяву, рапорт, скаргу – щоб розв’язати проблему зі звільненням або переводом в іншу частину; Перевірить нарахування грошового забезпечення, виплат або пенсій; правильність визначення групи інвалідності, відмову в статусі УБД; Допоможе родичам добитися від держави визнання зниклого військового загиблим та отримати усі компенсації; Спонукає державу до виконання у розумний строк рішення суду на користь військовослужбовця, його сім’ї тощо, або стягне компенсацію за зволікання.

 5. Воєнний адвокат в офісі м. Дніпро або онлайн

  Адвокат по військовим питанням в Дніпрі консультує військовозобов’язаних та військовослужбовців щодо притягнення до юридичної відповідальності. Вступає у кримінальну справу як незалежний правник на запрошення підозрюваних/звинувачених або за дорученням їх родичів. Перевіряє, контролює в СІЗО та буцегарнях умови утримання підзахисних. Збирає докази на їх користь та відшукує недоліки у доказовій базі обвинувачення, які унеможливлюють притягнення до кримінальної відповідальності або тягнуть перекваліфікації статті в бік більш м’якого покарання.

Успішні справи

ключові фахівці напряму

 • Кузьменко Вікторія Вікторівна

  Скасовує адмінштрафи за повістки та стягує заборгованість військовим по виплатам

   Кузьменко Вікторія Вікторівна
 • Книш Тетяна Юріївна

  Має вражаючі успіхи по закриттю справ військових – СЗЧ, невиконання наказів, непокора

  Книш Тетяна Юріївна
 • Кабанов Євген Iгорович

  Відмінний адвокат в військових питаннях, в тому числі ДТП.

  Кабанов Євген Iгорович
 • map

  Працюємо по всій Україні: надаємо онлайн-консультації або виїжджаємо до Вас.

  Прямо сьогодні Ви можете завітати в офіс у 9 містах України: Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Кривий Ріг, Херсон, Покровськ.

Ми є лідером в наданні адвокатських послуг захисникам Батьківщини та членам їх сімей.

our team

орієнтовнавартість

контактна форма

country

Заповніть форму для отримання консультації або зв’язку з адвокатом або скористайтесь для зв’язку поштою та нашими номерами телефону.