Адвокатське обьеднання Адвокатское обьединение сзчзащита адвоката консультация захист адвоката консультація

background photo
ACTUM

ПУБЛІКАЦІЇ

ЯКЩО ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРВИННОЇ ВЛК Я НЕ ЗГОДЕН З ПРИЙНЯТИМ РІШЕННЯМ?

Найпоширенішою помилкою військової медико-соціальної експертної комісії при визначенні ступеня придатності військово зобов'язаної особи до служби є його неповнота або необґрунтованість...

Найпоширенішою помилкою військової медико-соціальної експертної комісії при визначенні ступеня придатності військово зобов'язаної особи до служби є його неповнота або необґрунтованість.

Для визначення підстав неправомірності рішення слід звернути увагу та проаналізувати медичні картки, виписки з лікарень, зосередитись на хронічності захворювань та коли Вони з’явились. Також треба аналізувати перелік хвороб, вказаних в Положенні про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України.

Тобто рішення про придатність, часткову придатність або непридатність приймається по сукупному аналізу хвороб. І навіть якщо Вашої хвороби немає в переліку, то по сукупності Вашого стану здоров’я рішення може бути оскаржене.

Щоб зробити сукупний аналіз Ви можете скористатися послугами наших адвокатів. В разі наявності підстав необґрунтованого рішення ВЛК, ми зможемо допомогти в оскарженні. Це значно підвищує ймовірність успіху.

Залиште запит на нашому сайті або зателефонуйте нам +380970739301

Ми відповідаємо з 7:00 до 00:00

photo thems